Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

4 minutes ago, dekkard said:

 

Naša najbolja trojka. Bilo bi top da dođe.

 

On je veliki Grobar. Dosta puta je to spominjao u nekim izjavama. Ne vjerujem da bi dosao kod nas. 

 

Kalinic, Micov, Lucic. Tako bih ja njih rangirao, ali nebitno. Micov je prava klasa od igraca. Covjek ce uvijek svoje poene isporuciti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Davidović said:

Braca iz Telegrafa najavljuju da bi mogli u juris na Higinsa i Heketa. Obojica realni ko sneg u avgustu. Al sta zna Telegraf sta su skupi igraci

Друже мој Хекета не би узео ни џабе, пре бих вратио Фелдина него да узмем оно. Прошле год кад је цска потписао Вестермана мислио сам да не може горе али ове год кад сам видео Хекета реко свака част браћо руси сами себи сте највећи непријатељи. Срећа браћа имају тог Клајбурна па вади их као никад нико.

Пре дати Јовићу 400 иљада и месец дана у фебруару вољно да се не повреди за април него дати Хекету 500 иљада и нервирати се целе године.

Али кад би дошо Влада Мицов уффф.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, sale11 said:

Друже мој Хекета не би узео ни џабе, пре бих вратио Фелдина него да узмем оно. Прошле год кад је цска потписао Вестермана мислио сам да не може горе али ове год кад сам видео Хекета реко свака част браћо руси сами себи сте највећи непријатељи. Срећа браћа имају тог Клајбурна па вади их као никад нико.

Пре дати Јовићу 400 иљада и месец дана у фебруару вољно да се не повреди за април него дати Хекету 500 иљада и нервирати се целе године.

Али кад би дошо Влада Мицов уффф.

Zasto imas tako lose misljenje o Heketu?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, pepe sancez said:

@KankkunenIako nije mjesto da se ovde komentarise, ali interesantan je to potez.

 

Ja od tebe ocekujem nekih par kreativnih imena, ali da ne bude onaj iz Estonije. Prislusujem vas na SK. Duboko se ne slazem, jel, ali ni to nije ni tema.

Sve je već napisano, nema tu nekog izbora za nas ... kako god se okreneš, dupe je pozadi :classic_smile:

Šta znam, ja bih prvo popričao sa Rajsom.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, sale11 said:

Друже мој Хекета не би узео ни џабе, пре бих вратио Фелдина него да узмем оно. Прошле год кад је цска потписао Вестермана мислио сам да не може горе али ове год кад сам видео Хекета реко свака част браћо руси сами себи сте највећи непријатељи. Срећа браћа имају тог Клајбурна па вади их као никад нико.

Пре дати Јовићу 400 иљада и месец дана у фебруару вољно да се не повреди за април него дати Хекету 500 иљада и нервирати се целе године.

Али кад би дошо Влада Мицов уффф.

 

Urnebes :lol_2:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Sve je već napisano, nema tu nekog izbora za nas ... kako god se okreneš, dupe je pozadi :classic_smile:

Šta znam, ja bih prvo popričao sa Rajsom.

Ja svakako spokojnije docekujem ovaj prelazni rok nego ranije. 

Trebalo bi da imamo cistu situaciju, od repova tu je Bjelica, ali i to se nekako (vidjecemo kako) hendluje.

 

Po pricama imamo stabilan finansijski okvir, ne cekamo nikakve prodaje pa da krenemo, niti imamo koga. Trener je zasluzio da mu orocimo povjerenje bar za ovaj prelazni rok, proslogodisnji je uradio sto je do njega maestralno. Naravno, uvijek treba imati na umu da niti se dovede sve sto se zeli, niti sportski sektor odlucuje o svemu, ma koliko je to idilicna predstava. 

 

Sta su ocekivanja. Ako sve bude po planu ocekujem da na pocetku roka znamo je li Beron i KC nas izbor, tj. da li ce biti instant produzetka saradnje ili biramo druga rjesenja i natezemo se o cijeni. Za potonjeg ocekujem ovu drugu varijantu.

Dalje, nadam se i Kuzmicu brzo, kao i rjesavanju prvog pleja. To bi znacilo da je kostur ekipe tu. 

Bitan momenat je i draft, polozaj Simane od njega zavisi. I ako ne prodje na njemu dobro ne znaci da smo mirni, nece tu Misko spavati, s ni mi. Kao da gledam Misko ce gledati da ga uboksuje u neki jak EL tim za obestecenje. To da nece doprinositi prve sezone je potpuno nebitno. Doprinosice sigurno narednih sezona ozbiljno, a uvijek ostaje varijanta da neki Real, Baskonija, Efes, Fener uzmu i obestecenje od NBA tima jednog dana. 

Mi cemo svakako htjeti da produzimo ugovor, a onda je pitanje hoce li nam biti uslov neproduzenje Fajea uz uslov da uzmemo neku njegovu drtinu tipa danas polurekreativnog Brauna, koji je iskrckao svaki dolar svog koliko dvomilionskog ugovora. 

Eventualni odlazak Simanica znacio bi mogucnost da se nesto dogovorimo o Miskovicu. Sve su to za mene losije opcije. Najradije bih i Simanu i Fajea plus jos jednog igraca na 4/5. Pominjah vec Agravanisa.

Ne iskljucujem da pozitivno odgovorimo na ponudu koja se ne odbija za Odza, ako se pojavi cak i u ne pretjerano velikom iznosu.

To je sto se tice tektonskih poremecaja i kljucnih dogadjaja tice. Kako cemo popuniti ostatak spoljne linije vidjecemo.

 

Mene svakako interesuje kako ce se nas strucni stab odrediti prema radu u ljetnom periodu. Hoce li se neko od pomocnika i kondicioni trener zaloziti za interni rast pojedinaca, najprije mislim na Davidovca i Dobrica. To si isto uzimati u obzir pri ocjeni ljetnog perioda. Trenutno i nemam nekog povjerenja u taj segment price.

 

Konacno, ima igraca sa kojim ne znamo sta cemo. Nazalost, mislim na Radanova, Nenadica, pa i Ristica i Jovanovica. Svakome nesto fali da bi ravnopravno konkurisao u 12, tako da ce neko morati aut, ako ijedan od njih bude spreman da sjedi na kraju klupe. 

 

Nesto ne mislim da cemo ikoga prebacivati iz FMP-a. Nemaju ni potreban kvalitet, a kome se jos sjedi u civilu skoro cijelu sezonu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milijaš #10 said:

Ko je pisao tekst u Telegrafu da prestane da prati kosarku, na nivou predloga Pavija s yt.

 

image.png.6ad8f6c7cd982011e769dc0ab1c645ca.png

 

image.png.43933558858bde17d48c191cfd867aaa.png

 

 

Zasto ne probati Tea, a ako on ode u CSKA, mozda da eventualno pojurimo Caca. Ako mozemo Pefiju da dadnemo 700 000, sto ne bi Cacu dadnuli i 1 000 000 do 4 500 000 evara. Seems legit.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Davidović said:

Zasto imas tako lose misljenje o Heketu?

Због своје фризуре остао ми је још кад је стигао у Европу не знам што ваљда тад овде је било мање тога. Класични безмудаш увек кад сам га ја гледао упрскао је није успео да се бори са притиском а Звезди не треба тај тип играча. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

el finale je opasno odigrao 

Да ништа не игра добро, не би био ту где је дефинитивно само мислим да није играч за Звезду друже. Али што се тиче ф4 мсм да одавно нико није имао ал роунд ролу као Клајбурн. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sale11 said:

Да ништа не игра добро, не би био ту где је дефинитивно само мислим да није играч за Звезду друже. Али што се тиче ф4 мсм да одавно нико није имао ал роунд ролу као Клајбурн. 

 

hackett je luksuz za nas, mi ne možemo da uzmemo stranca na pleju da bude role player. samo kažem da lik zna znanje 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...