Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

14 minutes ago, Džudi said:

 

Zvezdarac, molim te, najozbiljnije, bez trunke ironije a ni šale, molim te da daš predlog gde bi mogao da se smesti još jedan, dva, pet šatora? Znači, gde da stoje šatori a da ne ometaju saobraćaj i prolaznike i one radove u centru grada? 

 

Ne dolaze samo članovi. Ja eto prva nisam bila jer mi je loš gradski saobraćaj vikendom ovde na Zvezdari 🙂 na brdu...Dolaze i građani, videla sam fotke gde im neka gospođa donosi palačinke,  iako su hrana i piće za sve koji dežuraju obezbeđeni.

 

Molim te, pošalji mi u pp ideje za nove lokacije i proslediću dalje...Ne ovde već u pp..znam i zašto.. 

 

I što se šatora tiče, biće ih uskoro po celoj Srbiji, ne samo ovde u Beogradu. 

 

Lokacija u Beogradu za to ima mali milion a da ne smeta saobracaju pa koliko platoa ima npr pored svake pijace itd...ma verujem da je ta baka donela palacinke ali ona ce glasati za opozicuju u svakom slucaju...poenta je da ih uzivo vide i cuju ljudi koji su neopredeljeni a ovaj sator koliko vidim ima samo ulogu medijskog nastupa...ne znam meni ovo deluje bas neozbiljno...uostalom neka preslikaju kako je kampanju na terenu radio SNS dok je bio u opoziciji i bice dovoljno za pocetak

Edited by Zvezdarac
Link to comment
Share on other sites

@Zvezdarac  Da li bi policija dozvolila šatore oko pijaca, budimo realni? I za svako mesto treba dozvola i prijava MUP-u.

 

Nije ovo, po meni, ništa neozbiljno, ovo je Faza 2 protesta...A što se kampanje sns-a tiče...nemam pojma kako je izgledala, najozbiljnije, ne sećam se...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Srbija je duboko podeljeno društvo. 

 

Zgrada, 20 stanova, ili ulica 10-20 kuća, retki su primeri gde su ljudi ostavili razlike sa strane zarad većeg dobra. 

 

Da li će stanovnici Srbije doživeti da im niko ne traži još 1 papir, da im stoti put štampaju ličnu kartu sa čipom, da ne čekaš 3-4-5 sati uslugu koja ti je potrebna? 

 

Možda ako se presele,ovde teško... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Džudi said:

@Zvezdarac  Da li bi policija dozvolila šatore oko pijaca, budimo realni? I za svako mesto treba dozvola i prijava MUP-u.

 

Nije ovo, po meni, ništa neozbiljno, ovo je Faza 2 protesta...A što se kampanje sns-a tiče...nemam pojma kako je izgledala, najozbiljnije, ne sećam se...

 

Ja koliko sam cuo ni ovaj sator nije dozvolila tj nije trazena dozvola?Ma bilo ih je kao mrava na ulici,VDV kampanja,standovi gde god krenes....Pisalo se o programima ovde...tesko da neki program moze da te privoli da glasas za nekog moze eventualno da te odbije...Druge stvari su bitne u ovom momentu.Pod 1,2,3,4,5 opozicija mora da ubedi ljude koji su protiv AV da izadju i glasaju za njih ili izadju na ulicu...ali kako ja da ubedim npr nekog ako imamo Boska npr(nije prozivka za tebe ovo mi je prvo palo na pamet)koji direktno u programu N1 prica kako ih je obezbedjenje pustilo da udju u RTS,kako su i ti ljudi sa njima itd...i onda posle 10 min stize snimak gde se vidi kako on licno izgurava obezbedjenje...ti izjavis tako nesto 2019 god gde svi imaju mob telefone i sve zivo snimaju a imas i kamere svuda instalirane a u tom momentu vrvt svi koji imaju mogucnost i protiv su AV gledaju tebe uzivo u programu...meni eto takve stvari nisu jasne kao da ubadas prst u oko ionako razmazenim potencijalnim opozicionim glasacima

Edited by Zvezdarac
Link to comment
Share on other sites

Mi pricamo sada o vodjenu politicke kampanje na terenu(izbori,bojkot itd) kao da je to nesto novo ili ne znam sta.Pa verujem da postoje knjige napisane kako to treba da se radi...ali...problem je ako ti nemas formirane odbore,dovoljno ljudi koji ce je raditi itd

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Džudi said:

@Zvezdarac  Da li bi policija dozvolila šatore oko pijaca, budimo realni? I za svako mesto treba dozvola i prijava MUP-u.

 

Nije ovo, po meni, ništa neozbiljno, ovo je Faza 2 protesta...A što se kampanje sns-a tiče...nemam pojma kako je izgledala, najozbiljnije, ne sećam se...

 

 

Ovo je više iznuđen potez jer protesti jenjavaju, dodao bih i očekivano. To bi se već desilo i ranije da nije bilo upada u RTS, jer same šetnje ne mogu duži period da motivišu ljude, a da ozbiljnije uzdrmaju vlast.

 

Najveća greška je napravljena što je veliki protest opozicije prošao sa mitingašenjem od 5 sati, bez ikakve konkretne akcije i pritiska. A sektaši su se bili usrali samo tako. Propuštena je prilika i nepovratno rasuta velika energija. Ponovo.

 

Ovo sa šatorima mi više deluje da se čeka neka vučićeva reakcija, pa da se opet podigne energija protesta. Mnogo grešaka u koracima je napravljeno, mnogo svađa i prepucavanja oko preuzimanja protesta je dovelo do toga da se broj ljudi smanji. Nekad mi deluje da 90% opozicije radi u korist vučića. 

 

Šta očekuješ da će biti 3. faza protesta?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Issey said:

 

Ovo je više iznuđen potez jer protesti jenjavaju, dodao bih i očekivano. To bi se već desilo i ranije da nije bilo upada u RTS, jer same šetnje ne mogu duži period da motivišu ljude, a da ozbiljnije uzdrmaju vlast.

 

Najveća greška je napravljena što je veliki protest opozicije prošao sa mitingašenjem od 5 sati, bez ikakve konkretne akcije i pritiska. A sektaši su se bili usrali samo tako. Propuštena je prilika i nepovratno rasuta velika energija. Ponovo.

 

Ovo sa šatorima mi više deluje da se čeka neka vučićeva reakcija, pa da se opet podigne energija protesta. Mnogo grešaka u koracima je napravljeno, mnogo svađa i prepucavanja oko preuzimanja protesta je dovelo do toga da se broj ljudi smanji. Nekad mi deluje da 90% opozicije radi u korist vučića. 

 

Šta očekuješ da će biti 3. faza protesta?

Naravno da je iznudjen potez...cuj 2 faza protesta da se razgovara sa gradjanima na terenu...pa to treba raditi 365 dana u godini

Edited by Zvezdarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Issey said:

 

Ovo je više iznuđen potez jer protesti jenjavaju, dodao bih i očekivano. To bi se već desilo i ranije da nije bilo upada u RTS, jer same šetnje ne mogu duži period da motivišu ljude, a da ozbiljnije uzdrmaju vlast.

 

Najveća greška je napravljena što je veliki protest opozicije prošao sa mitingašenjem od 5 sati, bez ikakve konkretne akcije i pritiska. A sektaši su se bili usrali samo tako. Propuštena je prilika i nepovratno rasuta velika energija. Ponovo.

 

Ovo sa šatorima mi više deluje da se čeka neka vučićeva reakcija, pa da se opet podigne energija protesta. Mnogo grešaka u koracima je napravljeno, mnogo svađa i prepucavanja oko preuzimanja protesta je dovelo do toga da se broj ljudi smanji. Nekad mi deluje da 90% opozicije radi u korist vučića. 

 

Šta očekuješ da će biti 3. faza protesta?

 

Slažem se sa tobom u celini, na boldovano odgovaram.

 

To je bila najveća greška, tih 5 sati. Nisu mogli ništa da urade, tj nisu mogli ništa silom. Niko od njih koliko ih ima nije hteo da rizikuje i neće ničiji život. Snajperisti su bili po svim okolnim zgradama.

 

A pod 2- Javljeno je iz krugova policije da su svi okolni kafići i zgrade prepune one narkomafije sa Kosova. Izbilo bi krvoproliće da je bilo ko krenuo nešto na silu. Ionako svaki put u šetnji ima ubačenih ljudi koji provociraju. 

 

Ovo drugo boldovano- čeka se da Vučić javno i zvanično raspiše izbore za 30.06. ove godine. Najverovatnije se to čeka, ovi šatori su onaj kamečić u cipeli koji nervira i Vučića i ostale sektaše.

 

Šta je 3 faza protesta ne znam. To niko od nas na lokalu, nijedna stranka ne zna- to znaju samo lideri stranaka. Ne znam šta očekujem, ali..biće gadno jer ovaj neće mirnim putem otići, to je jasno...ali, ko zna..

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, jedibojan said:

A sta ako ne budu?

 

Elem, my 2 cents on Chadda: obican krimos koji je precenio svoju inteligenciju, zbog cega su mu sada muda u procepu.

Sto bi rekli floydi:

Who was told what to do by the man
Who was broken by trained personnel
Who was fitted with collar and chain
Who was given a pat on the back

 

 

A onda i...

 

Who was ground down in the end
Who was found dead on the phone
Who was dragged down by the stone

Dragged down by the stone.

 

:default_coffee:

 

 

Link to comment
Share on other sites

You got to be crazy…  :classic_laugh:

 

Al gde ga nađe, kad provrteh tekst ponovo, ima zaista frapantnih sličnosti (you have to be trusted by the people that you lie to...) no, videćemo zaista, taj spoj nitkovluka i debele kože zaista je jedinstven... :classic_dry:

 

No kad smo kod toga, evo još jednog kandidata...

 

30 minutes ago, NMX said:

OVO je dobilo 230k glasova onomad...bukvalno niko ali niko nije tako prejebao svoje birače kao ova budaletina..

 

 

 

Zbog ove budaletine se posvađah s pola društva svojevremeno, svi su drvili o njemu kao o novom Isusu, maltene Drugi dolazak, ono što nam je trebalo još od doba Turaka... ludilo. Sad ih nema da se jave, niko "A" da kaže, svi nešto gledaju okolo, misle "Evo sad će Radule da uzvrati, nećete znati šta vas je snašlo kad uvede red"... Ja: "koji bre Radule, odradio posao, izj3bo vas pa pobegao u bolju budućnost, ovce, eno ga smeje se sve do banke..." :capone_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

OVO je dobilo 230k glasova onomad...bukvalno niko ali niko nije tako prejebao svoje birače kao ova budaletina..

 

 

 

 

Bacih pogled na njegov Twitter, dal je moguce da je ovaj lik ovako prsao ?

 

Meni se ni on ni njegova stranka nisu dopadali od pocetka i delovali su mi nekako sumnjivo. Ali ovo je izgleda novi nivo mentalnog prsnuca. Jezivo.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Džudi said:

 

Slažem se sa tobom u celini, na boldovano odgovaram.

 

To je bila najveća greška, tih 5 sati. Nisu mogli ništa da urade, tj nisu mogli ništa silom. Niko od njih koliko ih ima nije hteo da rizikuje i neće ničiji život. Snajperisti su bili po svim okolnim zgradama.

 

A pod 2- Javljeno je iz krugova policije da su svi okolni kafići i zgrade prepune one narkomafije sa Kosova. Izbilo bi krvoproliće da je bilo ko krenuo nešto na silu. Ionako svaki put u šetnji ima ubačenih ljudi koji provociraju. 

 

Ovo drugo boldovano- čeka se da Vučić javno i zvanično raspiše izbore za 30.06. ove godine. Najverovatnije se to čeka, ovi šatori su onaj kamečić u cipeli koji nervira i Vučića i ostale sektaše.

 

Šta je 3 faza protesta ne znam. To niko od nas na lokalu, nijedna stranka ne zna- to znaju samo lideri stranaka. Ne znam šta očekujem, ali..biće gadno jer ovaj neće mirnim putem otići, to je jasno...ali, ko zna..

Bio sam i video sam ih. Opet smatram da je na pocetku trebalo uci u skupstinu i ako mislim da to ne bi donelo nesto sto smo svi ocekivali. Na kraju setnje do ulaska nazad na pocetno, video sam te momke isli su trotoarom i videlo se jasno da su neki fudbalski navijaci po stilu odevanja i jos nekim stvarima. Ne znam sta bi oni mogli da urade, niti mislim da bi iko normalan pucao sa snajperima na narod pa tacno da mu licno vucic naredi.

 

Opozicija je tu postupila bezmudo i sa tim su sa mnom zavrsili. Pre ili kasnije, budite sigurni da do sranja mora doci. Ovaj nece otici tako lako, ali mozda cekati neke nove vetrove i da se jos vise ljudi probudi, nisam pametan ali sam misljenja da ovakva opozicija ne moze na ovaj nacin sto rade da preuzme vlast i kao takvi su meni kranje nepotrebni.

 

Misljenja sam da Sergej ima energije a nadam se i volje da udje u ring, sa nekim mladjim politicarima tipa Bastac, akademicima i ljudima iz javnog zivota a pokrenu malo ovaj narod. Narod ko narod, zeli promene ali da oni ne moraju da zrtvuju svoje vreme, posao ili bilo sta drugo sto bi im otezalo zivot. Pat pozicija,a vreme prolazi, zivot...ljudi odlaze

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Skyglider said:

 

Bacih pogled na njegov Twitter, dal je moguce da je ovaj lik ovako prsao ?

 

Meni se ni on ni njegova stranka nisu dopadali od pocetka i delovali su mi nekako sumnjivo. Ali ovo je izgleda novi nivo mentalnog prsnuca. Jezivo.

Davno me je blokirao. Pisao sam mu da je trojanska konjina, sto i jeste i to u vreme tog hajpa oko njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Pavaroti said:

Davno me je blokirao. Pisao sam mu da je trojanska konjina, sto i jeste i to u vreme tog hajpa oko njega.

 

Ma mozda je i bio trojanska konjina, ali ovo sad  na njegovom Twitteru je jeza.  EU je kolonizator, USA kolonizator, Srbija je kolonizovana, Balkan je kolonizovan. EU se raspada. Kaci slike iz Prizrena , Kosovo i Metohija, Srbija , idt. Bas na nivou nekog SrBovskog mentola. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, teskoba odrastanja said:

Sve stranke u Srbiji su izrazito levičarske po pitanju ekonomije.

 

Po tom pitanju su svi isti. 

 

Potpuno tacno.

 

Jedan od glavnih razloga zasto nam je ovako.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

OVO je dobilo 230k glasova onomad...bukvalno niko ali niko nije tako prejebao svoje birače kao ova budaletina..

 

 

 

 

U globalu se slazem, ali nije on izjebao nikoga. Nego su njega izjebali od kako je postavljen kao Trojanac sa vezicama u americkoj ambasadi.

 

Kad je trazio da ga otvoreno podrze i da bude stecajni upravnik Srbije (orgazam dozivljava kad na to pomisli), samo su ga lagano odjebali uz reci decko nisi ispunio kvotu.

 

Pa sad gledamo epizodu besprizornog derleta.

 

Ozbiljan psiho, verovatno veci od Vucica.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

sasa radulovic je imao svoju posebnu temu i tamo je receno sve, nisam znala da ima jos ...

 

 

zapravo na fb92, teme o Radulovicu  i Sasi Jankovicu, ali i Borisu Tadicu pre toga, su sluzile bolje nego `psiho-kanabe`

ne pamtim da sam se na nekom forumu vise smejala nego ucestvujuci u diskusijama o ovoj dvojici politickih mesija

...samo, ubrzo je zamrlo, nije imalo vise nista da se kaze...nickovi koji su ga podrzavali su odustali, nestali...zao mi je ipak jer znam da je ta prvobitna euforija oko radulovica i jankovica bila hvatanje za slamku, ali i to sam vec rekla, nema sta bih mogla da kazem da vec nisam rekla

tamo a da se tice svih srpskih politicara -  aktuelnih i onih u pokusaju...posebno onih u pokusaju....

 

Ali, nenormalno bese zabavno i zbog toga sam nostalgicna...da li ce opet neko takav smesan kao sr i sj da se pojavi ....

mislim bolje da se ne pojavi vec da to bude neka normalna i nepotrosena kredibilna opcija,

prizivam slucaj cisto da bismo se opet onako smejali...

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pavaroti said:

Bio sam i video sam ih. Opet smatram da je na pocetku trebalo uci u skupstinu i ako mislim da to ne bi donelo nesto sto smo svi ocekivali. Na kraju setnje do ulaska nazad na pocetno, video sam te momke isli su trotoarom i videlo se jasno da su neki fudbalski navijaci po stilu odevanja i jos nekim stvarima. Ne znam sta bi oni mogli da urade, niti mislim da bi iko normalan pucao sa snajperima na narod pa tacno da mu licno vucic naredi.

 

Opozicija je tu postupila bezmudo i sa tim su sa mnom zavrsili. Pre ili kasnije, budite sigurni da do sranja mora doci. Ovaj nece otici tako lako, ali mozda cekati neke nove vetrove i da se jos vise ljudi probudi, nisam pametan ali sam misljenja da ovakva opozicija ne moze na ovaj nacin sto rade da preuzme vlast i kao takvi su meni kranje nepotrebni.

 

Misljenja sam da Sergej ima energije a nadam se i volje da udje u ring, sa nekim mladjim politicarima tipa Bastac, akademicima i ljudima iz javnog zivota a pokrenu malo ovaj narod. Narod ko narod, zeli promene ali da oni ne moraju da zrtvuju svoje vreme, posao ili bilo sta drugo sto bi im otezalo zivot. Pat pozicija,a vreme prolazi, zivot...ljudi odlaze

Gde nadje one naekstremnije? Sergej i Bastac? :twak:

Jedini pametan tamo je Djitler! Pokvaren, ali pametan.

Link to comment
Share on other sites

Naravno i danas mora neki autogol da se postigne. Ovaj mali sto sebe zove Operativac inace nije bas u vinklo, pa mi nije ni cudo za njega al zar mora i stranka da se blamira i seruje video dok nisu sve proverili?

A baska blamcina da te patosira deda koji u drugoj ruci nosi kese iz radnje.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins featured and unfeatured this topic
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...