Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Rose se povlaci vrlo verovatno. Ne uziva u ovome, zeli da gaji paradajz i zelene obnovljive baste 😄
Kakva boginja, i pre meca je izjavila da nije sigurna da li ce da se bori vise, a bas nakon meca je rekla da joj je pao veliki pritisak sa ramena.

Link to comment
Share on other sites

Dosta atraktivan event sinoč. Ludi Michel Pereira završio Robertsa nokautom u prvoj rundi. Pre podpisa za UFC večinu vremena proveo prebijajuči neke debele korejce. A pre nepune pola godine izgubi na SBC-u u prvoj rundi. Go figure...

 

Megan je trebala da uzme pare borbom protiv Cyborg kad joj je to bilo nuđeno. Posle ovoga što je do sada pokazala u UFC, taj voz je izgleda prošao.

 

Neče se Lee najesti hleba ni u welteru. On ovde nema šta da traži u rvanju sa Usmanom, Covingtonom i Woodleyem, jer je manji od njih i ima lošiji kardio. A nema striking da to nadoknadi. Kapiram da če se šunjati tu na ivici top 5, ali više od toga teško.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/19/2019 at 2:57 PM, L' Imperatore said:

 

 

Neče se Lee najesti hleba ni u welteru. On ovde nema šta da traži u rvanju sa Usmanom, Covingtonom i Woodleyem, jer je manji od njih i ima lošiji kardio. A nema striking da to nadoknadi. Kapiram da če se šunjati tu na ivici top 5, ali više od toga teško.

 

 

Nece se taj leba najesti nigde.
Bukvalno ogled da u mma ne pobedjuju fizikalije i reach. Cak mu ni kordinacija nije losa, a i sami udarci tehnicki nisu totalno uzas.

Tezak tupan od lika, pored toga sto je selja cringer ogromnih razmera, i ima uzasan cardio.
Nahajpuje sebe, utripuje da je neki kurac, i onda posle minuta u borbi izraz na licu "Lele, necu da izrutiniram ovo, a prvi cu da se umorim".

Moc reach-a je izuzetno precenjena stvar, i uopste nije toliko mocna stvar koliko se predstavlja. Duze ruke imaju vecu putanja pustanja udarca, ali jos bitnije i savijanja posle, da moze jos da se nastavi neka kombinacija. Oni sa duzim reach-om mogu da zadaju manje ozbiljnih udaraca u jedinici vremena. Masa odlazi na ruke, i ako je lose iskoriscen reach, onda je vejstovana masa koja moze da sluzi za rvanje i druge stvari.
Ali on je i protiv Iaquinta bas uspeo da maestralno ucini svoj reach advantage u disadvantage. Bas mehanicki radi rukama i uopste ne oseca ritam i tajming protivnika.

Dos Anjos ga je unistio u rucnim udarcima sa 7 i po incha manjim reach-om. 
I lik uzima i silno pokusava neke takedown-ove, trosi se kao konj a ocigledno je da mu to ne daje rezultata. Jednom je uspeo da baci RDA, ali je odmah izgubio control.

Za LW ce sve teze i teze da spusta tezinu i sve vise i vise ce da mu utice  na performans.
U Welteru nema sta da trazi protiv top5, a ni u LW.

Ljudi ne vole njegovo proseravanja, nije popularan, antipatican je mnogima. Ne bih se iznenadio da ga Dana rano pusti niz vodu...
A i tim trenera mu je glup isto izgleda.
Ocito je da mu je gameplan protiv RDA bio los, da je sve inferiorniji i inferiorniji, da takedown-ovi ne prolaze, da samo kao budala gubi snagu, i da je iz sekunde umorniji od RDA-a, a oni mu pricaju da nastavi sa gameplanom. RDA skroz normalno dise izmedju rundi, Lee oklembesio glavu ispod stolice vec posle prve runde, a oni u fazonu "Umara se, sad ces da ga nahvatas, samo nastavi tako"

Link to comment
Share on other sites

Џони Вокер, па Смит/Сантос па тек онда можда Џоунс. 

 

Одушевљен сам нокаутом, финале ЛШ ми је прошло под утиском истог.

 

Став му није, а ни елоквенција за високе домете. Ни он ни Стошић не плијене нечим што би организацији било примамљиво, дуг је Ракићу пут до борбе за појас

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da Leo Santos ima 33,34.

 

Steta sto nije mladji i sto poslednje 3 godine je muku mucio sa povredama.

Prelep nokaut, prelepo se bori generalno.

 

Rakić mora da odluči kakav ce imidz da fura, da bude ili badass dziberko ili da bude respectful, good guy.

Ovo nespretno klackanje izmedju obe uloge necemo da mu donese leveridz.

 

Samopouzdanje je kul, i to je super, samo nema tu harizme.

uzasni su i on i Stosic sa harizmom. Stosic deluje kao lik koji misli da je on najzajebaniji lik a nije jos ni u top15. A to radi ne bas simpaticno.

Rvanje mu je bilo do jaja, ali nema dinamike. Previse se trudi da bude Crocop. Crocop bez high kicka...

 

Bas me zanima sta ce UFC uraditi sa Walkerom i Rakicem, da li ce ih ukrstiti, i zrtvovati hajp jednog od njih, ili ce ih vesto odvojiti bar jos neko vreme.

Reyes - Rakic mi mozda ima jos vise smisla.

 

Link to comment
Share on other sites

Što kažeš, rvanje je stvarno izgledalo do jaja. S tim da Clark nije nimalo naivan u tom segmentu. Stole ga je tamo slamovao kao lutku, a skoro svaki pokušaj takedowna zaustavljen sa lakoćom. I ja mislim da ga malo pogrešno grade kao borca. Teško da on može uspeti tako da če stojati na distanci i boksati sa protivnicima koji su večim delom višlji i duži. Ja bi pokušao da ubacim više ofanzivnog rvanja. Khabib stil, pokušati dobiti poziciju on top, pa onda malo gnp. I kad isprepadaš protivnika sa 2-3 dobra takedowna, onda se tu ruke počnu držati malo niže, pa se otvara i poneka prilika za taj power overhand,

 

što se tiče contendera, ne vjerujem da Smith i Santos dobijaju novu priliku uskoro. Ajde da je bio Smith blizu pa i nekako. Ovako treba razmišljati polako o Blachowiczu, Reyesu, Andersonu. Pa posle Wallker i Rakić

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mirise mi na namestaljku ovaj mec Joshua-e i Ruiza. Dalje AJ-ovo izbegavanje Wildera i Fury-a, i bildanje hajpa za revans u kojem bio uzeo vise para nego da je sad pobedio.

Mada je meni Joshua solidno nefluidan borac, siguran sam da Wilder i Fury bi ga dobili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...