Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

27 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ali retardirani novinari u regionu predstavljaju pobjedu Toronta kao senzaciju. I da ne prate NBA, mogli su barem vidjeti te kvote u kladionicama i skapirali bi da je rijec o prilicno izjednacenom mecu.

Procitali ovde da GSW ima 10 olstarova.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, leki bg said:

I Stef, zaboravi covek bogte. 🙂

 

Lebron je Lebron, dopadao mi se on kao lik ili ne, ali on je, posle MJa, best ever jbg. Splash brothers, KD, Green su sjajni igraci, ali nisu ni MJ ni Lebron.

 

Hoćemo da obrnemo još jedan krug LeBron vs Bird?

Link to comment
Share on other sites

Od naredne tekme najvise zavisi sudbina GS-a. Poveca li Toronto na 3:1, jaako tesko se Voriorsi mogu vratiti. Mislim da je jako bitno da zaigra Klej sledecu, dok KD ce verovatno preskociti i nakon pauze i odmora od tri dana zaigrati u G5. 

Link to comment
Share on other sites

Ma nema sile da KD izadje na teren a da nije 100% zbog cega bi zrtvovao 200m a nema osigranje da ostaje u GSW za te pare kao sto ima recimo Klej.
I 2 stvar ovaj Toronto ne bi dosao do ovde da nisu pravili Gasol trejd. Prvo je stopovao Vucka pa stopovao Joela, pomogao u stopovanju Janisa i sada osim sto je stopovao Cousinsa pomaze koliko moze i na Stephu. I 3 stvar kljucni faktor u ove 3 utakmice je sut za 3Toronta. Ako pogadjaju otvorene suteve pobedice ako ne gube kao u 2 utakmici

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ma nema sile da KD izadje na teren a da nije 100% zbog cega bi zrtvovao 200m a nema osigranje da ostaje u GSW za te pare kao sto ima recimo Klej.

Recimo zbog titule? Stvari zbog kojeg je resio da porusi svoj legacy. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...