Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

1 minute ago, Mama_mia said:

 

 

sada ne razumem `nisam ovaj bot nisam onaj`...pa ciji si?

 

a to sto mislis da je utesno da dveri i szs imaju razlicit program od dos-ovog i sto nema draskovica

 

jos nesto je dverovima i inima utesno - nema ni djindjica

 

 

:classic_dry:

... ali ima Djilasa! On je mozak i motor SzS! 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Džudi said:

 

Sada sam ulazila na profil NS Stari grad. Tog tvita nema. Nije ni postojao.

 

 

 

 

Postojao je, ali su ga obrisali. Stajao je jedno dobrih 5 sati, dok se nije digla halabuka oko tog tvita. 

 

Potom su napisali neko glupo obrazlozenje, kako se ogardjuju i da su za tvit krivi "tehnicki problemi".   Smesno i pateticno. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Džudi said:

Ponavljam, nema savršene opozicije, i niko nije savršen. Treća opcija-DSS, Šapić nemaju šanse sami..A ni građanska opcija kao četvrta neće moći sama da skine ovo zlo.

 

Moramo zajedno, a ideološke i političke razloge treba ostaviti po strani dok zlo ne padne. Na pravim demokratskim izborima svako će moći da bira koga želi.

 

DSS i Sapic i nisu bas prava opozicija. DSS je sigurno pod kontrolom Vucica, a ni Sapic nije daleko. 

 

Pa da, bas ce Jeremic i Dveri da se bore da dodju na vlast, da bi organizovali izbore na kojima bi bili marginalizovani. How yes no. 

 

 

15 minutes ago, Issey said:

Ne mislim o Jeremiću ništa dobro, ali takođe je očigledno da su on i njegova stranka ovih dana targetirani od SNS bot službe za žestoke napade i pljuvačinu. Što se i na ovom forumu može videti, dežurni likovi pojačali aktivnosti. Pitanje je šta je od ovih silnih objava tačno a šta nije. Sekta se očigledno plaši da zbog vučićeve trule priče o Kosovu ne izgubi deo glasača, pa udaraju na onoga kome bi se ti glasovi prirodno prelili, Dveri included... 

Cilj ovog spinovavanja, kao i uvek, je da se pažnja okrene na opoziciju, koliko god ona bila loša...

 

Aha, znaci sad je krivica nas koji napadamo Jeremica i njegovu stranku, zato sto je njegova stranka na Twitter nalogu podrzala sikaniranje pekara Albanca ?  :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Mama_mia said:

 

 

sada ne razumem `nisam ovaj bot nisam onaj`...pa ciji si?

 

a to sto mislis da je utesno da dveri i szs imaju razlicit program od dos-ovog i sto nema draskovica

 

jos nesto je dverovima i inima utesno - nema ni djindjica

 

 

:classic_dry:

 

Da li si svesna koliko si me ovim na kraju povredila?  Ja sam danima posle Đinđićeve smrti plakala. Imala sam priliku da ga lično upoznam i znam da je bio divan čovek.

 

I nisam ničiji bot. Razmišljam svojom glavom.

 

 

 

11 minutes ago, Darth Bane said:

... ali ima Djilasa! On je mozak i motor SzS! 

 

:classic_smile: Sve mi dirajte, samo Đilasa ne! Odgovorno tvrdim da je bio najbolji gradonačelnik Beograda. Najbolji. I ČOVEK je na prvom mestu.

 

Nisam ni Đilasov PR. Samo kažem da je i on sasvim ok.

 

 

8 minutes ago, Skyglider said:

 

 

Postojao je, ali su ga obrisali. Stajao je jedno dobrih 5 sati, dok se nije digla halabuka oko tog tvita. 

 

Potom su napisali neko glupo obrazlozenje, kako se ogardjuju i da su za tvit krivi "tehnicki problemi".   Smesno i pateticno. 

 

Ne znam, možda je i stajao, ali...ja ne pratm taj Opštinski odbor Narodne stranke. Ne znam ko je pisao to i zašto. 

 

I na kraju- da li neko od vas razmišlja i o tome da su se u sve ove stranke SZS uvukli "trojanci" koji prave ovakve i slične smicalice? 

 

Srđan Nogo je očigledan primer i više ga nema u Dverima, što mi je veoma drago.  

Link to comment
Share on other sites

Evo me opet, samo da kažem da više neću nikome da repliciram. 

 

Ne znam i ne razumem čemu ovaj i ovakav otpor prema SZS. Ne bih bila iznenađena i da nađete mane Zoranu Lutovcu i sadašnjoj DS.

 

Ali, ovo me sve rastužuje. Razmišlja se po onoj "Ni Kurta ni Murta" poslovici. I stvarno razmišljam- da li vama ovo DNO odgovara?

 

Nemoguće je da su baš svi loši u SZS. U stvari...narodu se ne može ugoditi...nikada.. 

Edited by Džudi
Link to comment
Share on other sites

...

I na kraju- da li neko od vas razmišlja i o tome da su se u sve ove stranke SZS uvukli "trojanci" koji prave ovakve i slične smicalice?

...

 

Spavača i trojanaca sigurno ima, ali niko nije ni rekao da će biti lako...

 

Sent from my SM-N950F using...

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Džudi said:

Ne znam, možda je i stajao, ali...ja ne pratm taj Opštinski odbor Narodne stranke. Ne znam ko je pisao to i zašto. 

 

I na kraju- da li neko od vas razmišlja i o tome da su se u sve ove stranke SZS uvukli "trojanci" koji prave ovakve i slične smicalice? 

 

Srđan Nogo je očigledan primer i više ga nema u Dverima, što mi je veoma drago.  

 

Stajao je, licno sam video. Otisao sam na njihov profil da vidim, nakon sto su se pojavili prvi print screenovi.  

 

Mozda je "trojanac" , ne kazem. Ali meni vise lici da je neko ko administrira nalog, samo izneo  svoj stav koji sa njim/njom deli  vecina clanova i funkcionera stranke. I onda je verovatno neko iz vrha dobio info da se digla halabuka oko tog tvita i on je brze bolje obrisan. 

 

Edited by Skyglider
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Skyglider said:

Aha, znaci sad je krivica nas koji napadamo Jeremica i njegovu stranku, zato sto je njegova stranka na Twitter nalogu podrzala sikaniranje pekara Albanca ?  :lol_2:

 

Pun mi je kufer vas koji dođete ovde da nam objasnite kako eto "svi znamo kakav je vučić", ali (već čuveno ali)... nećemo da ga menjamo sa ovima koji rade ovo ili ono (obično neprovereni tvitovi ili glupave izjave)... A "stavovi" i priče koju gurate vam se gotovo uvek poklapaju sa sns bot brigadama, koje isto guraju svuda po netu... 

 

Jedan tvit je eto strašniji od svih faši sranja koje ova vlast radi. Ko je organizovao tu farsu oko pekare uopšte? Gde ste kad treba da krutikujete vučića i njegovu kamarilu za milion stvari koje pritom direktno ugrožavaju građane Srbije? A šatro ste protiv njega...

 

Ja ću uvek stvari nazvati pravim imenom...

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo sa pekarom od Borce je jedna od boljih akcija drzavne bezbjednosti u zadnje vrijeme. Ko kaze da keramicar ne zna da radi posao? Dio opozicije je idiotski postupio jer se uopste upecao na tu podmetacinu.

 

 

4 hours ago, Doc Holiday said:

 

ovi iz opozicije su otisli na burek kod coveka....

 

sto to ne urade ovi iz SNS-a ?  sto ne odu kod coveka da ga podrze ?

 

glupo im ?

 

 

Gdje oni da idu kad su oni, njihovi sateliti i njihova tajna policija to i organizovali? Pa jesu i predsjednik i premijerka pricali nesto o "dvoglavim crnim kokoskama" i slicne bljuvotine, pa to je direktna politicka podrska naci-fasistima iz samog vrha vlasti. O cemu mi tu onda uopste pricamo?

Edited by Atreid
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Issey said:

 

Pun mi je kufer vas koji dođete ovde da nam objasnite kako eto "svi znamo kakav je vučić", ali (već čuveno ali)... nećemo da ga menjamo sa ovima koji rade ovo ili ono (obično neprovereni tvitovi ili glupave izjave)... A "stavovi" i priče koju gurate vam se gotovo uvek poklapaju sa sns bot brigadama, koje isto guraju svuda po netu... 

 

Jedan tvit je eto strašniji od svih faši sranja koje ova vlast radi. Ko je organizovao tu farsu oko pekare uopšte? Gde ste kad treba da krutikujete vučića i njegovu kamarilu za milion stvari koje pritom direktno ugrožavaju građane Srbije? A šatro ste protiv njega...

 

Ja ću uvek stvari nazvati pravim imenom...

 

A meni je pun kufer vas koji svakog ko ne misli kao vi , svrstavate u SNS botove. 

 

Ovo je kako vidim topic predvidjen o srpskoj opoziciji a ne o Vucicu. Vucic ima svoju temu.  Sa Twitter naloga stranke koja je jedna od vodecih u koaliciji SzS, dosao je tvit koji poziva na nasilje nad pekarom albanske nacionalnosti. I sta sad, treba da se pravimo da taj tvit nije postojao nikad, da ga ne komentarisemo i ne pominjemo?

 

I da, za mene je poprilicno strasno to sto jedna stranka, koja pretenduje da dodje na vlast i donese nekakvu slobodu i demokratiju, otvoreno poziva na nasilje nad pripadnikom nacionalne manjine. 

Edited by Skyglider
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok tvit je bio i tvit je nestao što znači da nekakvog mozga i razuma ima u upotrebi u opoziciji.

 

Nego...

Gde je akcija SNSa da se zaštiti sugrađanin koji ima pekaru? Makar u simbolično, ne mora na burek, mogu bar na kifle, pa sami da prave sendviče od Đurinih kifli...

 

Da li to znači da je onda legitimno praviti hajku na svakog Srbina koji u inostranstvu digne 3 prsta? U... npr... Budvi?

 

Pitanje je retoričko, zaista mi ne treba odgovor. Ono... Znamo se.

 

Sent from my SM-N950F using...

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na temu Sunđer Boba, nije uopšte ni nužno da ga SNS-botovi napadaju. Klasičan guzonjin sin iz komunjarskog patricijata, uživao i uživa gomilu nezasluženih privilegija pre baziranih na vezama nego na sposobnostima. Da ne pominjem da je bio i član podmlatka Sepse. Da je radio od starta kod privatnika, teško da bi daleko dogurao. Ova država nema sredstava da više podstiče mlade talente kao što je Teo von Burg, ali zato je uvek bilo za crveno-funkcionerski materijal od kog se pita ne pravi.

 

Posle prvog svetskog rata je Vajmarska republika krahirala i prešla u nacističku Nemačku, između ostalog, upravo i zbog toga što Kajzerovi kadrovi nisu lustrirani. To što 5. oktobra nije izvršena sveobuhvatna lustracija recidiva prethodnih režima, odnosno ljudi na bilo koji način bliskih prethodnim režimima i povezanih sa njima, će se još godinama vraćati da nas ujede tamo gde nam ne prija. Retki su slučajevi, gde jabuka padne i malo dalje od stabla. Pokojni Dr. Zoran Đinđić je bio takav izuzetak, ali Sunđer-Bob sigurno nije. Bilo je i ima još dosta takvih recidiva mračne prošlosti (na žalost i sadašnjosti) i zato smo tu gde jesmo.

 

Opozicija stvarno mora da se otarasi makar najgorih primeraka te sorte da bi bila verodostojna. Činjenica je da psihopatsko umobolno marljivo kevtalo (prija da na novom forumu nema njegovih botova pa može na miru da se piše bez beskonačnih besmislenih replika) stvarno mora po svaku cenu da se skine da ne bi i zadnje iole pristojno biće pobeglo iz ovog mulja, ali treba i izbeći zamke da se dese reprize onoga što se dešavalo sa raznim savezima i strankama u prethodnim inkarnacijama. Jer to nas je u logičnim koracima i dovelo (između ostalog) do kevtala i sadašnje situacije. Stvarno je dosta toga da se vrtimo u krug i stalno vraćamo na već viđeno. Vreme je da se taj začarani krug radikalno prekine. Retko ko na političkoj sceni kod nas je cvećka, uostalom političari čak i, ako počnu kao idealisti, retko to i ostanu.  U nedostatku boljeg, moramo prihvatiti pragmatična rešenja, koja nas mogu postepeno izvući iz ovog mulja. Što će reći, postoje, uz sve njima inherentne mane, pragmatična rešenja kao Đilas, čiji "nestašluci" mogu donekle da se tolerišu, postoje pristojni ljudi kao MarinikaTepić, koji na ćalost ne mogu da sami povuku priču, ali mogu da budu podrška i pre svega kontrolni element onim prethodno navedenima, i postoje zamke kao Tadić i Jeremić, kojih se moramo rešiti. Navedena imena su samo primeri ( da neko ne pomisli da sam Đilasov bot), radi se o principu.

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, fancy said:

Ok tvit je bio i tvit je nestao što znači da nekakvog mozga i razuma ima u upotrebi u opoziciji.

Nego...
Gde je akcija SNSa da se zaštiti sugrađanin koji ima pekaru? Makar u simbolično, ne mora na burek, mogu bar na kifle, pa sami da prave sendviče od Đurinih kifli...

Da li to znači da je onda legitimno praviti hajku na svakog Srbina koji u inostranstvu digne 3 prsta? U... npr... Budvi?

Sent from my SM-N950F using...
 

 

Ne znam zbog cega mene pitas to? Za to je najbolje da pitas nekog iz SNSa

 

Ali za mene je mnogo skandaloznije je sto to drzava ne reaguje i ne zabrani skupove onih bolida,ispred pekare vec to tolerise, a ministar unutrasnjih poslova sve to relativizuje.

 

No, kao sto rekoh, ovo je topic o srpskoj opziciji i tu komentarisemo njih a ne Vucica i SNS.  

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fancy said:

O

Nego...

Gde je akcija SNSa da se zaštiti sugrađanin koji ima pekaru? Makar u simbolično, ne mora na burek, mogu bar na kifle, pa sami da prave sendviče od Đurinih kifli...

 

 

 

 

 

SNS to i organizuje...A otcepljeni deo Dveri uz Noga učestvuje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Aman, vrati se malo u nazad i gledaj šta ko piše ili je pisao pre nego se zaletiš da odgovaraš [emoji6]

 

To da "desničare" organizuje banda na vlasti je već apsolvirano... Digla se patka nekom lokalnom gazdi/krimosu da preuzme posao s pekarama...

 

Korišćena je stilska figura ironija plus naglašeno da je retoričko pitanje za junaka koji lije krokodilske suze nad "fašizmom opozicije" wicked.gif

 

Btw...

 

Neće na kolege... [emoji508]

 

Sent from my SM-N950F using...

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Trifunovic je lud na kvadrat i  uziva u ovome. Dobro se zabavlja, sad, hoce li tako biti do kraja i dosledan, ili ce odustati kao vecina pre, videcemo.

 

Ne znam sta se ocekuje od opozicije koja nema sanse da dobije glas od ovih ludaka na vlasti. 13 Aprila se videlo koliko ljudi zele neke promene, nekih 30-50k i to je to. Ostali neka uzivaju u zajebanciji ovog ludaka na vlasti, obrni ili okreni, ovo se svakako nece dobro zavrsiti. 

 

Najlakse je blatiti opoziciju, po meni to rade  kukavice. Tu mislim na ove ''neutralne''.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva sprdnja od opozicije. Ponasaju se kao da caskaju u parku dok piju pivo, a ne kao ozbiljni ljudi koji treba da predstave i drugi deo Srbije. Sreca pa ne koristim tviter i ne citam ove gluposti svakodnevno. 

 

Sergej je presmesan, najavio je na pocetku kako ce da promeni ponasanje jer ne predstavlja vise samo sebe nego ceo pokret. Ali ocigledno je previse nekontrolisan za svet politike. 

 

Sapic sve vise deluje kao najobicnija naprednjacka marioneta. 

Link to comment
Share on other sites

 
 
 
2 minutes ago, vepar said:

Kakva sprdnja od opozicije. Ponasaju se kao da caskaju u parku dok piju pivo, a ne kao ozbiljni ljudi koji treba da predstave i drugi deo Srbije. Sreca pa ne koristim tviter i ne citam ove gluposti svakodnevno. 

 

Sergej je presmesan, najavio je na pocetku kako ce da promeni ponasanje jer ne predstavlja vise samo sebe nego ceo pokret. Ali ocigledno je previse nekontrolisan za svet politike. 

 

Sapic sve vise deluje kao najobicnija naprednjacka marioneta. 

 

Pa oni nisu nikad ni bili ozbiljni ljudi i upravo su to sto si naveo, skroz su nalik intelektualcima ispred zadruge, samo su ovi uspeli da iskoriste par neuorna u mozgu da nauce da koriste Tviter. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins featured and unfeatured this topic
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...