Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

1 minute ago, Ječmendo said:

Raptorsi moraju više da koriste Gasola u napadu, jednostavno predobar je za ovako mali ofanzivni usage

 

ovo

 

bukvalno ga koriste kao nekog nebitnog lika koji ce da odigra neku odbranu na postu i baci po koji pas

 

 

Link to comment
Share on other sites

znao sam da ce ovo da se otopi za 2 do 3 minuta max kad Jokic izadje, bruke i sramote...trpaju te Kolins i Hood ej, Hood jos veceras izgleda kao Durant

 

klupa denvera=klupa krke (uz duzno postovanje za krku)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ja bas ne mogu da smislim Huda, nemam pojma zasto.

 

Covek igra odlicnu seriju i odlican plejof generalno, ali ne mogu da podnesem njegovu kosarku. Mozda zato sto igra zajedno sa Evan Turnerom pa se prosirio hejt i na njega.

igrao ovu seriju odlicnu, prosek poena mu je 2.7 u seriji sa Oklahomom...tangal igrac, ako pogodi prvi sut mozda i bude neka solidna partija nego Denver jede govna 

Link to comment
Share on other sites

al kenja lilarda, sve je covek skoro sa loga dao...pored toga mekolum isporucio svoje, plus hood dao 15p sto je previse, aminu pogodio neke suteve, kolins isto i zato portland vodi uz naravno bednu klupu denvera koja za kurac nije u ovoj plejofu

Link to comment
Share on other sites

Nista tu ne kenja Lilarda. I u egalu se znalo da ce se ovo desiti. Suvise je Denver dozvolio da mu se igra uspori. Prvo mu je njegova rezervna postava dozvolila da posmatra sta se igra, a onda i da se oslobodi da pogadja bez pritiska.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...