Jump to content

Cincinnati masters 2019 - nastavak letnje North American HC sezone


wwww

Recommended Posts

22 minutes ago, wwww said:

Interesantno je kako on odlicno zna koga sme da napada, a koga ne, kako zna savrseno da se ponasa s Tsitsipasom sada (kada su deo promotivne kamanje za LC), a ranije ga je podj... na tviteru... Kako nikada nema ovakve ispade protiv Federer ili Endija (tada mu ne smetaju ni sudije, ni publika, ni peskiri), vec protiv drugih igraca i to kad oseti da gubi koncentraciju i pada u igri (pokusavajuci zapravo da svojim ponasanjem poremeti protivnika ili da obezbedi alibi za poraz). Pisalo se o Tsitsipasu koji pokusava da poremeti ritam protivnika, pa je receno da je to podmuklo. A ovamo se Kiriosu sve oprasta pod izgovorom da mu treba psihijatrijska pomoc (ne mislim na tebe ovde Vanja). Sinoc je savrseno znao da izadje s terena da u hodniku izlupa reket a ne na terenu, da ne bi izgubio gem.

Sto znaci da nije sve "spontano" i "u zaru borbe", vec da savrseno zna sta radi.

 

Prvi put nisam reagovao, ali nastavljas da ponavljas nesto sto jednostavno nije istina. Ne prilice ti te teorije zavere.

 

Prvo, on nije nikakav deo promotivne kampanje za LC. Imas neke nebitne tvitove i objave, a odavno se zna da ce igrati. Za svakog igraca, pa i za mucenog Berdiha na prvom je bilo takvih objava. On generise klikove i impresije na drustvenim mrezama, zato ga pominju. Tu nikakve dogovorene kampanje nema, niti moze postojati sa takvim likom koji PR prakticno i nema.

 

Drugo, gde sme a gde ne sme? Pa samo Federera od svih top igraca ikada nije potkacio. Kako objasnjavas to da je u najgorim odnosima sa Nadalom, a Nadal i Federer odlicno saradjuju van terena, plus je i on deo Lejver Kupa? Kako ti se to uklapa u teoriju?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, vanjabarsa said:

a jos strasnije, vidim po tw. ljudi kace njegove mozdane ekskurzije i jos im je smesno, da ne kazem uzivaju .

A pazi kad novinari izbegavaju da naprave paralelu izmedju finala USO prosle godine i ovoga. I to oni kojima je glavna tema pisanja nejednak tretman zena u odnosu na muskarce. A ovo je tako savrsen primer da se poentira po tom pitanju.

Sad procitah jedan komentar neke zene koja se predstavlja kao neko ko radi u oblasti mentalnog zdravlja, kao majka, supriga, cerka itd. a koja je odusevljena Nikovim ponasanjem i samo ce zbog njega da gleda LC! :twak:

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

 

Prvi put nisam reagovao, ali nastavljas da ponavljas nesto sto jednostavno nije istina. Ne prilice ti te teorije zavere.

 

Prvo, on nije nikakav deo promotivne kampanje za LC. Imas neke nebitne tvitove i objave, a odavno se zna da ce igrati. Za svakog igraca, pa i za mucenog Berdiha na prvom je bilo takvih objava. On generise klikove i impresije na drustvenim mrezama, zato ga pominju. Tu nikakve dogovorene kampanje nema, niti moze postojati sa takvim likom koji PR prakticno i nema.

 

Drugo, gde sme a gde ne sme? Pa samo Federera od svih top igraca ikada nije potkacio. Kako objasnjavas to da je u najgorim odnosima sa Nadalom, a Nadal i Federer odlicno saradjuju van terena, plus je i on deo Lejver Kupa? Kako ti se to uklapa u teoriju?

Mozes da peskocis diskutovanje mene kao forumasa (sta mi prilici a sta ne)? Koliko znam to je protiv pravila foruma (ili je to tebi dozvoljeno jer si moderator?).

Link to comment
Share on other sites

Quote

Sad procitah jedan komentar neke zene koja se predstavlja kao neko ko radi u oblasti mentalnog zdravlja, kao majka, supriga, cerka itd. a koja je odusevljena Nikovim ponasanjem i samo ce zbog njega da gleda LC! :twak:

 

iz profesionalnog ugla joj je verovatno fascinantan i izazovan.

Link to comment
Share on other sites

Just now, wwww said:

Mozes da peskocis diskutovanje mene kao forumasa (sta mi prilici a sta ne)? Koliko znam to je protiv pravila foruma (ili je to tebi dozvoljeno jer si moderator?).

 

Iz citavog posta si uspela da uzmes samo to? Sjajno. Evo, javno ti se izvinjavam, mada je to vise bio kompliment, ali ga nisi shvatila.

 

Sada bih voleo da odgovoris na pitanje, ako ikako mozes.

 

Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Iz citavog posta si uspela da uzmes samo to? Sjajno. Evo, javno ti se izvinjavam, mada je to vise bio kompliment, ali ga nisi shvatila.

 

Sada bih voleo da odgovoris na pitanje, ako ikako mozes.

 

Hvala unapred.

Ne pada mi na pamet da se s tobom preganjam.

Zaobidji me s tvojim komplimentima.

Link to comment
Share on other sites

Sjajna fotka Japanaca.

To sto svet voli, odobrava, simpatican im je Nik kao neko "osvezenje", jos i mogu da razumem, mnogi su mu slicni mozda ili bi zeleli da budi takvi, ali ovakve reakcije vec ne mogu



Da ne pominjem mlak i nikakav odgovor ATP. Samo zbog onog silnog pljuvanja po terenima zasluzuje suspenziju na duze.
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, wwww said:

A pazi kad novinari izbegavaju da naprave paralelu izmedju finala USO prosle godine i ovoga. I to oni kojima je glavna tema pisanja nejednak tretman zena u odnosu na muskarce. A ovo je tako savrsen primer da se poentira po tom pitanju.

Sad procitah jedan komentar neke zene koja se predstavlja kao neko ko radi u oblasti mentalnog zdravlja, kao majka, supriga, cerka itd. a koja je odusevljena Nikovim ponasanjem i samo ce zbog njega da gleda LC! :twak:

 

Meni je odmah Serena pala na pamet kod ovoga. Bilo je očigledno da Marfi pojma nema šta da radi, baš bih volela da je Ramos bio tu. Mislim da pred Kirgiosove mečeve izvlače slamke pa sudi jadnik kome zapadne najkraća :classic_biggrin: ali stvarno nije im lako.

A Kirgios ako ne popije žešću suspenziju posle ovog pljuvanja sudije, taman neka ga postave za maskotu ATP-a i novo lice tenisa, pošto je već tako "zabavan". Ono sinoć je probilo dno. Dobro je što Rus nije dozvolio da ga poremeti.

 

Kad smo kod Rusa, gledam sad Šarapovu i uvek me fascinira kako vrišti iz sve snage čak i kad uopšte ne udari jako lopticu...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Petar 91 said:

Nema teorije da ce ga kazniti , pa on ima jedan ispad na mesecnom nivou samo je pitanje kakav .

Pa naravno da ga nece kazniti. Ako ga banuju na neko vreme ne moze igrati LC (posto je LC sad oficijelno deo ATP tura), a to se ne moze dozvoliti sad kad su krenuli u kampanju.

Link to comment
Share on other sites

A posebno je tuzno da takav lik dovodi publiku i da nema osudu svih, ovih ciji bi glas trebalo da se cuje.

Ne secam se da je lomio Bagdatis rekete u hodniku, znam ono na klupi kada ih je sve polupao, valjda do poslednjeg, samo jedno je Markos, ovo cudo je uzasno i daleko mu lepa kuca.

Link to comment
Share on other sites

Pokušavam da zamislim šta bi FIFA/UEFA uradile fudbaleru koji bi se na nekoj utakmice SP/EP/CL  usudio da nekog irskog sudiju ( ne mogu da se setim nekog relevantnog, ali svejedno ) ovako glasno i jasno nazove POTATO. Mislim da bi usledila suspenzija od nekoliko meseci istog trenutka.

Edited by Yi Sun Shin
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro LC mora da se osigura da ima dovoljno novih popularnih igraca koji ce redovno ucestvovati kada se ova trojica povuku mada mislim da ce prilicno izgubiti na popularnosti posle Federerovog povlacenja. U Pragu prve godine su poslovali sa gubitkom i to prilicnom , prosle godine su bili u plusu... Meni licno je od tih egzibicija najozbiljniji bio Hopman kup jer su igraci tu zapravo dolazili da imaju dovoljno jakih meceva pripreme pred AO, a ovaj termin je ni tamo ni ovamo na kraju sezone

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, noćna frajla said:

A posebno je tuzno da takav lik dovodi publiku i da nema osudu svih, ovih ciji bi glas trebalo da se cuje.

Ne secam se da je lomio Bagdatis rekete u hodniku, znam ono na klupi kada ih je sve polupao, valjda do poslednjeg, samo jedno je Markos, ovo cudo je uzasno i daleko mu lepa kuca.
 

Ma lomljenje reketa nije uopšte neki problem. Problem je konstantno provociranje, nepoštovanje protivnika i kolega generalno i ponašanje prema sudijama.

1 minute ago, Yi Sun Shin said:

Pokušavam da zamislim šta bi FIFA/UEFA uradile fudbaleru koji bi se na nekoj utakmice SP/EP/CL  usudio da nekog irskog sudiju ( ne mogu da se setim nekog relevantnog, ali svejedno ) ovako glasno i jasno nazvao POTATO. Mislim da bi usledila suspenzija od nekoliko meseci istog trenutka.

Pa potato je još najmanje. Rekao mu je i sočnijih stvari i pljunuo na kraju :ajme:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

I’ve always said that the #LaverCup is my favorite week of the year, and how much it means to me to get around the team and play for something bigger than just myself.” - @NickKyrgios pic.twitter.com/xhUwgg7Oh7

  

 

nema vise ovog tw. sklonjen. da vidimo sta sledi .

 

Do

 
🗣

not

 
🗣

schedule

 
🗣

tweets

 
🗣

when

 
🗣

you

 
🗣

can’t

 
🗣

keep

 
🗣

an

 
🗣

eye

 
🗣

on

 
🗣

them (link: https://twitter.com/lavercup/status/1161943737448062977) twitter.com/lavercup/statu…

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...