Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Inace ovo je ono sto sam pricao BB jos pre godinu dana. 
Poslednja recenica sve govori: "It's not what sells..."
Klasican trol koji je nasao najlaksi nacin da dobije heat (negativne reakcije) a to je cela prica oko Trumpa, moguce da je i privatno u MAGA fazonu , ali ovaj javni nastup je klasican wwe gimmick za promociju,  koji se veoma lako i dobro prodao. Chael Sonen fazon, jos ga zvao Trump u jebanu belu kucu posle RDA borbe.

Link to comment
Share on other sites

Ma svi borci pricaju da Colby troluje i da nije stvarno bas takav idiot. Ali svi kazu da je i stvarno idiot i douchebag.

U svakom slucaju, posle pobede, reci ono za Matt Hughes-a, njegov najbolji ortak, Masvidal, je rekao da je to sto Colby izjavio "super distatasteful".
A i to sto su Colby i Masvidal najbolji ortaci dovoljno govori i o jednom, i o drugom.

Ne smeta meni to sto Colby troluje, smeta mi sto je los u tome. Nije ni Conor ni Chael. 
Mizeran je, nema flow za to. Bas ne zna da radi. Njega niko i ne mrzi, on je svima samo jadan 😄

Osim mozda tebi 😄

Ali je dobar borac. Ne toliko koliko se ti lozis da je...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 Hughes je smece ono najgore, koje je (navodno) tukao  svoju zenu. (https://www.bloodyelbow.com/2019/3/7/18253961/ufc-matt-hughes-wife-shares-detail-domestic-abuse-choked-shower-mma-news)
Neka ga troluje Colby za bolje nije, trpaj wifebeatera Colby.
Doduse stoji to da mu fali taj "delivery", nije prirodan u tome kao sto je bio peak Konor, 60g Danaaaa, we are not here to takepart we are here to takeover, posle se i kod njega videlo da vestacki pokusava na silu. 
Vidi se  kod Colbyja da  vezba, vizualizuje svoje nastupe/izjave  i opet uspe da ih sjebe, kao sto se upetljao na ovom intervju posle pobede

Link to comment
Share on other sites

Priznao da je bio na tamnom mesto ali nista o nasilju.
Da ti kazem iako je bio na tamnom mestu, to ne opravdava da moderni gladijator, covek koji moze rukama da ubije drugog,  napada svoju  zenu i da je davi. I Toni je bio na tamnom mestu pa mu nije palo napamet da podigne ruku na svoju zenu.
To isto kao ovi masovni "pucaci", rodjace ako si u veoma tamnom mestu i ne vidis izlaz, umesto da dizes ruku/pusku  na druge, rokni samo sebe ne moras 2 da maltetiras.
Samo zbog te cinjenice  nemam empatije prema realno bezosecajnom trashtalku Colby, da je to rekao o 2 osobi 100% bi se slozio sa tobom.

A  sada objektivno gledano linija je veoma dobra neka jaka 8/10, malo je hardcore.

"Let's talk about the lesson we learned tonight."  "It's a strong lesson that Robbie should have learned from his good buddy Matt Hughes. You stay off the tracks when the train is coming through, junior. Doesn't matter if it's the Trump train or the Colby train, get out the way.
Edit: Ovo smece je izgleda maltetiralo i svog sestrica zbog jebanog traktora:
 

There's more ... Matt's twin brother, Mark Hughes -- a retired MMA fighter who competed at UFC 28 in 2000 -- has also filed for a restraining order against the 45-year-old, alleging Matt roughed up his son and tried to destroy his tractor.

Mark says the two had a disagreement over which brother actually OWNS the tractor ... and when Matt saw Mark's 15-year-old son driving it sometime later on Sept. 23, 2018 -- he lost it on the kid.

Mark alleges Matt grabbed his son, shook him and told him that's his "f*cking tractor."

Mark also says a week later on Sept. 30, 2018 ... he believes Matt doused the tractor and its surrounding area in gasoline -- and suspects he was trying to destroy it.

Mark filed for a restraining order the next day ... which a judge granted -- ordering Matt to stay away from his brother and his family.

10/10 linija posle ove informacije za mene.
Ovaj ce da ubije nekog kao sto je Chris Benoit ubio svoju porodicu i on je imao ozbiljan brain damage zbog wwe rvanja.

Edited by LayupFromTheMidget
nove informacije
Link to comment
Share on other sites

Za vikend nas ceka na papiru elitan event.

Dc favorit po kladzi protiv Stipea, ja mozda zategnem na vatograsca ako bude bilo u maxbet ponudi.

Mislim da je eyepoke bio kljucan potez 1 meca

@zveki kada nosis periku da bi sakrio 2 periku 😢
Za one sto nisu gledali 1 :

 

Edited by LayupFromTheMidget
video
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...