Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Ja mislim da je znatno manje iskusan u smislu mma od Khabiba. Ali in terms of wrestling, mislim da je ovo neki nov nivo. Mozda  nema rvanje uz zicu kao Khabib, ali rutina, fluidnost i brzina nogu… brutalno. 

 

Ne zaboravite da je ovo middleweight, nije lw. Postoji mnogo veca sansa da prodje fluke punch iz svake pozicije.

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mr clutch said:

 

Mark Coelman me je sa ovim ulaskom u kadar podsetio da mu ovde bacim masivan rispekt za ono kako je herojski spasao zivote svojih bliznjih u pozaru.

 

Kad sam vec tu i celu noc pisem, da napisem i ono sto je najbitnije od svega.

 

Istinski heroj.

 

Legenda. Kada ga je Fedor svojevremeno dobio, pa kada je rage-ovao i udarao u zid (čuveni "roid rage") - sećam se da sam ga "ismejavao" (što je bilo skroz pogrešno, jer sam tek kasnije, kroz intervjue, video da je u pitanju dobar lik). Doduše, to je bilo pre dve decenije. Prošao je pakao nakon što se "penzionisao", razne probleme u privatnom životu, uz težak alkoholizam. Izgubio je i brata sa kojim je bio nerazdvojan - Kevina Randlemana. Bio je skroz potonuo. Sada se to popravilo. Drago mi je da su ga se setili.

 

 

Edited by Sen
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kasno je tj. nije... Dosta je bilo, sad na spavanje pa u ponedeljak posao... ili da se pregura dan pa ranije na spavanje... ma ne mogu... ebo me UFC

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da bi main event bio vrh vrhova treba da na njemu bude neko od 3 najveca superstara Konor, Izi, ili Bones.

 

Od njih je samo Izi bio dostupan, a on zeli samo DDP za sledeceg protivnika.

 

Mogao je biti bolji co. Otezano za Danu je sto ovi sto praznuju Ramadan nisu dostupni. Samo me cudi Sugu nije sacuvao za 300. Verovatno je hteo da ostavi jak utisak u Majamiju i pridobije tamosnju lenju publiku. Takodje mi nije jasno sto Leona nije stavio na co npr sa Belalom. Nzm za sta Leona cuva, nisam ispratio kad je u Engleskoj event, ali mislim da nece uskoro.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...