Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

7 hours ago, delgado said:

Randle-Bugi centarska linija za Nikse, solidno. Mogli bi da poteraju i Rejmonda Feltona i Jr-a za minimalce..

 

  Felton/Frenchie

  IsoZo/Jr

  Lance Thomas, igrac X

  Julius Randle, Knox, UniCornet

  Bugi/Mravojed

 

7 hours ago, uini said:

 

Edit @delgado

šta si uradio sa dsjom, jel ga pojeo felton? 

 

dje ti je dotson, postao bugijeva rezervna kolena?? 

Ti ako do sad nisi skontao da je Delgado Pelinkin alter ego kad pretera sa belim.

 

Legenda kaze da je Delgado preuzeo Finiks na dan drafta.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

 

Pa da, na to se svede. Zbog toga sam i napisao onaj komentar, jer meni njih dvojica nisu ista klasa uopšte.

 

Šta bi ti na mestu Bostona? Ozbiljno pitam, prošlo mi je kroz glavu par ideja u poslednjih desetak dana ali ne vidim neko mnogo bolje rešenja a da je realno(realno *w).

Link to comment
Share on other sites

Ne znam iskreno, ali pre bih i Džimija Batlera doveo, nego Kembu, iako mi je jasno da im po poziciji više odgovara plej, nego 2/3 igrač. Plus Jonasa kao zamenu za Hoforda.

 

edit: ne znam da li sam propustio neki info za Džimija, da ide negde drugo?

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, realno *w said:

Ne znam iskreno, ali pre bih i Džimija Batlera doveo, nego Kembu, iako mi je jasno da im po poziciji više odgovara plej, nego 2/3 igrač. Plus Jonasa kao zamenu za Hoforda.

 

I ja bih pre video Batlera u Bostonu, nismo mi gadljivi na te što znauj da prave probleme u i oko svlačionice, ali nije Boston poželjna destinacija za top10 igrače. Ne sumnjam da će top FA igrači dobiti po koji poziv od Bostona ali tu će se završiti priča, voleo bih i ja Lenarda ili Batlera na primer ali realnost su im Klipersi, Lejkersi, Neko iz NY ili da osnanu gde su(Lenard).  Za Jonasa preko toga svakako nemamo para, u bilo kom slučaju, on traži takođe vrlo jak ugovor a Boston ima nešto iznad 30 miliona, ne mogu sad da se seti mcifre, i to ako se odrekne prava na Roziera valjda ide na 37. Najbolji posao je Boston mogao da napravi produženjem Horforda pa Kajrija ali taj je voz otišao pa sad te milione možemo da spucamo u najbolju ruku na all-stara koji, jebi ga, nije top10 igrač lige.

 

Tako je, kako je, makar su kod Stivensa jedinice igrale dobro pa se nadam da će Kemba biti na nivou ako makar njega potpišemo.

 

 

20 minutes ago, realno *w said:

edit: ne znam da li sam propustio neki info za Džimija, da ide negde drugo?

Interesuje se Hjuston sa sign&trade sa Filom pošto nemaju mesta u capu a i odavno ide priča da bi on sa drugarom Kajrijem negde, možda u Bruklin.

 

Edit: Nisam računao cap hold za pikove s ovog drafta, tako da brojke idu otprilike ovako:

 

 

 

Edited by stefan81888
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, LordOfTerror said:

To bi bas bila fora da zamene Irvinga sa Butlerom.

 

Prosto se ne zna ko ima veci haos u glavi, ako nista Irving je samo lud dok je Butler bezobrazan i agresivan.

 

Mislim da ce max Butleru biti jedan od najvecih zajeba gde god zavrsi...

 

kod butlera je jedini ali bitan problem kako će njegova igra da "ostari". 

 

ovo ostalo može da bude ali i jok, više je stvar konteksta. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Horium said:

Dzimi jeste problematican, ali ne toliko. Lepo se pokazao u Fili imho.

 

Lepo se pokazao i vec je stigao da se pokrvi sa Embidom i pogotovu Simmonsom kojeg ima da otera ako kojim slucajem ostane u Fili.

 

Mislim kapiram da KAT,Wiggins,Simmons i donekle Embid nemaju radnu etiku na njegovom nivou ali ako vec to ne moze da podnese neka sad izabere veteransku ekipu kad su mu odresene ruke...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

ne znam da li sam propustio neki info za Džimija, da ide negde drugo?

Nema filozofije oko njega. 5 godina ugovor = ostaje. FO 76ersa planira da mu ponudi to.

 

22 minutes ago, LordOfTerror said:

Lepo se pokazao i vec je stigao da se pokrvi sa Embidom i pogotovu Simmonsom kojeg ima da otera ako kojim slucajem ostane u Fili.

Ovo je bas zanimljiva prica... steta sto je nisam cuo do sada. Prava je steta da ostane samo na forumu kad vec imas  dobre insajd informacije. 

Valjda Simons i Dzoel vole kad ih neko maltretira, pa zato bi zeleli da Batler ostane. Ja se npr. uvek druzim sa takvim ljudima.:yawn2:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Miki28 said:

Jel bi prihvatio Gordon+PJ i nekoliko pikova za Jimmy?

Ne. Koji ce nam pikovi? Nismo u toj poziciji da nam bilo sta znace trenutno.

Dakle, za Dzimija bih prihvatio igraca tog ranga u zamenu (Bil, Dzru), ili Gordon+PJ+treci dobar igrac koji se dobija od 3. tima za Kapelu. 

 

Sve ostalo je sranje. Batler zeli 5 godina ugovora, to dobija iskljucivo od nas. Ko ga zeli, morace dooobro da plati.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...