Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Jos 4 uzastopne pobede do ispunjenja prognoze deco moja.

 

P.S. Zao mi je zbog ovih sto pricaju e moj Denvere sto nisu bili u prilici da vide da bi i oni bili pometlani i to verovatno jos laganije.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, McLeod said:

Jos 4 uzastopne pobede do ispunjenja prognoze deco moja.

 

P.S. Zao mi je zbog ovih sto pricaju e moj Denvere sto nisu bili u prilici da vide da bi i oni bili pometlani i to verovatno jos laganije.

 

Do koje prognoze, da Denver ispada lagano u prvoj rundi?

 

 

I ne mislim da bi Denver bio počišćen, uzeli bi koju sigurno. GSW ima problem ispod koša, a Portland im je iz tog ugla ubedljivo najpoželjniji protivnik u celoj ligi. Nurkić povređen, pa čak i Kanter. Na njihov small ball Portland je prinuđen da odgovori sa Lenardom, Harklesom i Aminuom, što je stvarno komedija. 

 

Jokić bi im pravio ogromnu štetu, a i Mislap bi imao puno prostora. Što je posebno bitno u konferencijskim/velikim finalima, Denver ima klupu koju može makar da proba, za razliku od Portlanda.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Spursima od pre 2 godine su vodili 20 razlika pa se nesto desilo sa 1 elitnim igracem koga su imali.  A da Zaza mu usao u sut

4 minutes ago, goldberg said:

Sto se ovde pise da je Portland pociscen? Vodili u tri meca, igrali produzetak u jednom, imali smo dve veoma neizvesne utakmice i tri u kojima je ekipa koja je porazena sa 4:0 vodila. Sasvim dovoljno od njih.

@LayupFromTheMidget Spursi od pre dve godine su jos gora ekipa od ovog Portlanda.

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, realno *w said:

Do koje prognoze, da Denver ispada lagano u prvoj rundi?

Kako koje? Covek je prognozirao da Portland nece uzeti nijednu utakmicu, moras biti veliki strucnjak i imati brdo hrabrosti da das takvu procenu 😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jbg, smešno je da uopšte pričamo koliko Nurkić znači Portlandu, a oni nisu "super-team" kao GSW, pa da im se povredi KD, a ostanu "samo" na Kariju, KTu, Grinu...

 

Čovek je zadnja dva meseca bio na konstantnih 17+12+4, uz vrhunsku odbranu. 

 

Da je Grin morao da se rve sa njime, sigurno ne bi gledali ove tripldablove.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

23 minutes ago, realno *w said:

Jbg, smešno je da uopšte pričamo koliko Nurkić znači Portlandu, a oni nisu "super-team" kao GSW, pa da im se povredi KD, a ostanu "samo" na Kariju, KTu, Grinu...

 

Čovek je zadnja dva meseca bio na konstantnih 17+12+4, uz vrhunsku odbranu. 

 

Da je Grin morao da se rve sa njime, sigurno ne bi gledali ove tripldablove.

 

Jednostavnije je reci da su Curry i Thompson jedno 5 levela iznad Lillarda i McColluma.

 

Treci playoff zaredom koji zavrsavaju sa metlom, sta je problem bio prosle godine protiv Nju Orleansa?

 

Nocas su prakticno izgubili od Karija,Tompsona i Greena i gomile nicega, mislim startuju ljudi sa Bellom i Mekijinem...

Link to comment
Share on other sites

Da.. Ali zaboravljas na koliko utakmica su igrali prethodnu seriju i koliko dana su imali za odmor. I kao sto (ne)Realni napisa, Nurkic bi zadao mnogo problema u napadu i odbrani.

 

 Dapace, GSW bi svakako prosao u veliko finale sa max 1-2 izgubljene.

Link to comment
Share on other sites

Blazersi su bili prilično umorni i njihova dva vrlo bitna igrača, Harkless i Aminu, su se pokazali kao totalni mediokriteti za ovaj PO nivo. Osim toga, izgubili su neke tesne završnice, a Lillard koji glumi neko ludilo i prodaje se za ultimativnog mudonju u clutchu ne da nije clutchovao nego ga nije bilo nigde. Uopšte, ta clutch sranja su narativ koji je stvorila žuta štampa, nekad ludački šut uđe, ali uglavnom ne. Naravno da im je mnogo nedostajao Nurkić i da bi opteretio Draymonda, ali ovima su falili KD, Cousins i Iggy jednim delom serije, tako da jasno je ko je ovde bio više osakaćen na papiru. 

 

Ja sam inače iz fazona da je osim Houstona, tupavi OKC jedini koji bi u idealnom kontekstu imao nekakve šanse da nešto nategnu Dubse jer mogu da im pariraju fizikom, šta više, možda su i moćniji na tom polju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vau brate, kao da si pogodio najvećeg autsajdera, a ne duel gde su svi znali pobednika, samo pitanje u koliko tekmi. Najveći deo je prognozirao 4 ili 5 tekmi.

 

Ja sam 6, prizmajem da sam očekivao bar jednu pobedu Blejzersa, druga je bila navijački. Eto jedna lopta ih je delila.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, McLeod said:

Jedna lopta ih je delila od pobede koliko i Radnicki do titule pre nekoliko godina.

 

Tehnicki tacno, prakticno malo teze, tvoje reci btw :classic_laugh:

U tri meča su imali poprilično prednost, nije baš da je lagano 4:0 bilo. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...