Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

9 minutes ago, Drakaris said:

Kako koga. Kavaj ili nista. Plej moze biti i Filip Covic pored ove tri zveri. 

 

Inace ovde moram da stanem na stranu Lejkersa, Vojnarovskom je od tolikih godina rada porastao ego nenormalno. Sasvim je moguce ovo sto pise Miki. 

Ma lik je strasan u svom poslu. Nemam ja nista protiv njega ali bas mi je smetala ta propaganda. Totalno nebitno, da vidimo ko ce gdje ovih dana, krece ludnica a brata @delgadonema da mi kaze koga dovodimo, kakva ce biti postava itd itd.

 

De si @Zvezdinho legendo? Bojan ce izgleda u Jutu, bar se tako pise

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Naravno da sam se zgazio. Izasao sam na par piva sa @BarryWhite sa foruma, stariji forumasi ga znaju, organizatora basketa cuvenog forumaskog. Nisam ga video 4-5 godina. Blejala i moja drugarica sa nama, pa sam posle isao kad su me zvale ribice u park.

 

   Kako je kod tebe, bro ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Al ga ti zivis😁 Neka si se zgazio, samo nemoj da stajes sa haslovanjem.

 

Odmara se, ceka se ponoc. 

 

 Hasl je konstantan tebra. Jebi ga, blejim sa drugaricom u gradu, placena pica do kraja, i zovu me u park drugarice, svidjam se jednoj njihovoj. Sta da se radi, morao sam da odradim posao. Veceras ponovo ista prica, nisam spavao kuci 2 dana, nego kod prijateljske porodice -> 3 brata, a juce im je dosao i brat od tetke sa sinom od ~4g, pa smo se svi kolektivno druzili. Cale oce da me izbaci iz kuce, ali imam gde 😄

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

Mani me tih pricica i bajkica. Lik je objavio da su Lejkersi nesposobni tj Pelinka, da ce imati 19 miliona $.

Eric Pincus je majka za cap, znaci lik je od starta cepao pricu 23,7 miliona pa odricanje bonusa AD i na kraju trejd momcica za max slot dok je ovaj cepao svoju pricicu od 19 miliona $.

Opet ti kazem, svaka cast za informacije iz prve ruke sto se trejdova tice ali likcina je hejter samo takav.

Uvukao se Aingeu u dupe, izgleda da ga iz Lejkersa ne sljive 2%, nema informacija i onda udri.

Prosle godine je i za Lebrona pisao da nece doci u LA.

Ej odricanje od bonusa i trejd nebitnih likova za koje ni majka nije cula i voila 32 miliona $. Kakvih bre jebenih 19 miliona?

 

Sto se Kawhija tice, bolje da ne dolazi, to bi bio najjaci tim ikada. Moze kod brata uinija u NY, da se udruzi sa KD

Brate, Pelinka jeste nesposobnjakovic najgori. Bukvalno je taktika Lejkersa da privuku fa igrace ta sto kazu, "e ujutru kad odes da seres, mozda vidis Stivena Sigala kroz prozor". Ovo je LA, ovde su svi. A kosarka - ko je jebe! Zato vam i nije dosao PG i jos neki igraci. 

Bukvalno ovo dole je level ona prica o Batleru koji zove zene saigraca i preti im besenjem ako ovi ne igraju lepo.

2 hours ago, Drakaris said:

Inace ovde moram da stanem na stranu Lejkersa, Vojnarovskom je od tolikih godina rada porastao ego nenormalno. Sasvim je moguce ovo sto pise Miki. 

Iskreno, nisam ni sumnjao da ces neki pametan potez da povuces. Ovde nema strane, utuvite u glavu to. Postoji samo strana koja prica realnu situaciju u trenutku i postoje navijaci Lejkersa kojima JEDINO nesto smeta i kojima se svi smeju.

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

jedan od boljih young coreova

Samo sto ce morati jedan igrac iz corea odatle da ode.

Link to comment
Share on other sites

Pa hoce, verovatno brat J rich + Dragic ili KO paket za Butlera ako bude s&t.
Najveca enigma je Butler, slepac kaze da hoce da pobedjuje ode iz Sote  u Filu i  sada stavi Heat kao realnu opciju.
Mislim da on hoce da "pobedjuje" ali samo kao 1 i glavna opcija, inace bi ostao u Filu ili otisao na Zapad da bude 3 opcija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa hoce, verovatno brat J rich + Dragic ili KO paket za Butlera ako bude s&t.

Btw, ja sam prvi ovo rekao. :lol_2: Ima da trazim verifikaciju kao Woj ako se ostvari. 

Mislim da bi uz KO morao jos neko zbog plata (Herro). 

 

Ima i u komentarima nastavak zajebancije.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bice 3 team ako uzmemo BUtlera spominje za Dalas za Gorana.

Na papiru je Butler ono sto nam treba legit all star plus je i closer. A na papiru Heat cultura je idealna za Kancer dzimija u svlacionici. Pa to sto je tezak covek mozda ima pozitivne strane u okruzenju koji potencira rad, red i discplinu, osim kod lika sto prima 27m 😢😢. Ali isto tako je realno da posle 18 meseci kaze necu da igram ovde hocu u x/y klub.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ... said:

Brate, Pelinka jeste nesposobnjakovic najgori. Bukvalno je taktika Lejkersa da privuku fa igrace ta sto kazu, "e ujutru kad odes da seres, mozda vidis Stivena Sigala kroz prozor". Ovo je LA, ovde su svi. A kosarka - ko je jebe! Zato vam i nije dosao PG i jos neki igraci. 

Bukvalno ovo dole je level ona prica o Batleru koji zove zene saigraca i preti im besenjem ako ovi ne igraju lepo.

Iskreno, nisam ni sumnjao da ces neki pametan potez da povuces. Ovde nema strane, utuvite u glavu to. Postoji samo strana koja prica realnu situaciju u trenutku i postoje navijaci Lejkersa kojima JEDINO nesto smeta i kojima se svi smeju.

Samo sto ce morati jedan igrac iz corea odatle da ode.

 

Opet guras narativ o realnoj situacija kod Woja a ja ti kazem da je realna situacija tad bila 23.7 miliona a ne 19 miliona $. 

Prati malo Pincusa, lik je mag za salary cap i prati Lejkerse tako da ako on kaze da imaju 23.7 mil $ onda je tako.

Prvi je i napravio pricu kako mogu da dodju do 32 miliona a da AD potpisu 6tog.

Sad prvi gura pricu kako mogu da odrade potpise za manje $ uz plajof bonus, nesto sto je Majami odradio prije neku sezonu.

 

Opet kazem, totalno nebitno. Nek on istvituje vcrs Kembica u Bostonu i bice srecan. Onda ide Kyrie.

 

Ovo oko PG13, lik se ukakio i obavezao se u ponoc sa Okc, bio na proslavi sa Wbrkom i Prestijem. Vrvt mu se svidja da igra sa stat padderom i zivot u Oklahomi.

Jbg, ispalo je jajarski, dijete LA, pricao pricu kako ce doci u LA ovako ili onako i onda se ukaki i ne smije ni da ode na sastanak nego brze bolje potpise jer su ipak $ presudili, dobio max ugovor i to je ok.

Kawhi donese titulu Torontu, cijela Kanada njegova pa eto ga opet ima sastanke sa timovima.

 

Pelinka ima tim gdje ce igrati Lebron, AD i mozda Kawhi, DLo ili ko god, nije lose za nesposobnjakovica. 

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dalas hoce da ugodi Doncicu i da mu dovede Dragica. Sav respekt za njih. 

 

Rouz se dogovara sa Detroitom za dvogodisnji ugovor, vrlo dobro za Pistonse, jer Rouz ako nekim cudom bude zdrav, bice veoma sjajan dodatak najslabijoj spoljnoj liniji u ligi. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Drakaris said:

Dalas hoce da ugodi Doncicu i da mu dovede Dragica. Sav respekt za njih. 

 

Rouz se dogovara sa Detroitom za dvogodisnji ugovor, vrlo dobro za Pistonse, jer Rouz ako nekim cudom bude zdrav, bice veoma sjajan dodatak najslabijoj spoljnoj liniji u ligi. 

 

 

DRose i Reggie, kakav tandem. Svakako PO ne bi trebao da dodje u pitanje

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...