Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

10 minutes ago, uini said:

 

da je igrao od početka serije, složio bih se. ovako sam ubeđen da ide bez obzira na rezultat na kraju 

 

Edit 

"a idealno bi bilo kada bi Kyrie na kraju izabrao Netse pa ovaj posao za njim

 

669C88787C8D1DB7D2BF41880B3019114F3A7FAE

 

Jbg, Buckets je na mnogo duzem stapu, ima taj PO, ali je tesko zamisliti da bi iz Sixersa potrcao u BKN i to bas zbog Irvinga... Netsi su ipak u boljoj poziciji za pravljenje tog instant team-up projekta, tako da za opakog kalkulatora kakav je Durant  nesumnjivo deluju primamljivije. Tim pre ako se Irving odluci za njih. Mislim da je u tom slucaju no-brainer.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj trejd Crabbea u paketu sa pikom se video iz aviona vec neko vreme. Cak ga je i onaj duduk Sidery sa BSOTS-a anticipirao pre nekih nedelju dana. To je prva kockica, a verujem da je ne bi ni bilo da Irving vec nije dao bar neke signale, ako ne vec i neformalnu potvrdu da potpisuje. Dakle cap su oslobodili za nekoga (nisu morali bas sad), a koje je to ime saznacemo vrlo brzo.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Jbg, Buckets je na mnogo duzem stapu, ima taj PO, ali je tesko zamisliti da bi iz Sixersa potrcao u BKN i to bas zbog Irvinga... Netsi su ipak u boljoj poziciji za pravljenje tog instant team-up projekta, tako da za opakog kalkulatora kakav je Durant  nesumnjivo deluju primamljivije. Tim pre ako se Irving odluci za njih. Mislim da je u tom slucaju no-brainer.

 

durant ceni istoriju, zna da kao nets neće biti voljen u nyc, taman da donese titulu. uopšte, mislim da je ta njegova veza sa kyriem precenjena 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milos 3.14 said:

Pitanje je li hoce li KD da bude nabijac statistike, pa da ode u NYK i na kraju vrv bude najbolji poenter u istoriji ili hoce da se bori za titule. Sta mu je cilj u buduce znace se po izboru ekipe.

Pricas o najboljem igracu danasnjice. Samim prelaskom u GS je pokazao da su mu titule bitne. Uzeo je 2, bio glavni baja. Sad je vrijeme da se naplati i bude bozanstvo u NYK. Ako uz to dodje titula/e i postane najbolji strijelac ikad onda ide batica u onaj najuzi krug najboljih ikad.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Kraba je ove sezone imao dosta problema sa povredama, u finisu prethodne sezone je igrao jako dobro i fenomenalno. Sutirao je odlicno.

Ti si gospodar hajpovanja irelevantnih NBA igraca.

 

Cuj, Kreb igrao "jako dobro i fenomenalno" :lol_2:

Edited by Malkolm Brogdon
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ti si gospodar hajpovanja irelevantnih NBA igraca.

 

Cuj, Kreb igrao "jako dobro i fenomenalno" :lol_2:

Poslednjih petnaest tekmi 3,6 trojki po mecu uz 46% za 3. To je za mene fenomenalno u svakom smislu.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Drakaris said:

Poslednjih petnaest tekmi 3,6 trojki po mecu uz 46% za 3. To je za mene fenomenalno u svakom smislu.

Pa svako igra u tom periodu mart-april, jedan Walt Lemon Jr postane koristan igrac u tom periodu. Potpuno je nebitno sto neko veze tad 10 dobrih tekmi.

 

Kreb je klasicna krsina i potpuno nebitan kao igrac u ovom trejdu, ovo je cist salary dump.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

 

 

Kreb je klasicna krsina i potpuno nebitan kao igrac u ovom trejdu, ovo je cist salary dump.

 

crabbe ima ugovor još sezonu na 18-19 miliona a prince još sezonu na 3ipo plus QO za 2020/21 

 

nije mi to baš salary dump za hawkse 

.. za netse jeste 

 

btw, kapiram nets logiku + mislim da je prince > crabbe ali ne kontam hawkse (verovatno se nisam udubio u problematiku) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...