Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

8 minutes ago, ras kass said:

Bese i 2011 smatran tankim draftom, pa dobismo nekoliko superstarova ukljucujuci i MVP Lenarda.

 

Postoje paralele sa tim draftom recimo, ali je tu jedna bitna razlika - za taj draft se bas tvrdilo da ima dubinu i da moze da ponudi dosta dobrih rotacijskih igraca i pri kraju prve runde, ako ne bas superstarove. Tako je na kraju i bilo. Na prste jedne ruke se mogu izbrojati oni koji nisu napravili bar solidnu karijeru u NBA. Ove godine je daleko teze masi njih proreci uopste i karijeru role-playera, a o necem vise i da ne govorimo. Na kraju od ovakve generacije se bas moze ocekivati da neki slucajni pik van top10 za 5 godina ispliva kao najbolji ili jedan od najboljih u klasi.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, LordOfTerror said:

Mavsi su kao Milan u fudbalu.

 

Interesuju se za sve te top igrace na pijaci i onda ponude 20 miliona kada ostali daju po 100 i cude se sto ih svi ismevaju...

 

Niđe veze al ajde

Link to comment
Share on other sites

Meni laicki je 1/1 osecaj da Zijon nece biti najbolji igrac ove generacije. Vertikal na stranu, nije dovoljno visok, nema sut, nema kreaciju, podlozan povredama ko Srbija izborima. Ocekujem neke DeAndrija Ayton suplje brojke, bez nekog veceg uticaja na igru kad se zaleti u zrele ljude u reketu. Sa cvrscom igrom u odnosu na koledz i fizicki jacim protivnicima, postace i on podlozniji povredama.

Link to comment
Share on other sites

Moram da reagujem - nema 'supljih brojki' kod Aytona. Upravo daje onoliko koliko iste govore, ni manje ni vise. To je vrlo fino za jednog rukija, ali jednostavno nedovoljan impakt za devastiranu fransizu i otuznu ekipu ciji je deo. A kao #1 nosi taj teret ocekivanja da preuzme Sunse na svoja pleca. Tim pre sto se Trae i Luka ukazuju kao momci sposobni za tako nesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Sta mislite za ovog Anthony Davisa sto ce u Lejkerse putem #4?😂

 

@delgado jesi mi ziv? Nema te nidje

 

 

 Tu sam bro, brine me ova situacija gde imamo vrlo malo ke$a da popunimo roster, nadajmo se da ce Obrva da se odrekne trejd bonusa i da mozemo nekako da prolongiramo trejd do 30. jula. 

 

45 minutes ago, Milos 3.14 said:

Prenosi li neka nasa tv draft

 

   RTS1, Pink i Prva

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, delgado said:

 

 Tu sam bro, brine me ova situacija gde imamo vrlo malo ke$a da popunimo roster, nadajmo se da ce Obrva da se odrekne trejd bonusa i da mozemo nekako da prolongiramo trejd do 30. jula. 

 

 

   RTS1, Pink i Prva

 

Kako nece brt, je l' dobio ulogu sada u Space Jam 2..
Taman ce da prebijau ta 4M tu i da ga caste jos lomishka

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, delgado said:

 

 Tu sam bro, brine me ova situacija gde imamo vrlo malo ke$a da popunimo roster, nadajmo se da ce Obrva da se odrekne trejd bonusa i da mozemo nekako da prolongiramo trejd do 30. jula. 

 

 

   RTS1, Pink i Prva

Sta se brines. Ej Lebron i AD??? Ako dovedu jos nekog allstara ili popune tim pa setnja do titule.

 

Ovako ce biti zanimljivo

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Sta se brines. Ej Lebron i AD??? Ako dovedu jos nekog allstara ili popune tim pa setnja do titule.

 

Ovako ce biti zanimljivo

 

 Ma svi hoce kesh da uzmu, a nama bi mnogo znacilo dodatnih 10 milki za popunu rostera. Racunam da ce Obrva da se odrekne ove svoje sice, i onda da pazarimo Kolisona/Beverlija, Denija, ali kojom magijom da zadrzimo KCP-a i Geeja ? Po meni su njih dvojica kljucni... 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Manu said:

 

Niđe veze al ajde

 

Nemaju apsolutno ni 1 asset na celom rosteru, vreca govana su od ekipe i svaki top FA u poslednjih 10 godina im je meta, specijalnost im dovodjenje isluzenih superstarova kad valjda svi osim Kjubana shvate da im je trajektorija cist sunovrat.

 

TJ Warren kakav god da je ipak je na top ugovoru i zahtevace nesto Sunsi vise za uzvrat od Tragic Brunsona ili pajdomana Djaksona...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Pa nisu izvukli nijednog pika, oni su ti koji salju pika.

 

Bukvalno su samo dali Warrenov ugovor Pacersima.

 

Jbt strasno koje debilcine.

 

Sto je najgore u masi ovih kreteniskih ugovora obicno ovakvi kao ovaj Wereenovi su zlata vredi, sad ne moraju ni da preplacuju Bogdanovica...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

Jos ne mogu da verujem sta su uradili ljudi.

 

Ovo je mozda nagori trejd koji sam video u zivotu...

Ali komican lanac dogadjaja.

 

Prvo ti ovde napises kako Warren ima top ugovor i onda ga Sunsi trejduju 40 sekundi kasnije uz ranog pika druge runde za apsolutno nista :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...