Jump to content

Bivši Partizanovci u Evropi i NBA


Nelson Bighetti

Recommended Posts

I meni je Jo next best thing kada pricamo o nasim bivsim centrima.

Ima doduse ugovor do leta 2023. ali mozda sad kad ih je Gagatar opeglao razmisle o nekom dzentlmenskom dogovoru 🙂

(u vestima je pisalo 1+1 ali u Evropi nikad ne znas da li je team ili player option)

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da poželim Radetu dobrodošlicu na ovaj topic. :64:

 

Malo mi je žao, očekivao sam od njega mnogo, ali eto, nije se desilo. Mislim da je i za njega dobro, neka ode negde daleko od očiju javnosti gde će moći ponovo da se posveti igranju košarke i da zaboravi sve van toga.

 

Srećno u nastavku karijere, gledamo se ovde!

Link to comment
Share on other sites

Dobro, vini, pa nije svuda isti pritisak iliti interesovanje javnosti i svih ostalih. 

 

Lično, koliko god da me je kao igrač nervirao prethodnih sezona, kad bi uspeo da igra na poziciji korektora i to na nivou iz finala voleo bih da je ostao. E sad, to verovatno ne odgovara ni njemu ni Žocu. 

 

Puno sreće u nastavku karijere i da ga ovde pominjemo po dobrom. 

Link to comment
Share on other sites

Jedno od jačih pojačanja vam je odlazak Zagorca. Smešan igrač i uvek sam bio spokojan dok je bio kod vas, možda i najfrustriraniji igrač koga sam ikad gledao. Ne znam gde je zapelo sa razvojem jer je stvarno svojevremeno pokazivao naznake ozbiljnog talenta, ali se vremenom pretvorio u totalnu kantu koja nema nijedan pouzdan potez u repertoaru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

Jedno od jačih pojačanja vam je odlazak Zagorca. Smešan igrač i uvek sam bio spokojan dok je bio kod vas, možda i najfrustriraniji igrač koga sam ikad gledao. Ne znam gde je zapelo sa razvojem jer je stvarno svojevremeno pokazivao naznake ozbiljnog talenta, ali se vremenom pretvorio u totalnu kantu koja nema nijedan pouzdan potez u repertoaru.

Mozda je suvise inteligentan 🙂

Link to comment
Share on other sites

Zaista ne razumem neki sentiment ka Zagorcu. Kao navijač Zvezde, uvek sam spokojan kad ga vidim na terenu u dresu Partizana. Simbol Partizanove gubitničke generacije, u kojoj je očigledno kapiten mogao da bude svako ko se tu zadrži neko vreme (možda bi bio i Dangubić, da nije igrao u Zvezdi). Dobre partije se mogu nabrojati na prste jedne ruke. Iskreno se nadam da će završiti u nekoj EC ekipi, što bi ipak smanjilo šansu da igra za reprezentaciju u onim prozorima. 

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da kažem da mi nije žao, u njemu ima košarke, sezona u Megi je bila na momente stvarno spektakularna. Ali čim je onako ekspresno pedaliran iz Memfisa, jasno mi je bilo da tu nešto ozbiljno ne štima sa zdravljem.

 

Očekujem Radeta u penziji za 3-4 godine, ta situacija s ledjima ga je uništila i poslednje dve-tri sezone su bile klasično mučenje. Meni on ni u jednom trenutku nije delovao da je 100% fit, mozak kao hoće nešto, ali telo ne može da isprati. Ima srećom Miška, uhlebiće ga negde gde može da uzima solidne novce bez previše stresa. On ni u šali ne bi mogao da izgura EL tempo utakmica. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ajde da kažeš da nije baš 0 emocija, ali nije ni daleko.

 

 

Jednostavno igrač kome je KKP dao mnogo više, nego obrnuto. Doveli ga kada je već u Španiji dao naznake raspadanja, imao 4 godine i sa slabijim i jačim ekipama, zauzvrat dobili, ali bukvalno, 10ak pravih partija.

Očekujem možda još jedan cimaj i pokušaj neke ozbiljnije košarke, onda lagano nešto tipa Mega , Igokea, i kraj sa 30-31 godinom.

 

Link to comment
Share on other sites

Povreda ga je svakako sprecila da napravi nesto veliko, ali mislim da ga je glava stopirala da u Partizanu ostavi dublji/pozitivniji trag. Nestabilan, puno losih odluka, igrarije/smejurije oko unije ABA igraca. Steta za njega sto nije postigao ni delic od onoga sto je u teoriji mogao, steta za Zvezdu u praksi sto je otisao iz Partizana. Naravno, sve najbolje u daljoj karijeri.

Link to comment
Share on other sites

Ako ga zdravlje posluži, ne bih isključio da negde daleko odigra dosta bolje nego kod nas, kada ne bude imao teret koji je imao ovde. Bez hero balla, bez ja moram da vadim stvari, ja sam kapiten i sličnih sranja.

Samo košarka. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...