Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Kad smo već kod naših boraca, zna li neko nešto više o ovom Aleksi Čamuru što nastupa sad u subotu? Ukratko, koje su mu vrline, mane i kakve su mu šanse u UFC po vašoj proceni.

Pratim UFC par godina i do sad nisam čuo za njega. Vidim da je relativno mlad.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto87 said:

Kad smo već kod naših boraca, zna li neko nešto više o ovom Aleksi Čamuru što nastupa sad u subotu? Ukratko, koje su mu vrline, mane i kakve su mu šanse u UFC po vašoj proceni.

Pratim UFC par godina i do sad nisam čuo za njega. Vidim da je relativno mlad.

 

Kolko ja znam, to je onaj Stipin ortak iz gyma. Hypovali su ga nešto malo u startu, ali po meni nije pokazao ništa posebno. Jako dugu pauzu je imao, ja več zaboravio na njega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad vidim i da se je podigao u LHW. Šta ja znam, meni nije izgledao velik ni za MW. A bori se protiv onoga Bossera, koji je bivši teškaš. Bez dva prva zuba i sa mullet frizurom, kao da je ispao iz nekog starog Kimbo Slice klipa

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

UFC je uzasna organizacija. 
20% love ide borcima i onda cekamo 

godinu dana za neku borbu. 
Sve potpuno lazni hype, 

gledas kako se Sandhagen i Font valjaju dole 25 minuta, potpuno predvidivo. 
Pazi kad nas loze da ce npr Sterling O Mali da bude kao nesto. Bezi bre

Link to comment
Share on other sites

Pobeglo mi iz glave da su njih dvojica treneri u ultimate fighteru.

 

Razmišljao sam sa informacijom u glavi, da čovek koji od 2016-te nije pobedio u toj diviziji, nema šta da traži protiv glavnih igrača u 2023. 

Pored toga, sumnjam da sa ovom glavurinom on još može da spusti na 155

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

A to sto je Vera iznabadabadao Suga to nema veze. I taj zadnji poraz je bio SD.

 

Ne sječam se detaljno kako je išao taj meč. Ali imam u glavi neku povredu? slomljena noga O'malleya, ili tako nešto?

 

Da, jeste Suga malo nezasluženo stigao do borbe za titulu. Pogotovo kad se uzme u obzir sudijska kradja protiv Yana. Ali u ovoj diviziji ionako več neko vreme vlada opšti cirkus i nezna se ni ko pija a ni ko plača. Pa tako nemožemo baš ni reči da je neko bio ozbiljno oštečen, što je ovaj dobio priliku ispred onoga.

Marlon Vera  po meni ne spada u samu elitu ove divizije. On je tada iskoristio odlično tu pobedu nad O'Malleyem, da se ubaci u tu priču sa najboljima u diviziji, ali realno posle toga ništa ozbiljno nije uradio. Izgubio od Alda i Sandhagena, a prebijao ponezionere poput Cruza i Edgara

Link to comment
Share on other sites

Merab Dvalishvili takođe zaslužuje.

Ili, najpoštenije, Merab Dvalishvili vs neko(?) što pre (krajem septembra, početkom oktobra), pa pobednik dobija borbu za pojas.

 

Neko bi možda rekao da ne bi bilo nefer da Sterling dobije rematch, mada mislim da to nije slučaj (uzeo pojas od Yana tako što je gubio pa je Yan zasrao sa onim nelegalnim kolenom. Onda je u rematchu pošteno pobedio Yana i to niko ne spori. Međutim, sledeća odbrana mi je bila protiv istrošenog T.J. Dillashawa, pa zatim protiv Cejuda koji je godinama bio neaktivan... Dakle, ne može se baš reći kako je bio dominantan šampion pa da zato zaslužuje rematch. Mada, moram priznati da možda nisam skroz objektivan jer mi je baš antipatičan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koji upset.

 

Da mi je neko rekao da ce Trazan nadkikboksovati Izija tokom 5 rundi reko bih mu da je lud. Ako bih u najludjem scenariu zamisljao pobedu Striklanda to bi bilo ili nekom polugom ili nokautom.

 

Izi je bas lose kontrolisao distancu tj Sean mu prelako zatvarao. Izgleda ko je Izi usao u mec potcenjivacki i nepripremljeno.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mr clutch said:

Koji upset.

 

Da mi je neko rekao da ce Trazan nadkikboksovati Izija tokom 5 rundi reko bih mu da je lud. Ako bih u najludjem scenariu zamisljao pobedu Striklanda to bi bilo ili nekom polugom ili nokautom.

 

Izi je bas lose kontrolisao distancu tj Sean mu prelako zatvarao. Izgleda ko je Izi usao u mec potcenjivacki i nepripremljeno.

 

 

 

Препотенко приземљен.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Auuu sta sam gledao jbte, spreman sam bio kucu da stavim na Izija pogotovo da mi je neko reko da Strickland nece ni da pokusa sa rvanjem. 
Kako ga je covek skolovao i generalno odbrana mu je bila vrhunska, konstantan pritisak potpuno zasluzeno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...