Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

8 hours ago, Pavaroti said:

😂👍 Da, dosao si da isprovociras. Popljujes  bas opoziciju koja je kontra pickoustog. Niko ne valja, pa daj nekog jos izvucite da popljujem.

 

Smesno, tako da je recnik prikladan sagovorniku. Sa tim da ti je medju prvim upisima ovde.

 

Na twiteru imas nove botove, koji te prvo dodaju, pisu nesto levo pa po potrebi napadaju.  

 

Komunikacija je to soft mister @Amigo 😂👍🙆‍♂️💥

 

 

Pavaroti, sto se Boleta tice Amigo je u pravu.

Jer, jedan od stubova njegovog politickog programa je borba za porodicu i porodicne vednosti. 

A  sa druge strane razveo se sa zenom sa kojom ima troje dece i ozenio se nekom drugom. 

Sta je to do razbijanje porodice?! A protiv je LGBT-a jer je toboz za porodicne vrednosti?!

To je prosto receno licemerje.

Link to comment
Share on other sites

Dajte više jebo vas sve Boškov razvod.

Razveo se pa šta? Nekad je veće rasturanje porodice ostanak u braku.

On je budala ali ne zbog toga. Zapravo on nije budala nego oportunistička politička gmazina koja se obraća najgrđem i najprimitivnijem u ovom narodu u kome uglavnom jako malo van toga i ima. Budale su oni koji padaju na tu priču i omogućavaju mu politički život...

I ne samo oni.

I ja sam budala što objašnjavam očigledno u ovom slivniku od topika.

Now sports.

 

Sent from my SM-N950F using...

 

 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, fancy said:

Razveo se pa šta? Nekad je veće rasturanje porodice ostanak u braku.

 

Razvod je najnormalnija stvar na svetu, realno.

E sad ti razveden... pričaš o porodici... najlakše ga tu gadjaš

To ti je u rangu Vučić izdajnik prodao je kosovo... jer to su neke teme koje se u tom glasačkom telu najlakše primaju...  a to glasačko telo je najglasnije... i onda se pita opozicija otkud ona na 10-15%

bijete bitke na Vučićevom bojnom polju gde ste u blatu do kolena i potučeni u samo startu...

Link to comment
Share on other sites

Boskova unutrasnja politika je dobra, ajde da preteruje to sa homoseksualcima, ali ostalo je vise nego dobro. Bori se i oce u fajt. Ne znam koga bi vi u ovoj borbi protiv sad vec okorelih kriminalaca i ubica. Zaboravljaju se Mutovic mladji i stsriji, Babic, Simonovic itd...Ocete penkalom na to??? Hehe..ok..Mislite da se ruzicasti and co ovako qrce bez nekog razloga??

 

Samo vi sanjajte da ce ovo proci mirno..a da ce biti promena, u govnima smo mi prevelikim a da neki nisu ni svesni. Plus sto je ludak okidac za bilo kakvo sranje na Balkanu.

Link to comment
Share on other sites

U osnovi se slazem sa fancy, zagovaram francuski pristup «problemu», ali nisam ljubitelj malogradjanskog licemerja. 
 

Ta stavka me je izuzetno nervirala u pitanju mobilizacija i ratova devedestih. Ono macho, sila i ostala sranja, a onda tutavela, pa na front neumrezene.

 

I jos jedna stvar onako generalno, vecina nasih nazovi politicara tretira narod kao malouman i izuzetno ih nervira kad im se postavljaju pitanja koja govore da niste maloumni. Ako ste nekim cudom zensko, oprostite mi na privatizaciji,  tek ste ga onda ugasili, bez obzira koliko navodno bio «liberalan» brend koji valjaju.

Edited by Plavi Golub
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Plavi Golub said:


Mozes li, molim te, tacno da definises ovo?

Pa bori se za domace firme i vec ulaganja u domacu prozivodnju,tu spadaju i subvencije. Jednostavno normalno reaguje na lovluk, kradje i kriminal sto se desava i be ustrucavanja kaze gde su problemi a neretko i koja su resenja. Kosovo ne treba priznati, mada nisam  ni da im se otezava, jednostavno cekati bolja vremena za tu oblast koja u principu donosi samo patnju ljudima svih nacija. Bio sam nekada i ja tj glasao sam za tog vaseg Cedu 🙂 ali sam se zahebao i lik je krimos i budala. Potplacen covek koji se sam sebi p.... u usta za saku dolara.Ajde malo da probamo  drugacije. Siguran sam da bi SzS bila mnogo bolja vlast od naprednjaka...Ako ima neko da se ne slaze, molim vas da napisete i zasto. Javite se slobodno, ne dolazi tih 70% samo od sebe:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam glasala za «Ozeni me» model iako mi dobar deo ideja nije nebluzak. 
 

Koji ekonomski model B. nudi osim sto se zalaze za domace firme? Koje domace firme?


Lopovluk je protivzakonit i neprijatan po zajednicu tako da bi svi trebalo da se zalazu protiv. Ne vidim to kao ideolosku stavku.

 

Ulaganje u sta? Koja vrsta proizvodnje, biznisa? Koja skala? Odakle pare? Ko ulaze drzava, privatni kapital? Sta sa plasmanom te proizvodnje glede one price sa EU? Sta sa infrastrukturom?

 

Sta sa opstim uslovima da ne bude da ulece samo spekulativni kapital po sistemu take money and run? Zato je potrebno stabilno okruzenje politicki na duzi period. Kako, ako ne definisemo sa kim mi to saradjujemo?


Kakva poreska politika? 

 

 

 

Edited by Plavi Golub
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pavaroti said:

...Siguran sam da bi SzS bila mnogo bolja vlast od naprednjaka...Ako ima neko da se ne slaze, molim vas da napisete i zasto. Javite se slobodno, ne dolazi tih 70% samo od sebe:thumbup:

 

Oni treba da obezbede da bar 50% birača misli da bi bili bolja vlast od naprednjaka, nisu sposobni da prikupe toliko, ni blizu. To je prvi test, test sposobnosti. Prazne priče ne donose korist nikome, ni njima ni biračima. Šta su ciljevi politike SzS, šta bi oni promenili, šta bi uradili, kako? Neće na izbore? Dobro, šta postižu time, šta je alternativa izborima?

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Prvi test je da se izbore za otvaranje RTS. Posle toga Vučić pada u roku od par godina. Ali na našu žalost otvaranje RTS neće ići bez internacionalizacije tog problema a strance u ovom trenutnku više zanima Kosovo od stanja demokratije u Srbiji.

 

Kako uopšte očekujete da opozicija digne svoj rejting u ovakvom medijskom mraku gde jedva milion ljudi prati medije koje nisu propagandno sredstvo vlasti ?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Klotzen said:

Prvi test je da se izbore za otvaranje RTS. Posle toga Vučić pada u roku od par godina. Ali na našu žalost otvaranje RTS neće ići bez internacionalizacije tog problema a strance u ovom trenutnku više zanima Kosovo od stanja demokratije u Srbiji.

 

Kako uopšte očekujete da opozicija digne svoj rejting u ovakvom medijskom mraku gde jedva milion ljudi prati medije koje nisu propagandno sredstvo vlasti ?


Dakle saradnja opozicije sa strancima ergo medjunarodnim zajednicom. Jeremic je navodno bio u foto finisu za poziciju u UN. Kako to da nema bolje kontakte?

 

Zasto je stanje demokratije u Srbiji odvojeno od stanja na Kosovu? Ovako postavljeno je kao jednacina bez resenja.

 

@Pavaroti

 

Smesno, ‘el da? 

Edited by Plavi Golub
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Plavi Golub said:


Dakle saradnja opozicije sa strancima ergo medjunarodnim zajednicom. Jeremic je navodno bio u foto finisu za poziciju u UN. Kako to da nema bolje kontakte?

 

Zasto je stanje demokratije u Srbiji odvojeno od stanja na Kosovu? Ovako postavljeno je kao jednacina bez resenja.

 

@Pavaroti

 

Smesno, ‘el da? 

Pa ima kontakte i sta podrzumevas sa tim, sta trebaju ti kontakti da urade? Jasno je da ima ko, samo nema naroda...i to je to. Nije ovih 70% slucajno, zato sto nema bolji :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Plavi Golub said:

Dragi moj, otisla pre nego ste dobili AV. Ja vam ga, sa oprostenjem, nisam dovela tu gde jeste.

 

Trudim se ja prilicno da saznam, ali uglavnom dobijem praznu pricu, ako ista. 

Znaci ja sve pisem sa gastabjterima? Svi ste ''otisli'' i znate sve bolje od nas ovde. I jos trazite da vam se da na uvid programi itd..Izvinjavam se, ja sam budala, priznajem!!

Edited by Pavaroti
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fancy said:

Dajte više jebo vas sve Boškov razvod.

Razveo se pa šta? Nekad je veće rasturanje porodice ostanak u braku.

On je budala ali ne zbog toga. Zapravo on nije budala nego oportunistička politička gmazina koja se obraća najgrđem i najprimitivnijem u ovom narodu u kome uglavnom jako malo van toga i ima. Budale su oni koji padaju na tu priču i omogućavaju mu politički život...

I ne samo oni.

I ja sam budala što objašnjavam očigledno u ovom slivniku od topika.

Now sports.

 

Sent from my SM-N950F using...

 

 

 

 

Pa ni vi ne shvacate kontekst nase kritike Boletovog razvoda. Zato sto se svodi na ono - jedno prica drugo radi! Tako ce i sutra kad dodje na vlast! To je kao kad bi se ja toboz zalagao za " zelenu revoluciju" a u dokolici, kad nemam sta da radim, sednem u auto i vozikam se okolo- naokolo bez neke preke potrebe vec cisto da ubijem vreme. A sa druge strane - ekoloski aktivista?! Zar to isto tako ne bi bilo licemerno? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pavaroti said:

Znaci ja sve pisem sa gastabjterima? Svi ste ''otisli'' i znate sve bolje od nas ovde. I jos trazite da vamse da na uvid programi itd..Izvinjavam se,j a sam budala, priznajem!!

 
Ono sto znam, znam i to prilicno. Ono sto zelim da saznam, pitam. To «otisli» ne znam sta znaci. Kod mene je prijatelju, bez tih navodnika, a kod dela ekipe koja igra u vasem timu je upravo sa tim navodnicima, samo sto ti nisi obavesten.

 

Izvini na smaranju, necu da te pitam vise nista.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Plavi Golub said:

 
Ono sto znam, znam i to prilicno. Ono sto zelim da saznam, pitam. To «otisli» ne znam sta znaci. Kod mene je prijatelju, bez tih navodnika, a kod dela ekipe koja igra u vasem timu je upravo sa tim navodnicima, samo sto ti nisi obavesten.

 

Izvini na smaranju, necu da te pitam vise nista.

Ne smaras me. Navodnici su zato sto niste otisli..duhom, telom jeste. Opet ste i dalji glavni u guranju nekih ljudi sto su ostali ovde da se bore..imaj te malo respekta, svaka vama cast sto ste otisli..ali vama je vasa guzica najmilija. Razumem to, ali nas koji se borimo, nemoj te nas spoticati itd..

Edited by Pavaroti
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Pavaroti said:

Ne smaras me. Navodnici su zato sto niste otisli..duhom, telom jeste. Opet ste i dalji glavni u guranju nekih ljudi sto su ostali ovde da se bore..imaj te malo respekta, svaka vama cast sto ste otisli..ali vama je vasa guzica najmilija. Razumem to, ali nas koji se borimo, nemoj te nas spoticati itd..


Srbine, porodica mi zivi tu, roditelji jedva zivi. Naravno da me zanima. Da te (vas) spoticem ne mogu nikako. Ni formalno, ni neformalno.  O reci se spotakao nije niko.

 

Moja guzica kako lepo kazes je svoj deo pendreka i suzavca dobila. I gle cuda opet ovi. Dok su vodje luftirale u inostranstvu. A kad sam odlazila, da ne bih vek provela poturajuci ledja za racun ambicioznih karijersta koji se prodaju kao patriote i njihovih familija, deo onih koji sada kuka je takticki cekao da u nekoj podeli karata izvuce poziciju licno za sebe i upravo ih je bolela ta ista guzica. I eto sta je docekao. Kad sam pitala sta ako se desi to sto se desilo, rekli su mi da ih ne zanima dok je njima dobro. 

 

Slabo ti, prijatelju, o ljudima zakljucujes.

Edited by Plavi Golub
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pavaroti nema potrebe da zameraš što vređaju opoziciju. Za njih je najveći problem opozicija i potpuno je legitimno da ih vređaju i da smatraju da je bolje da prvorođeni ostane na vlasti nego da ga ovakva opozicija smeni. Za nas je sikter efendija najveći problem i mi vređamo njega pa nam niko ne zamera na tome tako da ne možeš zamerati drugima ono što i sam radiš. Opozicija je svakako daleko od dobre ali je ta opozicija pala sa vlasti posle izbora. Ovaj neće pasti sa vlasti ako se nešto ne promeni 100% a novu opoziciju sigurno nećemo dobiti jer su mediji zatvoreni za sve koji ne misle kao sikter efendija.

 

Ovo ostalo, se slažem sa tobom ali isto tako moraš da shvatiš da neko ko ugodno živi u insostranstvu ne prati politiku kao neki prosečan stanovnik kod nas. Dok mi u Srbiji ostašmo bez i jedne institucije i sva vlast je u rukama jednog čoveka (a to ni sloba nije imao) njima je problem razvod Boška. Tako da shvati da razgovaraš sa ljudima koji na probleme u Srbiji ne gledaju iz svoje kože nego kao posmatrači. Kao kad bismo mi sad ovde pisali o problemima u Nambiji (što bi rekao Šapić) pa zamerali nekom političaru što se razveo umesto da pričamo o umiranju ljudi od gladi tamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postoje takodje ljudi koji zive napolju I misle da je satrap najvece zlo Srbije.

Gde god da zivis, iz srpskih vesti se jasno vidi ubrzano rastakanje svih institucija I 

prenos vlasti u ruke jedne stranke.

 

Argument da su 'oni pre' bili isti je obicno trolovanje,

Posledica nedovoljno preciznih analitickih alata, sorry.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam sebi u jednom trenutku obecala, pa nazalost porekla, da necu ostaviti ijedan komentar na ovu temu. Evo sad to cinim i zvanicno. I zaista vise necu. Zaboli me uvo da mi neko podmece da sam Vucicev bot ili konformista par excellace koji iz daleka piski po vama. Na neki nacin je i uvredljivo.


Gospoda koja vode i danasnju opoziciju i poziciju su devedestih probavala sve kombinacije politicke dok su mnoge pa i mog druga koji nije imao ledja vratili ‘99 u limenci. Par meseci posle diplome, tri meseca posto se ozenio i  poceo da radi. Od hebenih “ratnika” politicara jedino je Goran Svilanovic (Gradjanski Savez! ) obukao uniformu. 

 

Sto se Boska tice zabole me za njegove razvode, zene i sl. ja sam postavila pitanje koje se tice ekonomije i politike. Valjda se to pita kad se prodaje politicki program.  I dobila grohotan smeh. 

Ekipu koja ga podrzava srela sam i napolju, materijalno nisu ugrozeni, fino zive, ali zatucani jesu level Erdoganov team.


Licno ne bih volela da sestrina curica zivi u okolnostima gde ce Bosko i ekipa imati bitan uticaj na obrazovanje i uopste drustvenu situaciju. Znam ja da vecinu vas zaboli ona ista guzica za to, jer to ide po tudjim ledjima. Lideri ce se svakako postarati ko sto vec i jesu da se njihovog zenskog potomstva takvo sto ne dotice.

 

Ako ne postoji program, ako se ne zna gde mi (vi) to idete, EU ili ne, onda je svaka promena obicnoj individui tu za ne primetiti. I znaci samo borbu za pozicije odredjenih ljudi sto ja na egzistencijalnom nivou razumem, ali to nije nista uzviseno kao sto se predstavlja. 
Zasniva se politicka strategija na shamingu i mobingu. Gde je razlika od AV? U nedostatku medijskog prostora?


Ako to kazem, znaci da sam bot. Molim lepo. Let it be so! Licno se izvinjavam i na ovolikom uznemiravanju.

Edited by Plavi Golub
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins featured and unfeatured this topic
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...