Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

15 minutes ago, Mile1 said:

Zasto?

 

Zato što ozbiljnoj ekipi ne treba cirkuzant - kancer ekipe i to još za masne pare. Ako se razmišlja na tu stranu, isti profil, no nešto manje štetan je Tiodor. Kol je ko stvoren za Armani, taman da se pobije na sred meča sa Džejmsom za loptu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Gledam sad ove NBA sastave na BBL reference. Ima tu igraca koji ostaju bez ugovora, sigurno ce neki zavrsiti u Evropi: Trej Burk, Dzonatan Motli, Aleks Karuzo, Tajler Dorsi, Rajan Arcidiakono, Kvin Kuk, Kadim Alen.

 

Ostao sam bez teksta kad sam vidio da Brogdon igra ovu godinu za 1,5miliona ili Kanter za 650k. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, sale11 said:

Мсм да су и он и Јовић некако стаклени што би рекли тако да не би било паметно остати без 1-ог плеја  у јеку сезоне и поновити грешку као ове године. Сећам се да се оне сезоне кад смо одлучивали о топ 8. Јовић се повредио у кључним моментима, и ако се из ове перспективе чини да је та утакмица са дарушафаком  одлучивала  мсм да је Звезда  имала све у својим рукама против Ефеса у пиониру када смо изгубили па после смо имали у против Барселоне у гостима која је била у очајном стању  и лагано нас добила. Ја сам некако за Џејсона Гренџера не знам што. 

Granger je propustio vise od pola ove sezone, a i prosle je fulao oko trecinu, tako da nije bas srecna alternativa za Jovica ili Pefija, jer je  staklen kao i oni, a ujedno i skuplji.Pored toga je vise scorer nego pass first plej

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pepe sancez said:

Gledam sad ove NBA sastave na BBL reference. Ima tu igraca koji ostaju bez ugovora, sigurno ce neki zavrsiti u Evropi: Trej Burk, Dzonatan Motli, Aleks Karuzo, Tajler Dorsi, Rajan Arcidiakono, Kvin Kuk, Kadim Alen.

 

Ostao sam bez teksta kad sam vidio da Brogdon igra ovu godinu za 1,5miliona ili Kanter za 650k. 

 

kadeem the dream allen ima mesta u ligi, nadam se i u knicksima.

 

kanter igra za tu siću pošto svejedno ima ugovor od skoro 19miliona za ovu godinu, pa su ga knicksi waivovali

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pepe sancez said:

Dati kljuceve ekipe u ruke Kola bi bilo ludilo. Na nekom forumu sam procitao da je neko pomenuo kao zelju toni daglasa, e njemu bi se vec usudio dati ulogu prvog pleja.

 

Daglas nije nista manji privatnik od Kola, ako nije i veci. Mada jeste dobar igrac.

Link to comment
Share on other sites

kol ima veliki individualni kvalitet i ofanzivno i defanzivno. u ozbiljnoj ekipi, sa ozbiljnim trenerom, sa jasnom ulogom top EL igrac.
sad dali je zvezda takav tim, a tomic trener veliko je pitanje.


Delim i ja tvoje misljenje. Ubedjen sam da u ozbiljnom sistemu on moze dosta da pruzi. Decko je jedan od najbrzih igraca u Evropi, a ima i fajterski mentalitet koji je jako bitan.
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, sale11 said:

Друже не можемо ми да играмо нападачки кошарку са 2 играча само, просто је неизводљиво играти се нападачке кошарке који могу да нас нападну од 1 до 5 а ми зависимо од Билија и Кеј Сија

 

verovatno nisi procitao post do kraja, rekoh da bi u tom slucaju morali da pojurimo startnog i rezervnog pleja, startnu cetvorku i centra

 

to zvuci kao luksuz ali gledajuci kakav smo roster imali ove sezone nije ni nemoguce, Reglend, KC, Stratos, Beron su sve igraci koji su solidna sigurica i nekakva imena , recimo da su samo Faje i Cirbes bili neki ako prodje-prodje eksperimenti

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, pepe sancez said:

@kankunen

 

Jesi li gledao Tamira Blata?

Nešto malo u mlađim kategorijama, ta izraelska liga je muka za praćenje, teško do strimova ...

Momak ima potencijala, Makabi je njegova sledeća destinacija.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Diante Garrett, ako misliš na ovog iz Tofaša.

 

da, igrao valjda u Japanu u to vreme, ne postoji homosapiens koji je dodirnuo basketaru a da nije prosao kroz Zvezdin topik

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Carl Johnson said:

Oprilike ovo sto je Laki rekao. Midrange ispaljivac svega sto mu dodje pod ruku bez obzira na rezultat ili momentum.

 

Fenomanalan opis, maltene sve rečeno u jednoj rečenici.

 

45 minutes ago, Dingospo90 said:

 


Delim i ja tvoje misljenje. Ubedjen sam da u ozbiljnom sistemu on moze dosta da pruzi. Decko je jedan od najbrzih igraca u Evropi, a ima i fajterski mentalitet koji je jako bitan.

 

 

Dječarac nije neko ko se uklapa u bilo čiji sistem, on se uklapa jedino u sebe. Za dalje objašnje pogledati gornju rečenicu.

Link to comment
Share on other sites

Toney Daglas je pre neka malo bolja verzija Dzenkinsa nego plej, dvojka koja moze da igra keca, da zavrti pik ali kort vizion mu je ispod prosecan, citavu karijeru prvo vidi kos a asistencije izgubljene odnos mu je slab, za komba top za prvog pleja ne.

 

Karuzo je vec neka druga prica, bolja verzija najboljeg Jovica...

Link to comment
Share on other sites

 
 
1
1 hour ago, pepe sancez said:

@kankunen

 

Jesi li gledao Tamira Blata?

 Strasan igrac. Na Krituje pokidao U20. Dobar ove sezone u Hapoelu. Secam ga se sa Krita. Dobar asistent, bas dobar. Lider na parketu,preuzima odgovornost i ima dobar sut za tri poena. I ako je veoma nizak, igra agresivnu odbranu i dobar je cak i u tom delu. Mlad je jos, napredovace sigurno. Brojke u ligi sampiona ove godine 10p i 7a prosecno.

 

Inace on je sin David Blatt-a

 

Njega bih uzeo,ali kao back-upa, ne moze on jos biti prvi plej. Mada, pre ili kasnije ode on u Makabi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...