Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

nisam nesto siguran da bi toronto ili milwaukee tako lako izasli na kraj sa houstonom. a za sledecu sezonu, milwaukee (ce najverovatnije) moze biti slabiji a toronto isto moze ostati bez leonarda, ili da im se ne poklopi sve kao ove sezone.

 

jeste tu je glavno pitanje odnosi izmedju igraca, ipak na kraju ce morey morati odluciti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

 

dobio bi ih jos jedino milwaukee. 

 

pod pravljenje timova mislis sta tacno

 

Filadelfija bi ih unakazila bez Kleja i Duranta, bukvalno ne bi znali gde biju.

 

Pod pravljenjem tima podrazumevam daj sta das da se popune pozicije bez ikakve koncepcije, samo da ugovori budu sto lakse ocisceni kad bude zatrebalo.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, McLeod said:

 

Filadelfija bi ih unakazila bez Kleja i Duranta, bukvalno ne bi znali gde biju.

 

Pod pravljenjem tima podrazumevam daj sta das da se popune pozicije bez ikakve koncepcije, samo da ugovori budu sto lakse ocisceni kad bude zatrebalo.

 

isti ovakav scenario da bude i umesto toronta - philadelphia? uzeli bi mozda 2 utakmice.

oni su sa torontom otisli u sedam samo zbog ocajne igre toronto tokom veceg dela te serije. ovako kako je toronto igrao u finalu ne bi imali ni pobedu.

 

jebiga nisu imali mnogo vise opcija. ekipa je ovako sastavljena da igra 7 najvise 8 korisnih igraca a ostali ce samo popuniti drugu postavu dok se odmaraju najbolji. nije to bilo nikakvo sitnicarenje.

na kraju kad se pogleda, bolje da su dobili metlu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

gospodski od  stejta  - if true.

 

sto se tice sbkbb igre ne mozemo nikad znati ali cinjenica ostaje da je fila od svih timova protiv kojih je toronto igrao u plejofu ih najvise namucila. deni je imao izjavu da im je fizikaliti filine postave predstavljao ozbiljan problem.

Quote

“I’m not saying Milwaukee isn’t talented, but Philly has so many talented guys across the board,” Green said. “They are much bigger. We weren’t sure we were going to be able to find our rhythm against them. With Milwaukee, we knew the [fast] pace they played was in our favor. They weren’t as big. We knew we could defend them.”

 

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

GS moze i da tankuje sledece sezone. Izvuku TOP5 pika, Karija povuku malo pre zavrsetka sezone, a Grina trejdovati za visokog pika i solidnog igraca. Sezone 2020/21 kada se potpuno oporave Tompson i Durent, sa ta m dva-tri mlada igraca koji ce imati i kvalitet opet na titulu, a to ce im se i isplatiti kada rese da se penzionisu Kari-Tompson-Durent. Bolje gledati dugorocno, nego ispadanje u prvoj rundi PO-a. Od toga nemaju nista. A Grinu nece ponuditi max ugovor, nakon sledece sezone. 

 

Slicna situacija kao SAS, kada su tankovali i dobili Dankana. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ukoliko oni zadrže tim, i oprave ih sve manje više + ubace nešto normalno na klupu = i dalje su strah i trepet.

 

Splash brothers GSW + Durant koji bi makar bio i šuterska opcija, pa i to je pakao bar još koju godinu.

 

I sam sam u nekom trenutku potcenio Kleja i njegove mogućnosti -- ono što je on juče igrao je vanzemaljski. Uveren sam da bi ubacio 45+ da je ostao do kraja.

Edited by medobrundo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, medobrundo said:

Ukoliko oni zadrže tim, i oprave ih sve manje više + ubace nešto normalno na klupu = i dalje su strah i trepet.

 

Splash brothers GSW + Durant koji bi makar bio i šuterska opcija, pa i to je pakao bar još koju godinu.

 

I sam sam u nekom trenutku potcenio Kleja i njegove mogućnosti -- ono što je on juče igrao je vanzemaljski. Uveren sam da bi ubacio 45+ da je ostao do kraja.

Ma igrački im je to sigurno dobra varijanta, izbleje sezonu, Kariju bi prijalo, dovedu neke pametne momke, tipa Barbosu i Westa onomad, iskopaju nekog mišićavka tipa Montrezla i one tamo godine su možda opet jaki, usput se liše matorexa i možda Grina... 

Link to comment
Share on other sites

Ma era GS-a ce jos da traje, ovo je samo pauza od godinu dana.

 

Ja sam tek sad video da je Jonas Valancjunas odbio player option od 18 miliona. Da li on misli da ce dobiti vise od dvadesetak po godini ili ja njega vrlo malo cenim?😄 

Kapela je placen manje, pritom i mladji, pa ne mogu zajedno u istu recenicu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

 

 

Ne znam koliko je to izvodljivo, vec su potrosili 70 miliona za Stepha, Greena i Igyija, ostalih 10 igraca u rosteru ce ih takodje nesto kostati. Ne smem ni da pomislim sta ce sve GSW da nakrca za sledecu sezonu. U prosloj su imali:

 

http://a.espncdn.com/combiner/i?img=/i/headshots/nba/players/full/2566745.png&w=350&h=254

 

http://ssref.net/scripts/image_resize.cgi?min=200&url=https://d2cwpp38twqe55.cloudfront.net/req/201905091/images/players/youngni01.jpg

 

http://a.espncdn.com/combiner/i?img=/i/headshots/nba/players/full/3064427.png&w=350&h=254

 

Jedno vreme sam mislio da je u pitanju jedan te isti igrac, em lice, em su totalno nebitni, em imaju istu frizuru.

Link to comment
Share on other sites

ako se penzionisu iguodala i livingston to je vec 25 miliona. cousins verovatno ide, otvara mesto za mle.

 

ako iguodala i livingston ostanu, uzece mnogo manje para. livingston mozda minimalac a iguodala nekoliko miliona vise.

 

za ocekivati da looney, bogut, cook, jerebko odu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...