Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni je ovako nešto super za sledeću sezonu:

 

OSOBA X - Avramović - (Čović - 13. igrač, huehue)

Baron - Dobrić - Lazić

Rivers - Davidovac

Simanić - Faye - Reath

Kuzmić - Ojo

 

E sad, OSOBA X mora da bude jeben igrač. 😄

 

Ovo nije mnogo  bolji roster od ovogodisnjeg koji nije uspio da napravi znacajniji rezultat u EC.

 

Upitna je pozicija 4 a i spolja ce biti preveliko opterecenje na Berona i osobu x, fakticki neizdovljivo da se izgura sezona sa tom spoljnom linijom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

 

 

@uini Ovo je tvoj igrac:). Daj neki skauting.

 

 

image.png.3a7c368ca8576b7c8e8bdca28e1b3f7f.png

 

 

If you don't get the reference, first check out Toney's Summer League interview with Tina Cervasio, then watch my own interview with the man from last week

Long story short, Toney is a premier basketball player and a model citizen. You should DWTDD and encourage others to do the same. I can think of no better way to express that than this particular article of swag.

 

edit btw, nisam ga gledao od kada je otišao iz knicksa, čak ni u evropi

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sector said:

 

Ovo nije mnogo  bolji roster od ovogodisnjeg koji nije uspio da napravi znacajniji rezultat u EC.

 

Upitna je pozicija 4 a i spolja ce biti preveliko opterecenje na Berona i osobu x, fakticki neizdovljivo da se izgura sezona sa tom spoljnom linijom. 

 

mislim da ec nije merilo, u citavoj nasoj ec kampanji nekakav pristup i motiv video sam samo protiv galatasaraja, sve ovo ostalo je bilo sramotno otaljavanje.

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sector said:

 

Ovo nije mnogo  bolji roster od ovogodisnjeg koji nije uspio da napravi znacajniji rezultat u EC.

 

Upitna je pozicija 4 a i spolja ce biti preveliko opterecenje na Berona i osobu x, fakticki neizdovljivo da se izgura sezona sa tom spoljnom linijom. 

 

Ja mislim da bi to bio dobar, kompaktan i finansijski održiv roster, pa bismo radili doselekciju u toku sezone ako treba. Mi nemamo ambiciju da osvojimo EL, verujem da bismo bili kompetentni u borbi za PO. Imali smo tešku grupu u EC, falio nam je Mo na tim mečevima, verujem da smo bili u 5, 6 timova po kvalitetu u tom takmičenju. Jednostavno, pali smo u formi u jednom momentu i to se baš poklopilo, Unikaha i Valensija su ekipe koje svakako to mogu da kazne. Eventualno umesto Moa, Jeremy Evans iz D'Fake ili tako neki, mada je se ne bih tako lako odrekao Senegalca, pokazao se značajnim delom sistema. Mi ne možemo da pobeđujemo u EL na individualni kvalitet već kroz kompaktnost sistema.

Edited by Chaos Is Me
Link to comment
Share on other sites

neki jak igrac na 4 bi ugusio borisu, a verujem da ce se ici na to da borisa bude projekat za prodaju leta 2020, i u tom smislu treba mu znacajnija uloga. stoga fajea pre vidim kao ispomoc na 4, nego neko jako ime.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni je ovako nešto super za sledeću sezonu:

 

OSOBA X - Avramović - (Čović - 13. igrač, huehue)

Baron - Dobrić - Lazić

Rivers - Davidovac

Simanić - Faye - Reath

Kuzmić - Ojo

 

E sad, OSOBA X mora da bude jeben igrač. 😄


Meni ovo ne dobacuje do 10 pobeda u EL. Ili jedva, 10-12.

Neki ozbiljan upgrade je potreban na šuteru, ne bih zadržao Riversa, ta pozicija četvorke mi škripi malo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Sector said:

 

Ovo nije mnogo  bolji roster od ovogodisnjeg koji nije uspio da napravi znacajniji rezultat u EC.

 

Upitna je pozicija 4 a i spolja ce biti preveliko opterecenje na Berona i osobu x, fakticki neizdovljivo da se izgura sezona sa tom spoljnom linijom. 

Pod pretpostavkom da je "Osoba X" ozbiljan igrac, roster jeste dosta jaci. KC bi bio tu od pocetka, na pleju bi bio upgrade, od Kuzmica se dosta vise ocekuje nego od Cirbes, a i mladji igraci poput Borise ili Oja ce valjda napredovati...

Link to comment
Share on other sites

istice mu ugovor, dakle slobodan je... e sada, ja verujem da nikada nije skroz nerealno da se spoje zvezda i djenka... 🙂  ali imao je mnogo jak ugovor u himkiju, da li bi pristao da igra za tri puta manje....slicno vazi i za markovica. stavljati njih dvojicu u roster mozda je vise wet dream

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Haggard said:

neki jak igrac na 4 bi ugusio borisu, a verujem da ce se ici na to da borisa bude projekat za prodaju leta 2020, i u tom smislu treba mu znacajnija uloga. stoga fajea pre vidim kao ispomoc na 4, nego neko jako ime.

Ne mozes ga prodati u sledecoj sezoni ako mu je izlazna godina ugovora, jedino na polusezoni da ga prodas kao APICA, ili da mu ovog leta produzis ugovor, a plus izlazi na draft ovog leta.To opet zavisi od njega i od managera ( Misko) da li su spremni da naprave novi ugovor.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Šarac said:

Ne mozes ga prodati u sledecoj sezoni ako mu je izlazna godina ugovora, jedino na polusezoni da ga prodas kao APICA, ili da mu ovog leta produzis ugovor, a plus izlazi na draft ovog leta.To opet zavisi od njega i od managera ( Misko) da li su spremni da naprave novi ugovor.

 

pa da, posao sam od pretpostavke da ce ovog leta produziti ugovor za jos godinu dana, s tim da obestecenje na kraju sezone bude fiksno (i ne bas preveliko), obicno tako ide sa Miskom.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Haggard said:

 

pa da, posao sam od pretpostavke da ce ovog leta produziti ugovor za jos godinu dana, s tim da obestecenje na kraju sezone bude fiksno (i ne bas preveliko), obicno tako ide sa Miskom.

 

2 minutes ago, Haggard said:

 

pa da, posao sam od pretpostavke da ce ovog leta produziti ugovor za jos godinu dana, s tim da obestecenje na kraju sezone bude fiksno (i ne bas preveliko), obicno tako ide sa Miskom.

On vec ima fixno obestecenje koje je definisano prvim ugovorom koji je potpisao pre tri godine, u medjuvremenu su mu malo i revidirali ugovor sto se tice primanja a shodno tome i visina obestecenja je korigovano.

 

Nisam pametan sta i kako razmislja Borisa a kako Misko, ako oseti Misko da moze da ga zavali za dobre pare a da KKCZ ne dobije nista jer mu je izlazna godina , tesko da ce doci do novog ugovora, pogotovo sto Misko nije vise prvi manager u KKCZ, On je svoju srecu potrazio sto se tice naseg trzista ka KKB< KKP pa svoja Mega. 

Oktagon trenutno je prva agencija sto se tice igraca kod nas i ima prioritet.

Link to comment
Share on other sites

da, to je tacno da je misko malo potisnut kod nas, ali opet, verujem da mu je u interesu da borisa odigra evroligu. ako borisa bude produzavao ugovor pretpostavljam da ce dobiti garancije sto se tice minutaze. dosta toga zavisi i od toga kako ce borisa proci na draftu, i kakve su mu sanse da odmah tamo dobije ugovor. ako nisu prevelike, ostanak u zvezdi jos jednu sezonu je logican

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Haggard said:

da, to je tacno da je misko malo potisnut kod nas, ali opet, verujem da mu je u interesu da borisa odigra evroligu. ako borisa bude produzavao ugovor pretpostavljam da ce dobiti garancije sto se tice minutaze. dosta toga zavisi i od toga kako ce borisa proci na draftu, i kakve su mu sanse da odmah tamo dobije ugovor. ako nisu prevelike, ostanak u zvezdi je logican

Realno, Borisa moze EL igrati samo kod nas, a verovatno i on, porodica i Misko kao jedinu drugu destinaciju vide NBA. Kako ce sada da prodje na draftu, to cemo videti uskoro.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Šarac said:

Realno, Borisa moze EL igrati samo kod nas, 

 

misliš da ne postoji ni jedan drugi trener do tomića koji ume da iskoristi borišu u el?

 

nije on kod nas nosioc koji igra 30min pa da to što kažeš ima rezona

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pepe sancez said:

Jeste, Finac je, igra negdje u Italiji, zaboravio sam kako se zove tim. 

 

 

ma kakav finac, mormon iz amerike. jako interesantan lik. ja sam ga skautirao pre dve sezone. propustio dve godine faksa dok je bio u mormonskoj misiji u italiji. onda razvalio seniorsku sezonu i prvu sezonu u italiji, ali u losoj ekipi. mislim da su ispali iz lige. u bresi ove godine nije ni igrao u nemackoj opet dobar. inteligentan na terenu i van njega, vrlo borben. rileta bi nosio u zubima, klasican krvavokolenas, odlican skakac, nije neki bloker. meni je interesantan u svakom slucaju. 

 

4 hours ago, Haggard said:

 

Mislim da bi Reath iz Železnika idealno zaokružio liniju visokih. Nije spreman za neku veću ulogu u evroligaškoj Zvezdi, ali bi kao peti visoki uskakao po mogućnostima i potrebi, skupljao iskustvo, i one tamo sezone bio full upotrebljiv igrač. 

 

ovo mi deluje kao dobra ideja. gusiti borisu nema smisla. sledeca sezona bi mogla biti njegova ili se bar pokusati da bude kontantno starer ijedan od bitnijih igraca. jel reath imao neku povredu na kraju aba sezone, cini mi se da sam ga video na finalu sa rukom u gipsu?

 

od plejmejkera meni najinteresantiji pored markovica, quino colom, nema puno EL ekipa gde bi bio prvi plej. t.j.bray, ali on ce vervoatno u bayern.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...