Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Ne moze se tu tako logicki razmisljati. Filip je odlican plej i sa ovakvom predispozicijama, da je vislji bio bi jos bolji (mozda bolji i od Saleta), a Sale da je nizi ne znamo kakav bi bio, mozda isti, mozda gori od Filipa, a mozda ne bi ni igrao kosarku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, slavisa said:

Ne moze se tu tako logicki razmisljati. Filip je odlican plej i sa ovakvom predispozicijama, da je vislji bio bi jos bolji (mozda bolji i od Saleta), a Sale da je nizi ne znamo kakav bi bio, mozda isti, mozda gori od Filipa, a mozda ne bi ni igrao kosarku.

Ne ide to tako, Fiip je ovako nizi bolji igrac od celave prevare, sta bi tek bilo da je visi ko zna, ostavio bi bez leba Westbrook/a

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, bekrinjo said:

 

Nisam znao da Bagzi radi u klubu? Ranije je bio delegat na EL utakmicama a godinama je i PR (i jedan od najboljih prijatelja) Raduljice, pa mi baš ne ide uz Čovića. 

 

Inače je u vezi sa bivšom PR-kom Partizana... 🙂

On je Raduljicin kum. Ne znam mnogo o liku, ali to što radi za čoveka sa kojim je njegov kum u užasnim odnosima dosta govori o ljudskim kvalitetima. Jel znaš nešto više o čoveku? Meni užasno iritantna pojava. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Pavaroti said:

Znaci Vi merite Rakocevica i Jarica sa Covicem i na sve to dodajete Djordjevica. Covic je solidan igrac, ali nije za Zvezdu, vise puta dokazano i za to samo treba da imate otvorene reci i osnovno znanje o kosarci. On nikada nije ni igrao u timu izvan platezne moci njegovog oca. Ako to nije klasicno ''guranje'' i nepotizam, onda ne znam sta jeste. 

 

Definitivno on zna kosarke, ali za mnogo manji nivo nego sto ga guraju tokom celog zivota.

 

Hocu reci da za razvoj navedenih igraca, roditelji nisu imali uticaj na to kakvi ce ispasti igraci. Nisu ga gurali, gurali su se sami. Bukvalno ste naveli 3 od nasih top 10 plejeva i u istu recenicu stavili omalenog Covica.

 

Ne, ne.. ne meri se kosarkaski kvalitet Covica i Rakocevica koji su kao nebo i zemlja, vec uticaj roditelja na njihove karijere gde je neko pokazao vise a neko manje. Koliko samo vecih talenata propadne u mladjim kategorijama zato sto roditelji ili ljudi preko veze guraju svoju decu a koji svojim radom ipak naprave nesto? Meni se od toga povraca, ali to je prosto tako, i to jednom konstatujemo, a ne da ponavljamo posle svake utakmice i na taj nacin marginalizujemo neke druge mnogo vece probleme. Filip ispada posle svake tekme najvise kriv, cak i kada je neko drugi tri puta gori. 

 

Nije jedini problem Zvezde Filip. Koliko smo partija dobili u gostima ove sezone i da li bi ih dobili da nije igrao Filip? Sta je sa kolektivnom igrom u odbrani, i igrom u tranziciji? Sta je sa nagomilavanjem igraca na poziciji 2/3? Sta je sa upropastenim karijerama Radanova i Nenadica a nijedan od njih ne igra primarno plejmejkera pa da im Filip krade mesto. Sta je sa dovodjenjem KC i cemu on sluzi i koliko kosta? Ako konstantno drzimo u fokusu i prozivamo vepra, tatinog isprdka ili slicno stecice se utisak da je to najveci i jedini problem, a jednom kada on ode shvaticemo da smo sve ostale i bitnije probleme gurali pod tepih, jer smo alergicni na nepotizam koji defacto svuda postoji i uvek ce postojati.

 

U sustini ne valja samo traziti i biti fokusiran na probleme... uzeli smo titulu, vratili se u evroligu, moze se bar u tome neko vreme uzivati ali izgleda da vece uzivanje pricinjava veprovsko prozivanje. 🙂

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, slavisa said:

Filip je odlican plej i sa ovakvom predispozicijama, da je vislji bio bi jos bolji (mozda bolji i od Saleta), a Sale da je nizi ne znamo kakav bi bio, mozda isti, mozda gori od Filipa, a mozda ne bi ni igrao kosarku.

 

Ako je onaj prvi vislji onda onaj drugi moze biti samo nizlji a ne nizi. 

 

Ja mislim da kad bi Filip bio mnogo bolji onda bi bio vrhunski plej, a da je Sale bio mnogo losiji onda bi bio mnogo manje kvalitetan. Ili, bolje zivjeti cijeli zivot kao milijunas nego tjedan dana kao siromah. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba videti koliko je, recimo, ćelava prevara imala asistencija, koliko FČ3 ,uporediti sa visinom jednog i drugog i izvući zaključak koliko bi imao prvi da je visine ovog drugog i obrnuto. Mislim da bi bili fascinantni rezultati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, slavisa said:

Ne moze se tu tako logicki razmisljati. Filip je odlican plej i sa ovakvom predispozicijama, da je vislji bio bi jos bolji (mozda bolji i od Saleta), a Sale da je nizi ne znamo kakav bi bio, mozda isti, mozda gori od Filipa, a mozda ne bi ni igrao kosarku.

 

ali svaki dan da pišeš ovde...

Edited by Wingwalker
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, mmajstor said:

 

Ne, ne.. ne meri se kosarkaski kvalitet Covica i Rakocevica koji su kao nebo i zemlja, vec uticaj roditelja na njihove karijere gde je neko pokazao vise a neko manje. Koliko samo vecih talenata propadne u mladjim kategorijama zato sto roditelji ili ljudi preko veze guraju svoju decu a koji svojim radom ipak naprave nesto? Meni se od toga povraca, ali to je prosto tako, i to jednom konstatujemo, a ne da ponavljamo posle svake utakmice i na taj nacin marginalizujemo neke druge mnogo vece probleme. Filip ispada posle svake tekme najvise kriv, cak i kada je neko drugi tri puta gori. 

 

Nije jedini problem Zvezde Filip. Koliko smo partija dobili u gostima ove sezone i da li bi ih dobili da nije igrao Filip? Sta je sa kolektivnom igrom u odbrani, i igrom u tranziciji? Sta je sa nagomilavanjem igraca na poziciji 2/3? Sta je sa upropastenim karijerama Radanova i Nenadica a nijedan od njih ne igra primarno plejmejkera pa da im Filip krade mesto. Sta je sa dovodjenjem KC i cemu on sluzi i koliko kosta? Ako konstantno drzimo u fokusu i prozivamo vepra, tatinog isprdka ili slicno stecice se utisak da je to najveci i jedini problem, a jednom kada on ode shvaticemo da smo sve ostale i bitnije probleme gurali pod tepih, jer smo alergicni na nepotizam koji defacto svuda postoji i uvek ce postojati.

 

U sustini ne valja samo traziti i biti fokusiran na probleme... uzeli smo titulu, vratili se u evroligu, moze se bar u tome neko vreme uzivati ali izgleda da vece uzivanje pricinjava veprovsko prozivanje. 🙂

Sa nekim kvalitetnim i brzim plejom sa vise kondicije, siguran sam da bi igrali vise tranzicije i da bi dobijali vise meceva na strani. Nenadic i Radanov nisu ni trebali ove sezone da igrajuu Zvezdi, vec na pozajmicama ili FMP-u. Dovodjenje KC je bio osigurac za titulu u ABA, pokazalo se ispravnim. FC ne treba zvati veprom, on je samo tatin sin koji se igra kosarke. Verujem da nije ni placen, uzeo je tata i za njega.

 

Jaric, Rakocevic i Djordjevic su deca kosarkaskih radnika i oni bi sigurno i bez njihove pomoci postali dobri kosarkaski, a verujem da nisu bili ni gurani, prosto nije bilo potrebe. Sve su to sjajni igraci, ali kao rukovodioci i treneri i nisu bas. Mozda bas tu Filip bude bolji.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Pavaroti said:

 Sa njim smo uzeli titulu. Sad, da li bi bez njega, to nikada necemo saznati!!! Ne znam sto te zulja on, ne placas iz svog dzepa,a cilj je ispunjen!!

I sa Keseljem smo uzeli titulu,sad da li bi uzeli bez njega isto to necemo znati...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pavaroti said:

Rivers je igrao 20+ minuta i imao 13ppg u finalu. Marko je igrao ukupno 4 minuta u PO.  Kritika ili odgovor nisu na mestu.

Rivers je odigrao dobro jedno poluvreme u finalu aba lige i to je to.A ostale poene je sakupljao na kraju tekme kada je manje vise bila resena.

Rivers u finalu kls-a igra blago receno uzasno i ne opravdava pare koje dobija.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, slavisa said:

Ne moze se tu tako logicki razmisljati. Filip je odlican plej i sa ovakvom predispozicijama, da je vislji bio bi jos bolji (mozda bolji i od Saleta), a Sale da je nizi ne znamo kakav bi bio, mozda isti, mozda gori od Filipa, a mozda ne bi ni igrao kosarku.

imaju slican procenat masti. celavi vepar u 30 i celavi selektor u 52 godine. da odigraju basket 1 na 1 bilo bi cupavo.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

mislim da je avantura sa Riversom završena...pružena mu je prilika domaćinski ali uz sve mačorske pokrete on je i dalje u ogromnoj disproporciji cene i trenutnih mogućnosti, posebno za tim naše budžetske potentnosti...(Isuse, kakva reč ).

 

uzgred...koga interesuje, Alba trenutno bie po Minhenu najozbiljnije. 

 

edit: uh, kakav brutalan dank Dangube...lepte ebo...

 

kad njemu ističe ugovor?

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Djenka ove sezone na 7 poena u evroligi uz sut za 3 poena 45 posto,za 2 poena 46 posto.

Ja bi dao Lazu i Riversa zajedno za Djenku.Da uzmemo ovu ligu sutra pa da nas obraduju Kuzmicem i Djenkom pa da mozemo na odmor ko ljudi

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

 

To je ovaj hipster pozadi?

Jeste, u crvenoj majici.

 

1 hour ago, Chaos Is Me said:

On je Raduljicin kum. Ne znam mnogo o liku, ali to što radi za čoveka sa kojim je njegov kum u užasnim odnosima dosta govori o ljudskim kvalitetima. Jel znaš nešto više o čoveku? Meni užasno iritantna pojava. 

 

Nisam znao i da mu je kum, to daje i novu dimenziju celoj priči sa Čovićem. Radi i pri Life active klubu, koji drže Raduljica i Kešelj. Završio je Euroleague Basketball Institute, pa je radio kao delegat na mečevima Partizana/CZ u EL. I Ristović je završio ovaj Institut, da li se završava pro forme ili se stiče neko realno znanje nisam upoznat.

 

Viđao sam ga par puta ali nismo (verbalno) komunicirali. Jedinu komunikaciju smo imali elektronskim putem dok je radio za KLS, tada je ekspresno i profesionalno odradio šo je traženo - za razliku od ostalih u KLS.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...