Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Meni je  Gober malo precijenjen defanzivac. On protiv Hjustona nije bio nikakav faktor. Samo treba vidjeti kako je Grin igrao odbranu protiv te iste ekipe. Potpuno je isjekao pick igru Hardena i Kapele.  

 

Jeste elitni cuvar obruca, ali ako ne moze da preuzima onda i nije bas toliko vrijedan. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jerotije Pantic said:

Moj prvi post,vidim da se aktivno prati sezona pa da se ukljucim sa defanzivnim petorkama sezone ako nisam promasio topik.

 

Bledso,smart,grk,dzordz i gober su prva petorka dok drugu cine klej,lenard,holidej,grin i embid.

 

Dosta ocekivano,mozda par igraca da se zamjeni ali u cjelini to je to.mozda ne vidim Bledsoa u prvoj petorki ali s obzirom na sezonu baksa nije nezasluzeno.

spacer.pngspacer.png

 

 

Takodje, ako je neko propustio, izabran je i ruki tim

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Lol, Kawhi, Klay i Draymond su na ime dobili ovo. Niko od njih nije nista specijalno igrao u regularnoj sezoni.

Eo i strucnjaci kazu. Klej bolji defanzivac od Stefa.

 

Voleo bih da ode Tompson iz GS-a, da se odbrana raspadne kao kula od karata.  

 

Klej➡️➡️➡️Denver

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Lol, Kawhi, Klay i Draymond su na ime dobili ovo. Niko od njih nije nista specijalno igrao u regularnoj sezoni.

 

Da se slozim sa ovim delom da nisu igrali nista specijalno u regularnom delu ali da li i pored toga ima neko ko je podobniji a da vec nije u prvoj petorci?

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Deni Grin, PatBev, PJ Tucker.

 

Klej je ovo dobio samo na reputaciju, nista drugo.

 

Samo sto postoji verovatno neka precutna klauzula da igraci moraju da imaju barem 10 ppg da bi usli u konverzaciju za nagradu :classic_biggrin:

 

Beverley i Fucker moze da se diskutije, Green nikako...

 

Butler ne moze da udje nikako u konkurenciju i Fila i Minnesota su sam dno lige defanzivno a ni on se nije preterano proslavio...

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Meni je  Gober malo precijenjen defanzivac. On protiv Hjustona nije bio nikakav faktor. Samo treba vidjeti kako je Grin igrao odbranu protiv te iste ekipe. Potpuno je isjekao pick igru Hardena i Kapele.  

 

Jeste elitni cuvar obruca, ali ako ne moze da preuzima onda i nije bas toliko vrijedan. 

 

 

Jbg, nije lako pokazati defanzivne kvalitete na i oko obruča protiv ekipe koja po 10 poseda u nizu ne uđe u reket.

A retke su baš takve. Ako si dobar defanzivac protiv 29 timova, onda si stvarno dobar defanzivac 😄

Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

 

Jbg, nije lako pokazati defanzivne kvalitete na i oko obruča protiv ekipe koja po 10 poseda u nizu ne uđe u reket.

A retke su baš takve. Ako si dobar defanzivac protiv 29 timova, onda si stvarno dobar defanzivac 😄

28 zapravo.

 

Osim ako ne mislis da dobro brani i Jutin napad :lol_2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

S druge strane, prethodne 2 godine je bilo jako neizvesno.

 

Kao da je samo to bitno. Blazers - Thunder i Blazers - Nuggets su bile vrhunske serije, posebno ova prva, 5 meceva za uzivanje. Takodje, Bucksi su sigurno veca pretnja nego Cavsi prosle godine, a i nije izvesno kada ce se KD vratiti.

 

Sigurno najbolji PO od kako je KD postao Ratnik.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Je l' se samo meni cini da je ovo jedan od najdosadnijih PO-ova ikada. Potpuno je izvesno ko ce biti sampion.

 

 Apsolutno. Videcemo da li moze finale da izvuce, ili Toronto-Kee serija.

 

  Proslogodisnji je isto bio krs i predvidiv, 2017. smo bar imali prvu sezonu Duranta u GSW, Kavsi su okupili solidno jak tim, ali naravno da nisu imali nikakve sanse.

 

   12,13,14,15,16 su bili bas dobri PO-ovi. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, realno *w said:

 

Jbg, nije lako pokazati defanzivne kvalitete na i oko obruča protiv ekipe koja po 10 poseda u nizu ne uđe u reket.

A retke su baš takve. Ako si dobar defanzivac protiv 29 timova, onda si stvarno dobar defanzivac 😄

Ulazio je Harden redovno u reket, ali Gobert nije imao pojma sta radi, stalno je plivao. Dobar defanzivac jeste, ali ima ekipa koje mogu od njega da naprave nebitan faktor, u PO pogotovo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, delgado said:

 

 Apsolutno. Videcemo da li moze finale da izvuce, ili Toronto-Kee serija.

 

  Proslogodisnji je isto bio krs i predvidiv, 2017. smo bar imali prvu sezonu Duranta u GSW, Kavsi su okupili solidno jak tim, ali naravno da nisu imali nikakve sanse.

 

   12,13,14,15,16 su bili bas dobri PO-ovi. 

De si brate moj dobri i posteni?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Ulazio je Harden redovno u reket, ali Gobert nije imao pojma sta radi, stalno je plivao. Dobar defanzivac jeste, ali ima ekipa koje mogu od njega da naprave nebitan faktor, u PO pogotovo. 

 

favors je bio sto puta bolji od goberta u toj seriji.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Ulazio je Harden redovno u reket, ali Gobert nije imao pojma sta radi, stalno je plivao. Dobar defanzivac jeste, ali ima ekipa koje mogu od njega da naprave nebitan faktor, u PO pogotovo. 

 

Da li si odgledao 1 minut te serije?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...