Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Fantastičan Gasol na obje strane terena. :Hail:

 

Meni izgleda da Kawhi i dalje vuče povrjedu, lijepo se vidi da kod svakog skok šuta lopta ostaje kratka i završava na prvom obruču, čini se da problem nije saniran. 

 

Kako sada stoje stvari ovo će biti neizvjesna serija. :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick Nurse je iznenadio Kerra jer pokusava da ga pobedi njegovim oruzjem. Toronta ove sezone uopste nije krasila brza igra i prerano zavrsavanje napada. Usli su u trku sa GSW i cinilo mi se da je to od pocetka losa ideja , ali vidim odlicno guraju. Verovatno su i u Voriorsima ocekivali dosta drugaciji Toronto koji iz pozicionog napada pokusava da im nasteti , a dobili su nesto sasvim drugo. Sledece sto bi istakao je sut za tri poena Reptorsa koji su pogodili svaki otvoreni sut , ukoliko budu kaznjavali svaki propust odbrane GSW-a na perimetru blizu su da povedu u seriji.

Link to comment
Share on other sites

Ako ništa, odmah se oslobađa lopte Kawhi kad dođe double team, ne ide glavom kroz zid. Da su uspeli Raptorsi bolje da osiguraju def skok bila bi ozbiljnija razlika. Ali Danny Green, koji je to lik. Promašuje potpuno otvorene trojke al zato pogađa neke nebulozne. 

Link to comment
Share on other sites

Kriterijum sudnjenja totalno favorizuje Toronto sto je normalno, domaci teren i sve ali ne bi bilo na odmet da sviraju ocigledne faulove.

 

Svakako mi je najjace bilo kad Curry ide na loptu na koju Van Vleet ni ne zna gde je i povlaci Stepha za rame ali oni nekako sviraju faul u napadu.

 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Pa nije problem sto Kawhi udvajaju nego sto kad ga nisu udvajali se zabijao kao bizon u 3 igraca pod kosem. 2/7 iz igre, 0 asista, 1 izgubljena, 3 faula. Grin moze da ga poducava kosarkaskim elementima, a da ne pricam o Dr. Marku za kog sam pricao da je glavni igrac za Toronto jos u seriji sa Milvokijem kao razigravac a ovde sam i najavljivao da ce od njega zavisiti serija jer ako uspe da bude na terenu i brani Stefa ( sto je 3x fantasticno uspeo) u napadu moze bas da im nanese stetu jer nema ko da ga cuva. 

Lowry takodje odlican. Deluje da Toronto uzima lagano game 1, mnogo vise raspolozenih igraca u napadu, lagano igraju odbranu gde jure samo Kleja i Stefa a ostale ignorisu.

Edited by Magia
Link to comment
Share on other sites

ok je Iggy ustopovao Kandzu, gotovo bez neke cesce ispomoci, ali vise je do Kahwija nego do odbrane

kao da su mu sipali trankvilizatore u gatorade, nekarakteristicno za njega bira pogresna resenja u napadu, usporen je i sloppy sa loptom

mozda je i do te povreda

 

 

Link to comment
Share on other sites

odlicno cuvaju lenarda vidi se da im je on prioritet cak i po cenu da naprave 4 na 3 situaciju za toronto. medjutim cini mi se da ne moze dovoljno da se odlepi od parketa pri skoku. u svakom slucaju odlican rezultat za repse s obzirom na kljakavog kavaja.

izgubljene lopte, stara boljka gsw se opet ukazala ali me brinem za njih kad su sposobni za minut dva naprave strasan rezultatski nalet.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

Kriterijum sudnjenja totalno favorizuje Toronto sto je normalno, domaci teren i sve ali ne bi bilo na odmet da sviraju ocigledne faulove.

 

Svakako mi je najjace bilo kad Curry ide na loptu na koju Van Vleet ni ne zna gde je i povlaci Stepha za rame ali oni nekako sviraju faul u napadu.

 

A pogleda li ti kad je Bugi igrao nogom , a sudije pustile da se dalje igra i otvorili kontru Voriorsima nakon cega je Kuk poentirao uz faul? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...