Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

15 minutes ago, pepe sancez said:

Zna li ko?

Teams below the salary cap may trade without regard to salary, as long as they don't end up more than $100,000 above the cap following a trade. 

pravilo postoji da timovi koji su preko te granice ne dovode jos skuplje igrace u trejdovima a ovi ostali koji su ispod to mogu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, riviera said:

Teams below the salary cap may trade without regard to salary, as long as they don't end up more than $100,000 above the cap following a trade. 

pravilo postoji da timovi koji su preko te granice ne dovode jos skuplje igrace u trejdovima a ovi ostali koji su ispod to mogu.

Hvala. Nisam to znao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SunZero said:

upravo odgledah g3, prezadovoljan sam kako smo izneli ulogu favorita

 

Denny poludeo kada je skinuo Klaya sa grbace, velika je razlika kada je u slumpu i kada pogadja, moze da povadi dosta pozicionih napada kada Kahwi udavi protok + dodaje rokanje i spacing u polukontrama

svi su odigrali sa velikim samopouzdanjem, Pascal se ponovo vratio unutra kao u prvoj tekmi, malo sam ga kritikovao zbog sirovosti ali moram da priznam da ima malo igraca u ligi koji koriste tablu bolje od njega, Lowry isporucio kao pravi lider, sada je ubio i u napadu a konstantan all around effort je uvek tu, svake noci donosi krvava kolena 

 

Steph je poginuo muski, mora se skinuti kapa za onakav performans ali jednom feget uvek feget, ostaje poslovicno iritantan sa tim plakanjem i flopovanjem

 

nema vise zajebancije, Tompson se vraca ali rovit, nece biti na 100%, cim se namirise krv mora se napasti svim raspolozivim sredstvima, 7 g serija je za p.cke, idemo po dzentlmen metlu

mislim da je klej na lauriju i tu se osetilo njegovo neigranje (karija i kuka kriju na deniju grinu), kajl u g3 dao vise nego zbirno u prve dve utakmice. lepo su korisritili repsi ova dva dole trupca bugija i boguta pod kosem a i dzordan zvono je bio isto neupotrebljiv - ibaka i gasol kao roleri su ih izbusili. tesko je sad proceniti koliko je na konacni skor uticala losa odbrana voriorsa a koliko odlicna suterska vece toronta. no to je manje bitno kad je toronto vec na dobrom uzorku do sada (u sezoni vode sa 4-1 a u finalu su dobili 10 od 12 cetvrtina) pokazao da je sposoban na razlicite nacine pobedjivati a najidealaniji bi bilo da kao na poslednjoj ukljuce sto vise igraca u igru za razliku od situacija kada bace loptu kavaju i gledaju nepomicno sta ce ovaj uraditi.

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, pepe sancez said:

Nije mi to dovoljno dobro objasnjenje 😛

 

Zar u trejdovima ne trabju da se mecuju vrijednosti?

To vazi za timove koji su prekoracili salary cap. Cesto timovi koji prekorace koriste ove timove koji su ispod salary capa da se oslobode nekih stetnih ugovora i daju neki pik uz to. 

 

Edit: sad vidim riviera da ti objasnio

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

at Uini:

 

Zar ti se ne čini da su situacija A (Irving guši DSJa) i situacija B (Middleton guši Knoxa) dosta slične? Šta više, Knox je nešto najvrednije što Knicksi trenutno imaju (pored potencijalnog razvoja Mravojeda u all NBA defanzivca).

 

DSJ za sada ipak izgleda mnogo bliži ulozi 6th mana tj. gunnera sa klupe nego rasnoj PG opciji. Knox može da bude više od toga, u pitanju je mislim trenutno najmlađi igrač u ligi i vidi se neki vrlo solidan ofanzivni potencijal (a verujem da usled dužine može da bude kompetentan defanzivac takođe). 

 

Evo priznaću ti čak da vredi još koju godinicu potrošiti da bi se videlo može li Ntilikina postati košarkaš, ali njegova budućnost može biti samo na poziciji 2.

 

Delim tvoju bojazan u vezi Irvinga, ali Khris Middleton (kao što smo videli u ovom PO) ti sam po sebi ne garantuje ništa, ni plasman u PO, kamoli nešto više. 

 

 

moje mišljenje je da će DSJ sam zatražiti trejd ako dovedu irvinga. on ne može na dva a nije neki ludi kreator van pnr pa da igra zajedno sa irvingom. obojica igraju diskutabilnu odbranu pa nisu baš komplementarni. sa kajrijem kao saigračem igraš 15min ako ti je PG jedina pozicija ili čekaš da se povredi.

 

na stranu moja opsesija ntilikinom, nekako mi je sumanuto da dovodiš igrača na poziciji na kojoj imaš dva ruki ugovora od igrača koji mogu zajedno. da su frankie i dsj isporučili ove sezone pa da dobiješ neke dobre igrače na drugoj poziciji, to bih razumeo. ovako samo daješ ispod cene i to siće što imaš.

 

ne znam, moguće je da ja debelo tu grešim što se uzdam u njih dvojicu

 

što se knoxa tiče - zanimljivo mi je da misliš kako je on nešto najvrednije u nyk ili bar top2. 

jeste jako mlad, tj najmlađi u ligi (btw, frankie je jedva godinu dana stariji) ali trenutno su svi jako rezervisani oko njega jer je u suštini gunner (jako loših procenata) i igrač koji dobro cepa u tranziciji coast2coast ali to je sve. nije pokazao naročit IQ, odbrana mu je očajna. svakako je jedan od tih projekata kod kojih će se tek za koju godinu videti šta može.

 

middleton igra na 2 i 3, knox trenutno na 3 ali kažu ljudi da mu je budućnost na 4 kada stekne masu i šta već. 

 

meni bi ekipa dsj-ntilikina-trier / dotson-rj barrett / middleton-knox / durant-neki veteran za 10-15min/deandre jordan npr - mitch rob - kornet (pišem sad zaista okvirno i pre svega zbog middletona) -> bila jako zanimljiva zato što bi na svakoj poziciji imala dobru odbranu, iako ima dva projekta plejmejkera - imali bi asistencije i od middletona, barretta, duranta, šuta bi bilo svuda osim na 1 i 5 (ko zna, možda ovi na 1 nešto i urade) plus bi imali i taj brute force / jako i do samog kraja od dsj-a, barretta, knoxa i duranta.

 

to je moj trip ali u ovo sam siguran 

- neće knicksi middletona pokupiti

- ntilikina će biti trejdovan za neke glupe buduće pikove

- verujem da će nuditi tog trećeg pika u nekom paketu ili će uzeti culvera koga gotivim ali mi ne izgleda kao da ima neki ozbiljniji plafon

 

 

Link to comment
Share on other sites

( :

 

 

 

Kawhi is different when it comes to *his* trash talk, too. There is a lot of good stuff in the Athletic’s oral history of Kawhi’s college days, but the trash talking bit stands out:

Tyrone Shelley, guard: Most people say it like, “Oh, I’m about to get buckets on you.” He was just like, “Buckets. Layup.” Just one word.

Tim Shelton: He’d be like, “You’re not scoring. You’re not doing anything.” Or he’d be like, “No, no, no.” He’d just move his feet and say, “No.”

Gay: You couldn’t score on him, so that’s what he would say: “Nope, nope, nope.” And when he would score on you: “Bucket. Bucket.”

LaBradford Franklin, guard: If he was grabbing a rebound, he’d say, “Give me that” or “Board man” or “Board man gets paid.”

Coach Hutson: If I heard it once, I heard it 50 times. “Board man. I’m a board man.” That’s what he said. Absolutely. “I’m a board man. Yeah, I’m a board man. Board man gets paid.” He spoke in phrases like that.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ko bi rekao da se ovoliki hejt nakupio prema Ratnicima prethodnih godina...očigledno je to LeBron nivelisao pa se nije primjećivalo. :D

Naginjao sam od starta za KDless GSW u ovom finalu, ali sad sam već u fazonu, daj KT da se zaigra GSW basketball i dobije ovo večeras, a onda daj i KDa da se nikakva šansa ne ostavi smaračima iz Kanade i njihovim novonastalim fanovima. :D

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Shonewizard said:

Ko bi rekao da se ovoliki hejt nakupio prema Ratnicima prethodnih godina...očigledno je to LeBron nivelisao pa se nije primjećivalo. 😄

Naginjao sam od starta za KDless GSW u ovom finalu, ali sad sam već u fazonu, daj KT da se zaigra GSW basketball i dobije ovo večeras, a onda daj i KDa da se nikakva šansa ne ostavi smaračima iz Kanade i njihovim novonastalim fanovima. 😄

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 

 

Pa kako ne, sve to to normalno.
Evo moja zenka koja sasvim solidno prati basket, simpatisala je GSW dok su igrali protv lebrona. Kako su godine prolazile a oni vazda bili po finalima, rece mi ona ove godine pred pocetak PO, em su smorili, em se svi preterano kurce. Onaj zvace gumu stalno i nesto se baca, klej je propotentna faca koja smara, KD-ja ne gotivi kaze nije fer. 🙂
I onda kaze pa ovaj NBA je super, toliko ima igraca da mozes lagano da navijas/simpatises neki drugi tim kad ti se cefne.

Tako da smo sada all in Kandza (mada ja nemam nista protiv ni da GSW osvoji - cisto da pojacaju legacy), otisla u Srb pa ne gleda, inace jedva ceka da neko srusi GSW.

Kakve su procene, ja nesto mislim da ce vcrs biti gusto, prava prvenstvena i da moze da ode na bilo koju stranu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Squabbit said:

 

Pa kako ne, sve to to normalno.
Evo moja zenka koja sasvim solidno prati basket, simpatisala je GSW dok su igrali protv lebrona. Kako su godine prolazile a oni vazda bili po finalima, rece mi ona ove godine pred pocetak PO, em su smorili, em se svi preterano kurce. Onaj zvace gumu stalno i nesto se baca, klej je propotentna faca koja smara, KD-ja ne gotivi kaze nije fer. 🙂
I onda kaze pa ovaj NBA je super, toliko ima igraca da mozes lagano da navijas/simpatises neki drugi tim kad ti se cefne.

Tako da smo sada all in Kandza (mada ja nemam nista protiv ni da GSW osvoji - cisto da pojacaju legacy), otisla u Srb pa ne gleda, inace jedva ceka da neko srusi GSW.

Kakve su procene, ja nesto mislim da ce vcrs biti gusto, prava prvenstvena i da moze da ode na bilo koju stranu..

Sta kaze za Greena?

 

Inace svaka joj ka u Njegosa, razumije se zena. Samo kandza i sjever

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...