Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

1 hour ago, dali_man said:

Za ovu seriju sam i ja cuo. Moracu da je overim uskoro. Ima 3 sezone?

Dve sezone. Kraj je može se reći zaokružen i po meni efektan. Mnogo potcjenjena serija, a gluma, priča, režija, sve je baš dobro odrađeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja IMBDu ne verujem od kada sam se zajebao za Serloka koji ima 9.1. 
Rekoh odlicno poznat brand, Serlok,  misterije i detektiv  u moderno dobam, jaka ocena,  bice odlicno
Kada ono dzak sranja, gde znaju da rese  "misteriju" offscreena ili on iskoristi svoje autisticne supermoci pojacane drogom da vidi buducnost...  Ali bitno da napaljene teendzerke shipuju Serloka i Watsona. Sranje verzija Mister Monka #Monk>Sherlock

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Money Heist je uzasna serija, apsolutno nikome ne bih preporucio da gleda taj BS.

 

Nije mi bilo dobro kad sam shvatio na sta sam izgubio vreme.

 

Ja kada mi se nesto ne svidi onda i ne gledam.

Link to comment
Share on other sites

Jedna dobra stvar koju nam je Superstar TV doneo je repriza kultnog "Mileta protiv tranzicije". Kakav genijalac! Prica jos uvek aktuelna, i bice jos dugo na nasim prostorima. Stvarno, dokle je stigla ta tranzicija? Tomicevim recnikom, "na koliko je procenata"? 🙂 🙂 Anyway, Mile je stvarno jedan tipicni Srbenda 🙂

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jos jedna izuzetno napeta i uzbudljiva serija iz Izraela, Fauda.

Ukratko radi se o kontra-teroristickoj izraelskoj jedinici, medjutim pokusano da se uradi koliko toliko objektivno, bez propagande i patetike.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, lekoviti said:

Evo i mudraca...

 

 

:lol_2:

 

E, nek im je rekao. Od njegovih uradaka i Stojini "home movies" imaju dublje dijaloge i bolji razvoj likova.

🙂

Ne znam sta je on ocekivao, da iz reaktora iskoci neka sovjetska Godzila, pa da krene makljanje? Da se pojavi neki ruski Iron Man ("Rabotnjik-celovjek") da je "utepa" i spasi svet? Eh, te istinite price umeju da budu bas dosadne.

Link to comment
Share on other sites

Pure sezona 2, a tu je i Dystopia, potonja se čini ok, gledao prvu epizodu - time travel tema.

 

Odgledao svih 5 sezona Bosch (za one koji ne znaju, Amazon Prime crime drama). Bosch odličan doduše osjetan pad kvaliteta likova posle prve sezone.

 

černobilj i dalje ne gledam . . .

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Money Heist je uzasna serija, apsolutno nikome ne bih preporucio da gleda taj BS.

 

Nije mi bilo dobro kad sam shvatio na sta sam izgubio vreme.

 

Ja se uvijek pitao cime li je ta serija kupila tolike fanove. Akcioni filmovi tog tipa uglavnom prolaze nezapazeno na trzistu.

 

Inace 4. epizoda Chernobyla je meni mozda i najpotresnija do sad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Money Heist je uzasna serija, apsolutno nikome ne bih preporucio da gleda taj BS.

 

Nije mi bilo dobro kad sam shvatio na sta sam izgubio vreme.

Pako Tous (Moskva) je vrhunski glumac, 10/10, ostatak glumacke ekipe je prilicno tanak.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Duh koji lebdi said:

 

 

Ne znam sta je on ocekivao, da iz reaktora iskoci neka sovjetska Godzila, pa da krene makljanje? Da se pojavi neki ruski Iron Man ("Rabotnjik-celovjek") da je "utepa" i spasi svet? 

 

Eto te na dobrom putu da zaradiš fine pare.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, uini said:

jebo me pas ludi & gde pogledah chernobyl

 

mislim, strava je urađeno, samo sam potisnuo ceo događaj dovoljno daleko-duboko

 

zakacio sam neki dokumentarac pre par godina, propustam iako verujem da je dobro

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Esc said:

 

zakacio sam neki dokumentarac pre par godina, propustam iako verujem da je dobro

 

 

ma jebe kevu koliko je dobro urađeno. danas slučajno pričam sa jednim eminentnim rediteljem i on je u fazonu ali kida

 

nego, baš je hevi ako se setiš detinjstva

 

https://external-preview.redd.it/ZgeHI4sfux4Kzm3oDZ5g1X9onL8pYLxlrVY6kGyg6aE.gif?format=mp4&s=86a709c40f4abce32cce6fc6f5582c4840f9e927

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Gledao neko ovu seriju? Turska mini serija.

 

Sahsiyet (2018)

 

bFnGAPs.jpg

 

https://www.imdb.com/title/tt7920978/

 

Priča o 65-godišnjem serijskom ubici koji ima Alchajmerovu bolest. Agah Bejoglu, penzionisani sudski službenik živi sam u najnaseljenijem i najživopisnijem okrugu u Istanbulu. Kćerka mu živi u inostranstvu, a supruga je odavno umrla. Monotoni život poremećen mu je dijagnozom Alchajmera. Zbog ove bolesti zaboraviće sve svoje uspomene. Iako u početku ne prihvata tu činjenicu, ubrzo shvata da je zaboravljanje prilika za izvršenje ubistava koje je planirao godinama.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...