Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

26 minutes ago, LordOfTerror said:

Ma kako stvari stoje Durantu je verovatno pukao misic.

  

Skoro je proslo mesec dana od povrede a on jos uvek nije poceo nista da trenira. Eventualno vidim da se vraca u nekom scenariju ako budu gubili 0-2 ili ako bude bilo 2-2 pa za taj 5. mec u Torontu ali to je bas sve na dugackom stapu.

 

 

Durant (calf) is still not taking part in on-court activities and is unlikely to play at the start of the 2019 NBA Finals.

 

  Ovo sam nasao samo na ESPN fantaziju.

 

26 minutes ago, Miki28 said:

De si Delgi legendo? Kawhi ovo ono?

 

  Evo me Miki, sjebah tetivu juce na basketu... ALi bicu ok za par dana. Gledam Tipsu sada kako pokusava da izbori peti set protiv Dimitrova... Nisam gledao skoro nista od ove serije osim malo na preskoke kad ukljucim, partijalo se,  ali sreca tu je nbafullhd pa cu uzivati u 4 pobede mog Toronta, sve cu lepo da odgledam od g3.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se.

 

Ovo je vec svojevrsno cudo sto su napravili, toliko su cekali Cousinsa i na kraju ostati bez njega i Duranta je preozbiljan udarac. Dosli su do toga im startuje Bogut koji je dosao u USA sa turistickom vizom i Mekini...

 

Edit: Inace trebati dodati kakva je sramota sto Durant ni ne dolazi na utakmice Warriorsa, sto vise govori o njemu kao coveku...

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Loonie sasvim korektno igra ceo PO. Ako neko ume da iskoristi centre i nađe im pravu ulogu u ovom timu GSW-a to je Kerr.
Setimo se JaVale McGee-a prve zvezde Shaqtin a fool, cela američka javnost se sordala sa njim a on napravio ogromne probleme LBJ-u u switchevima i bio izuzetno koristan sa obe strane terena. A tu je i Bogut, role player petica.

Link to comment
Share on other sites

Navijam za Kandzu, ali mi je win win situacija Ko God uzeo titulu izmedju Raptorsa i Durantless Warriorsa. 

 

Ako GS uzme titulu bez KD-a, biće to udarac na EasyMoneySniper-ov legacy, pa će biti burno leto i na društvenim mrežama i na FA marketu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Zvezdinho said:

Banujte ga.

Jedna od najsladjih pobjeda.

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa ovo je istok, kakvo slavlje Lebron je sa slabijim Kavsima dolazio do finala. 

A isto tako na istoku nije imao ovakvu konkurenciju zadnjih godina kao sto su Fila i Milvoki ove godine. Jedino mi pada na pamet Indijana iz vremena Majamija

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...