Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

1 hour ago, SunZero said:

nisam u toku ovih dana, ima li neki novi rumor o eventualnom zavaljivanju Chris Paula?

 

 CP3 ce proveti svoje penzionerske dane u HOU... Snimio je state farm reklamu, sta ga briga.... 

 

  Nego tebreks, upadas li u bandwagon Lakersa sledece sezone ? 

Link to comment
Share on other sites

CP3 moze da igra Lauri ulogu u Hjudzi, imaju Hardena od koga krece sve, CP je uvek bio buldog u odbrani, solidan 3pts i midrange suter, ok na prodoru, odlican asistent i floor general... Capela je dobar pod kosem, Gordon stari kao vino, sve je bolji, dogurao je i do sirek spiska repstacie, Shamp/Rivers/Gerald Flacka Green mogu da udju u neke lude serije, Haus je lud...

  

  Zasto CP tu ne bi bio pa makar se i povredjivao i propadao ? 
 

  

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, realno *w said:

 

 

 

Daj šališ se? 

 

Evan Tarner je imao podršku struke, igrača, navijača, kakvu većina igrača može da sanja. Niko ga nije kritikovao kada veže 10 "ghost" tekmi, a sa druge strane dizao se u nebesa, svaki put kada da 14-15 poena. Ćovek je u Portlandu bio 3 godine, imao savršene uslove da bude vođa klupe, a učinak, koji ni u prvoj godini nije bio dobar, je samo padao.

 

Niko ne može da garantuje da će Kent biti išta bolji, ali mislim da je i vrapcima na grani jasno da od Evana nema ništa. Ovako, maltene isti ugovor, čisto kao pokušaj da se izvuče nešto možda bolje. Low risk, high reward.

Ma slazem se skroz da je Evan uzasan, pisao sam ovde o njemu dosta puta, uzasno me iritirao kad god se pojavio na terenu. S tim sto nista bolji utisak nije ostavio ni Kent, uz Bembrija najgori igrac Atlante, negativan na terenu. 

 

Nije bio nista bolji od Evana. Mozda ce biti ako mu Stots nadje ulogu, ali ovo je i dalje lateralni trejd za Blazerse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam se nagledao Portlanda osim u Po ali jesam Hoska. Baze je bukvalno hodajuca stetocina. Ustvari vise kao ona igracka kojoj viri kljuc iz dupeta pa je navijas i ide ko muva bez glave. Njegov odlazak uz ma ciji dolazak mora da se slavi. Isto tako ovaj Hanter po svemu sto sam citao i gledao deluje kao ok tip sto je prilicno bitno. Ostaje pitanje kako ce se resiti pre svega pozicija 5

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa da, zajebali su se trejdovima za Sarica i Bejnsa.

Just now, LayupFromTheMidget said:

#teammanagment 
Kakav Booker i Dlo duo.. Ricky na papiru najvise lezi uz Bokera.

Lezi, ako mogu i njega sad da pokupe. Sa druge strane, treba se uvlaciti Bukeru da ne digne anker i ode. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

 

 CP3 ce proveti svoje penzionerske dane u HOU... Snimio je state farm reklamu, sta ga briga.... 

 

  Nego tebreks, upadas li u bandwagon Lakersa sledece sezone ? 

 

ostajem sa Raketama na zapadu i Torontom na istoku, imace i Lakersi moju podrsku u borbi za playoff

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije problem, cap ce ocistiti nekako, tu su Leprechaun, Josh, Okobo i Melton, Holmes je 99% bivsi, a ne zna se jos ni da li Baynes ostaje. 

 

Brogdon je na papiru najkompatibilniji, a bice i jeftiniji od D'Loa. On tesko bilo gde moze da bude vise od 3rd opcije, a to je bas idealno ovde - odlican suter, mali potrosac, sposoban defanzivac. No nesto jos ne verujem da je Kee spreman da ga se odrekne.

 

Rubio je sranje fit, nije los defanzivac, ali je uzasan suter i minimalna pretnja u napadu, tako da ne vidim sta posebno novo donosi u odnosu na 1 Meltona. Od ovih low tier imena mozda bih jedino probao sa Wrightom, ali i on je minimalan upgrade u odnosu na postojece stanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Treba  lizati superstara sa Ulisom i tako tim likovima, a ne sa covekom od 100m+ koji nece da resi probleme.
X-Booker-Bridges-Saric-Ayton
Tyler-Cam-Josh-x (Oubre)- Baynes
+ Melton, Okobo itd
Ako vec jure Rusela imaju Tylera kao dobar aset od 20/m koji istice.

Ulis voz je prosao. Ako ne mogu nista drugo, treba da probaju sa Raselom, u najgorem slucaju nece davati pik druge runde da ga se rese.:classic_laugh:

Dzosa trejdovati za klip kukuruza. Cam igra na 4, tako da tu nece nista faliti. Ubre se vraca 90%. Bejns... nemam pojma koji ce im, mozda ga otkace i tu ostave Risona. 

 

 

Za Dzonsona ne znam da li su propustili voz.

Link to comment
Share on other sites

Rubio je pure PG i kao takav je upgrade odnosu na sve  ostale.  I to bez suta je ozbiljna nagradnja na ovaj tim.
I to ne samo za Bookera vec i za Ajtona kome bas treba Pure pg da mu spusti loptu.  Dobijas  pure pg koji ce na drugoj strani da cuva boljeg beka u napadu.
Conley bi bio idealan  fit ali ko ce da daje 30m za njega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Rubio je pure PG i kao takav je upgrade odnosu na sve  ostale.  I to bez suta je ozbiljna nagradnja na ovaj tim.
I to ne samo za Bookera vec i za Ajtona kome bas treba Pure pg da mu spusti loptu.  Dobijas  pure pg koji ce na drugoj strani da cuva boljeg beka u napadu.
Conley bi bio idealan  fit ali ko ce da daje 30m za njega.

 

Kategoricki sam protiv nesutera na 1. To mnogo otezava i Bookeru i Aytonu, znacajno smanjuje opcije, cini napad predvidljivijim i mnogo laksim za skautiranje i pripremu def specijala. Ne. Sut mora da bude condicio sine qua non, pa onda dalje moze da se prica o ostalim kvalitetima. Sposobnom treneru je daleko lakse da napravi dobar napad i bez klasicnog floor generala, sa akcentom na kretnjama, kada u timu ima veliki broj igraca ciji se sut mora postovati. Ayton nije toliko tezak da mu je neophodan PG da mu spusta loptu iskljucivo pod kos iz 2na2.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, riviera said:

Pa to se odmah pisalo ovde ali GStanoWi su botovali ovde kako ne zna se kako nije GSW kriv za ovo oko KD i kako se ne zna. Ovo je potvrda i "pritiska saigraca" ako su Iggydalu stiskali ko zna sta je bilo sa Kd-om
Samo Zmija da zapali u Veliku jabuku i prospe caj bice veselo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...