Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

2 minutes ago, oɹəd™ said:

 

Mene je  Juda ravnozemljaški prodao za ovog me boli uvo... ima povredu koju sam ja fasovao pre iks godina a i dalje me nije prošlo .... RIP Bruklin

Mora da su mu Rusi dali neku fotoshopovanu sliku Zemlje kao ravne ploce... Neke Prokhorov konekcije....

@Brodgon
Definitivno su imali bas simpa young core ove godine, brat Levert, afro princ, Spenser, Haris itd itd Ali sa ovom fantasticnom 3 tesko da ce da mi budu ultra gotivni 😄
@uini Hocu snimak paljenja diplome o Psihologiji Kevina snake Duranta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Za Duranta se pisalo da nece niko 2 da mu diktira gde ce da ide.
A bkn je skoro postao favorit za KD ne februara/marta, pre koji dan ima na temi.
@Brogdon ekipa sto ima DaJ ne moze da bude gotivna.

 

Ima vec koja nedelja samo kako ja piskaram o mogucnosti da se potpise D'Lo, a to je mogla biti posledica jedino potpisivanja 2 max igraca od strane Netsa. Jos pre onog trejda kojim su ocistili cap je krenula prica po bsots recimo o toj opciji. Upravo su Kyrie i Durant bili u racunici. A prve stvari na temu Kyrie-Durant bromancea i planiranja da igraju zajedno (ako je izabrao BKN jos pre koji mesec, gde bi drugo onda) mogle su se procitati takodje dosta unazad...

Link to comment
Share on other sites

ma jasno je svima da su dogovori ranije sklopljeni samo sada izlaze na videlo jer kako je moguce da imaju ugovorenu cifru ugovora a zbog pravila tamperinga klub i igrac ne smeju da imaju bilo kakav kontakt do 1. jula.

samo posteni lenard sve po propisima pravi zvanicne  sastanke sutra i prekosutra sa lejkersima, klipersima i niksima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bi se ja radovao mnogo da sam navijac BKN.

 

Videcemo da li ce KD biti isti posle povrede, Irvingova kolena ne obecavaju na duze staze.

 

Sto se tice biznisa vratice oni pare i zaradice ali videcemo da li ce biti rezultata.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

uini je sve reko kad su pravili dil sa dalasom da nece dovesti nikog. ja sam mislio pa nece se valjda resiti porzingisa a da nemaju plan kako upotrebiti upraznjeni prostor sa velikom ribom ili paketom kitova . ali niksi su to ipak nista novo od njih ostaju i dalje sa sardinama. 😞

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zao mi je Uinija, ali mi je ujedno i drago za Brooklyn. Kako je (NBA) zivot nepredvidiv, pre nekih godinu dana smatran jednom od beznadeznijih fransiza, a sada verovatno jedni od kontendera u sledecih par godina.

 

Doduse, od jedne simpaticne ekipice postaju savrsen tim za jednu iskrenu i slatku omrazu. 😄

 

ps. Konacno mogu ponovo da navijam za voriorse ko covek.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Bogami BKN ce imati i ozbiljnu sirinu.
Irving-Spenser-Haris-Levert-Prince-KD-Kurucs-Alen-Jordan
je sasvim fina rotacija u ovom trenutno nije kao kod Brona, 3 all stara (doduse kako mi izgleda tesko ce da uzmu 3 ako to nije Butler), Kuzma i 10 indosa.

Potpisali su i Temple-a. Imaju ozbiljnu sirinu. Samo da vidimo kakav ce KD biti

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...