Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Nisam uopste gledao kls.

 

I gledam poslednji minut sad.

 

Znaci za ovaj faul dosudjen Fajeu, a posle i nesportsku Megi, sudijska trojka treba da provede noc u zatvoru. Ajde sto niko nema motivaciju, ali sto ova 3 klosara prave jos veci cirkus od ove lige bez briga.

Edited by losmi17
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skil kojim Rivers napada visoke u prodoru je košarka koja se može gledati dan-noć...kao filmski maraton.

...ne jednom već tri puta je izveo otklon desnom i nabacivanje lopte ne od table već ispruženom rukom neki poluhorog flouter pravo u mrežicu.

eto, sad znamo da može i tako. 

 

 

Tomić pegla Borišu za zagrađivanje...a Filipu bi za ono na kraju trebalo da puca u kolena. 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Wingwalker said:

Skil kojim Rivers napada visoke u prodoru je košarka koja se može gledati dan-noć...kao filmski maraton.

...ne jednom već tri puta je izveo otklon desnom i nabacivanje lopte ne od table već ispruženom rukom neki poluhorog flouter pravo u mrežicu.

eto, sad znamo da može i tako. 

 

 

Tomić pegla Borišu za zagrađivanje...a Filipu bi za ono na kraju trebalo da puca u kolena

 

Koji "bol u medjunozju" prikazuje covek na +4 i Meginom bonusu, gde smo u prethodnom napadu Mege videli milion ofanzivnih skokova Fundica i jedva sacuvanu prednost. Ja cu lagano da tapkam loptu i sutnem trojku boli me kurac, a ti Faje i ostali crkavajte.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Bas mi bi zao Bobiske u bioskopu. Nije ono uopste lepo.

Ništa čudno...Bobi je hteo-ne hteo upravo od Pekovića preuzeo tu titulu ''Monster'' u NBA...

ne treba objašnjavati ovoliki hajp za njim van terena u populističkoj instant kulturi fasciniranoj extremima.

 

 

ipak je poenta u klipu ispod...

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...