Jump to content

Cincinnati masters 2019 - nastavak letnje North American HC sezone


wwww

Recommended Posts

26 minutes ago, Yi Sun Shin said:

još da si ti priznao da si se zajebao za Rubljova a ne ja  :classic_laugh:

 

Obojica smo priznali, ja sam pricao o njemu u paketu sa Zverevim, mada sam uvek ovog drugog pikirao za uspeh. Obojica zbog dobrog bekhenda.

Link to comment
Share on other sites

Inace ne mogu da ne primetim da od kako sam priznao da sam se zajebao za Rubljova, on poceo opet da igra nesto.
 
Zajebao sam se i za Zvereva i za Oze Alijasima ocigledno.
 
I za Kecmanovica, bice on ipak dobar.
Hahaahaha Mek ne radi to tek tako , moras od srca da kazes [emoji23]
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Petar 91 said:

Mek ako uspes da izbacis Aguta od faking Gaskea koji ne postoji cele sezone , stvarno HAIL. emoji23.png Pomenuo si ga kako ce uzeti titulu i evo ga izgubio je tb.

Ako nije bio skroz ozbiljan to je dovoljno maksimum za jedan set :classic_biggrin:

Vidim da su Kuznjecova i Pliškova imale onu pauzu zbog vrućine. Koliko je stepeni tamo danas?

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, McLeod said:

Bagut osvaja ovo.

 

Tuzni dani za tenis, propo nacisto.

 

10 sati kasnije...

 

Ja na moru, završio večeru...sedimo...bacim pogled na flashscore da vidim rezultate Sinsinatija..krećem da urlam od smeha...pita me gospođa je l sam normalan,  koji mi je...i sad kako ja njoj da objasnim da se smejem jer si uspeo da izmalerišeš Aguta da gubi od JEBENOG GASKEA :roflmao::roflmao::roflmao:

 

Kakav crni Fed....kakav Novak...ti si GOAT brate moj :Hail:

  • Like 5
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, noćna frajla said:

Mogao bi putem Aguta bas i Medo, mislim kad krenulo emoji4.png

Kakav je ovo turnir, simetrije radi trebalo bi Puj da bude u finalu, ostali se nisu dovoljno raspadali skoro :classic_laugh:

 

Gaske ili Gofen finalisti s ove strane žreba :18:

 

A evo i Kuznjecove :classic_love: ladno žena zamalo da ne dođe na turnir zbog problema s vizom. I ona i Venus na WC, svaka čast :Hail:

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Puj odlican u prvom setu ali se u tb prvog raspao, drugi ce verovatno Novak rutinski da dobije.

 

Evo sad Puj ima prilike da vrati brejk na 2-0 u drugom setu ali Novak odlicno servirao na BP, mada mu je poklonio BP sa tri duple u gemu.

 

Novak odlicno servira, forhend isto odlican, u razmenama se i ne cima previse jer nema potrebe.

 

Ritern je prosecan za njegove standarde mada bitno je da ga nadje u NY za ovaj turnir mu i ne treba.

Link to comment
Share on other sites

Brine ovaj bol sto je osetio u laktu posle jednog servisa, zvao je doktora i doktor mu masirao misic iznad lakta.

 

Nije se igralo dugo posle toga ali ne valja ovo nista sto se desava pred slem.

 

Nadam se samo da nije ona povreda i ako oseca bilo kakav bol treba bataliti ovaj turnir.

Link to comment
Share on other sites

Odgledala sam ceo mec i negde od 3.gema u II setu je poceo problem, s tim sto ne izgleda to tako strasno kako je nocas-jutros vecina izdramila, a ja se nastavila... ali mozda iz predostroznosti i ne gledamo veceras Medu, sto bi po meni bilo i najpametnije u ovom trenutku.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...