Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Just now, Threekola said:

Gerald totalno uništio momentum raketa sa onim zabadanjem 1vs3 i od tad kreće serija Gs i to je ćao đaci

 

 To je i neko moje razmisljanje. +7, kontra, Taker ne uzima otvorenu trojku, Gerald se zabija i promasuje i ode sve u ..

 

  Mada, da se ne lazemo, nije HOU ona ekipa od prosle godine, fali tu Ariza, fali bolji CP3 (veceras samo odigrao dostojno proslogodisnje serije) itakoto, ali GS je prosto premocna i sampionska ekipa. Iggy je ponovo sabio, Dray odigrao fantasticnu odbranu, stari Luni odigrao tekmu karijere a Splash Brothers su samo dovrsili posao.

 

  Ostaje Djanis kao zadnja nada 😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mnogo bolji trener je Kerr od Mike.

 

  Ubacio je sve sta ima u mix -> Cooka, Jerebka, Mekinija, Lunija, kombinovao postave, dok se Mika ogranicio na svoje veterane i nije pustio ni Hausa, ni Farida (mada kao ima neku povredu?) , izbacio je Pola u kljucnom trenutku i pustio Hardena da usere tekmu.

 

  Slicna prica kao pre 2 godine u G6 kada nije igrao Kawhi i Spursi su ih nasamarali u Tojota centru. End of en era za Rakete, rekao bih.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bas ekser u glavu Houstonu. Sdruge strane kakva srcanost, timski duh i sjajna kosarka. Mora se izdvojiti Looney koji je odigrao sjajan mec. Iggy, Klay, Dray standardica, i tek u drugom poluvremenu Steph ali vrijedilo ga je cekati. Potpuno zasluzeno. 

Edited by nemanjau5
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

 

 To je i neko moje razmisljanje. +7, kontra, Taker ne uzima otvorenu trojku, Gerald se zabija i promasuje i ode sve u ..

 

  Mada, da se ne lazemo, nije HOU ona ekipa od prosle godine, fali tu Ariza, fali bolji CP3 (veceras samo odigrao dostojno proslogodisnje serije) itakoto, ali GS je prosto premocna i sampionska ekipa. Iggy je ponovo sabio, Dray odigrao fantasticnu odbranu, stari Luni odigrao tekmu karijere a Splash Brothers su samo dovrsili posao.

 

  Ostaje Djanis kao zadnja nada 😄

Zadnja nada Djanis i Bruuuče poludi

Link to comment
Share on other sites

Harden ocigledno nije pobjednik. Opet negdje sam osjecao zadnjih par minuta kako nece preuzeti utakmicu i staviti tacku na istu sa autoritetom. Stef je iz onakvog kanala kao razmazan od neke droge dosao i stavio 33p i rijesio utakmicu. Na kraju krajeva Harden je fulao 5 slobodnih bacanja sto je i konacna razlika utakmice.

Edited by nemanjau5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LordOfTerror said:

Jel moze sada  barem da se odbaci teza kako bi ove 2 djanare izbacile GS prosle sezone da se nije povredio ljuti mapetovac? :default_coffee:

 

  Moze. Iguadala je dokazao da bi serija bila resena i ranije da se on nije povredio, a posle je u finalu objasnio Klivlendu neke stvari.

 

   Definitivno kada uzimamo Stepha, Klaya, Draya i Duranta kao big4 i okosnicu najboljeg tima ikad, moramo imati u vidu i Iguadalu kao petog clana Hampton's five.

 

   Btw, koliko su smesne sad one liste 1-15 igraca gde su razni KrisPolovi, Hardeni, PolDzordzovi ispred Lebrona. Mogu da prihvatim da su ove sezone samo Giannis/Durant/Kawhi ispred i toeto.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Valjda ce negde da se pojavi podatak koliko puta su udvojili Stefa na celoj tekmi. Cisto da se vidi koliko je njegov impakt na igru veci od samog skoringa i odakle Iguodali prostora da opali 8 otvorenih trica.

 

Igi kao u finalu 2015. iskoristio apsolutno sve sto mu je dato, neverovatan igrac i pobednik. Klej odrzao ekipu u prvom dok je bilo napeto. Ceo tim je odigrao dobro, nema sta mnogo da se prica o tome, cak je i Bogut imao dobru rolu.

 

Livingston se vratio par godina unazad i to je mozda i bio kljuc ovde.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, SunZero said:

 

gde si bio battleborne kad je bio niko :classic_biggrin:

On meni čežnju, ja njemu tough love. To je recept za true pasiju.

4 minutes ago, delgado said:

 

  Moze. Iguadala je dokazao da bi serija bila resena i ranije da se on nije povredio, a posle je u finalu objasnio Klivlendu neke stvari.

 

   Definitivno kada uzimamo Stepha, Klaya, Draya i Duranta kao big4 i okosnicu najboljeg tima ikad, moramo imati u vidu i Iguadalu kao petog clana Hampton's five.

 

   Btw, koliko su smesne sad one liste 1-15 igraca gde su razni KrisPolovi, Hardeni, PolDzordzovi ispred Lebrona. Mogu da prihvatim da su ove sezone samo Giannis/Durant/Kawhi ispred i toeto.

Svakako je Lebron barem top5 u ligi...

On, Kat, Kemba, Trae Luka/Fox/Booker.

Link to comment
Share on other sites

strasan je bio Iggy, meni je heroj i ismevani Looney, kakve 2 partije je izvukao, frontcourt matchup je ipak bio najveca sansa Hjustona i onda jeda kesa od igraca ovako posprda prehajpovanog Clinta

 

sto kaze Delgi, end of an era za Roketse, 2 velike prilike su propustili a CP3-ijev ugovor tek ulazi u malignu fazu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...