Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Kakva tekma jbt :Hail:

 

Denver da je dobio ovo slobodno je mogao da digne spomenik Milsapu i Burtonu, sta ljudi odigrase u produzetku.... Burton upao u delirijum ajde sto je strpao jedno 15 poena samo u produzetcima nego odbrana, skokovi, blokade, ukradene.

 

Jokic na kraju tragicar zbog ovog promasenog bacanja ali ne moze se nista zameriti.

 

Definitvno mislim da je ovde prelomljena serija, ne verujem da ce Denver uspeti da se povrati psihicki...

Link to comment
Share on other sites

 
Rekao sam ranije, pa ajd' i sad, meni je nba news&top 10 jedna od online rutina dana (top 10 sam krenuo da pratim jos '90-ih), uglavnom ne idem dalje od ovoga. Mrzi me a i nisam bas zainteresovan za neke detalje, a i kad jesam nemam sta da dodam ovde, a da mi ima smisla na topicu. Nisam previse nalozen da komentarisem kad gledam uzivo, za fantasy me zivo zabole (da prostis), a da ti ne pricam o razglabanju o potencijalnim buducim trejdovima&potpisima, i o draft klasi 2028 :classic_smile: Shodno tome, neke sto redovno pisu pazljivije citam, a preko necijih postova samo proletim. 
U šta si reko Brogdonu... :)


Lm, ovi se posibase u Portlandiji u 4 produžetka. CJ toliko igrao da je brojač minuta na nba.com prebacio i ispisuje da je dao 41 poen za 1 sekundu.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Green23 said:

I dalje mi je neverovatno kako je Denver olako ispustio onih +4... I dozvoljen of skok za trojku Huda... 

 

Po meni je gore kako su ispustili +4 na minut do kraja treceg produzetka.

 

Da zanemarimo izgubljenu loptu Murraya izmedju ali neverovatno kako je Craig 2 puta dozvolio Lilardu da se proseta do kosa i polozi skoro neometano...

Link to comment
Share on other sites

Da, ta situacija je baš bolela. U trenutku kada im je više nego išta trebalo samo da Portland potroši mrtvih 7 sekundi za napad, ne bi li morali da prave faul, ovaj se postavi tako da usmeri Lilarda ka košu na polaganje. A Lilard krenuo pik da igra, bukvalno ništa da nisu uradili, Portland bi potrošio 10ak sekundi.

 

I onda idiotsko "zagrađivanje" Mareja u najgoroj tačci na terenu, u ćošku blizu polovine terena. Totalno amaterski. 

 

Elem, Hud na kraju rešio, dobar je to igrač. Kad uporediš razliku u njegovom iskustvu i iskustvu bekova sa klupe Denvera, razlika je ogromna.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kao da su se fokusirali iskljucivo da sprece lillyjev sut za tri. a kao sto rekoh u onoj situaciji protiv thundera, nije isto kada je nereseno i kada gubis dva. bio sam ubedjen da nece pokusati nesto ludo sa 9 ili 10 metara

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

kao da su se fokusirali iskljucivo da sprece lillyjev sut za tri. a kao sto rekoh u onoj situaciji protiv thundera, nije isto kada je nereseno i kada gubis dva. bio sam ubedjen da nece pokusati nesto ludo sa 9 ili 10 metara

Ma jok Lilard je osim ta 2 ulaza u produzetku prangijao neuspesno za 3 sa 9/10m ... Bas dobar mec, vise ranjenih nego  bitka na Neretvi

Link to comment
Share on other sites

Далеко је ово од готовог. Мислим да је овакав пораз више мотивишући него депримирајући, или је макар једнако. Неће бити лако ни Портланду да крене у 4. утакмици од 0-0 кад знају како су морали да чупају победу на свом терену. Има Денвер оружја да ово завршава раније, да не уводи у овакве завршнице, али јбг, нешто клупа стала у плеј офу. 

Бартон се вратио из пакла. Херис још у Чистилишту. Пламли мора да се издигне да Јокић може да добије одушка. Мари опет топло-хладно. 

Робин-јбн-Худ опет пресуђује. 

Суђење, благо домаћинско, али ај да кажемо да су сад мало изкомпензовали за ону срамоту у Денверу.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...