Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Citam ovo za Vogela i kako oce silu na sramotu svakom kandidatu za trenera tu da ubace Kidda, da on to dodatno zacini svojim uticajem kako bi nastala svojevrsna konfuzija tu oko toga ko se vise pita i ko je zapravo trener tu, i svima je to jasno osim Lakersima koji neke jade oce da dodaju jos ulja na vatru. Ocigledno da im nije ovo dosta drame oko ekipe.

 

Ty Lue koji ispunjava neke preduslove za takvu ekipu (trenirao Lebrona i sa njim uzeo titulu, igrao prethodno za LAL), nije valjao jer nije htio Kidda sa sobom da vuce. No mozda im iskoci sad Brett Brown ukoliko ispadne Philly od Toronta u 2 rundi, sto bi prema nekim navodima znacilo da ce dobiti otkaz u tom scenariju.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LordOfTerror said:

Kako ne bi zapeli?!

 

Taman posle 2 meseca otpustis Vogela i imas Kidda u rezervi!

 

Tu je cirkus zagrantovan.

 

Vjerovatno misle da će unapređenje Kida izazvati manje turbulencija nego direktan potpis za glavnog trenera.

 

Kako je moguće da u čitavoj franšizi nema zdrave osobe..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pepe sancez said:

Bas, sta je logika tog poteza? Da se nisu ugledali na selektorsku komisiju Dejo, Boskov i ko ono jos, Bata Djora ono bi???

 

Ne vidim ni jedno logicnije obrazlozenje.

 

5 hours ago, LordOfTerror said:

Kako ne bi zapeli?!

 

Taman posle 2 meseca otpustis Vogela i imas Kidda u rezervi!

 

Tu je cirkus zagrantovan.

 

 

giphy.gif?cb=1463758063

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Vogel je ok kouc, Kidd da bude zaduzen za atmosferu u svlacionici i sve 5. Lua im necu oprostiti 😞

 

   Najvaznije je da dovedemo Kajrija i istresemo sve sto imamo za Obrvu. Taj trio bih voleo da gledam. Irving-James-Davis + KCP + McGee + ko god

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Vogel je ok kouc, Kidd da bude zaduzen za atmosferu u svlacionici i sve 5. Lua im necu oprostiti 😞

 

   Najvaznije je da dovedemo Kajrija i istresemo sve sto imamo za Obrvu. Taj trio bih voleo da gledam. Irving-James-Davis + KCP + McGee + ko god

Ja ni sekunde ne bi razmisljao, dao bih im ponudu koji nece odbiti.

Lebron za AD i ja srecan i zadovoljan😎

 

Klince bi trejdovao recimo za Beala i onda Rondo/Beal/Kawhi/AD/McGee i neki veterani sa klupe. Sehr gut 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja mislim da kidd ima neku žicu, kao muta samo što ima i allstar iskustvo. ali nije verovatno za prvog trenera 

 

Edit one prve sezone sa milvokijem je napravio dobar posao, dao djani loptu u ruke, to se sada zaboravlja 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Da li Denver ima nekoga ko bi mogao da se dodatno bije pod košem, osim Plumija? Hernangomez nije uopšte igrao, a možda ne bi bilo loše da se ubaci da malo tuče visoke batinaše Portlanda? Imam dojam da lične greške Dejma, Nidže, Sidžeja i Milsupa na poluvremenu skoro potpuno određuju rez...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...