Jump to content

NFL Fantasy 2019 - A liga


Recommended Posts

Iskreno, posto je ostalo jos tri mesta u ovoj nasoj prvoj ligi, razmisljam da pozovem jos tri tradicionalna clana, tipa Steva i onda da ta liga bude zatvorena, to jest, da se u nju ulazi samo ako neko odustane. Jer prosle godine smo imali situaciju da je usao nekav D-Wade, koji je na pola sezone batalio da igra i da namesta roster, a recimo pre toga je pravo da igra izgubio Steva, koji je sa nama bio od pocetka, tj. od 2010. godine i uvek redovno ispunjavao svoje obaveze

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Skyglider said:

Iskreno, posto je ostalo jos tri mesta u ovoj nasoj prvoj ligi, razmisljam da pozovem jos tri tradicionalna clana, tipa Steva i onda da ta liga bude zatvorena, to jest, da se u nju ulazi samo ako neko odustane. Jer prosle godine smo imali situaciju da je usao nekav D-Wade, koji je na pola sezone batalio da igra i da namesta roster, a recimo pre toga je pravo da igra izgubio Steva, koji je sa nama bio od pocetka, tj. od 2010. godine i uvek redovno ispunjavao svoje obaveze

 

Kapiram tvoje razmišljanje, jer je stvarno zanimljivo igrati ligu sa starim članovima, jer su se stvorila raznorazna rivalstva i anekdote, koje ligi daju poseban čar. D-Wade jeste usrao stvar, ali mislim da ne treba sad kažnjavati ostale zbog toga. Siguran sam da ima pravih ljubitelja fantasya koji bi ispoštovali igranje u prvoj ligi kako treba. Tako da sam ja zato da ostavimo taj dogovor o prohodnosti iz druge lige u prvu.  Kompromis između ove dve opcije bi mogao da bude wildcard. Recimo ako neko odustane, mesto ne zauzima sledeči po redu iz druge lige, nego učesnici prve lige glasaju o tome ko če zauzeti upražnjeno mesto.

 

Što se tiče bodovanja, o kojem ste pričali predhodnih dana, Ja tu nebi menjao ništa. Na ovoj način igramo več jako duko i navikli smo na ligu ovakva kakva jeste. Eventualno to sa defanzivnim igračama po poziciji, ako se može srediti.

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam za zatvorenu ligu. Ima vise nego dovoljno aktivnih i proverenih forumasa/igraca, koji mogu nastaviti. 

 

Mislim da je sad najveci izazov skupiti dovoljno igraca za drugu ligu. Neka se krene od 8, pa ako se moze ici na vise, jos bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ajmo jednu pomoć prijatelja.  Deset igrača, 1 PPR, 2WR+2RB+1TE+1FLEx....Trojica keepera iz prošle sezone.  Barkley i Hopkins su no brainer-i.

Traži se treći. Potencijalni kandidati:  Tyreek Hill, Dalvin Cook, Tarik Cohen. Deshaun Watson

Edited by Yi Sun Shin
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni ja za zatvaranje lige, i to sto sam bio medju ostecenijima nekorektnim vodjenjem ekipe D-Wade. 

Mozda samo da se postavi dodatni uslov da svi koji igraju prvu svoju sezonu u prvoj ligi moraju da obezbede co-ownera? 
 

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/28/2019 at 12:00 PM, Yi Sun Shin said:

Ajmo jednu pomoć prijatelja.  Deset igrača, 1 PPR, 2WR+2RB+1TE+1FLEx....Trojica keepera iz prošle sezone.  Barkley i Hopkins su no brainer-i.

Traži se treći. Potencijalni kandidati:  Tyreek Hill, Dalvin Cook, Tarik Cohen. Deshaun Watson

 

 

Tko su dostupni igrači? U vakuumu Hill, ali lako moguće da je više dostupnih WRs nego RBs pa zato i Cook možda nije loš izbor.

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim,  ima 11 ucesnika u ligi. Nedostaje jos 3.

 

U ligi su: Sky, L' imperatore, Ridjis, Boki, Lavrnja, Gaga, NBK, Kolbas, Romantik, Lineker i Xpert.

 

Prijavljeni da zele igrati: Twister, Larry(Felipe), Ikac, San Epifanio, Karipesic, Elias, Sharp (pobednik druge lige), Djole. Trebalo bi da se dogovorimo, kako cemo.

 

P.S. Imanuel Kant, pobednik lige, se nije jos prijavio? Jurgen, Steva... se takodje nisu javili.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, nlavrnja said:

Ajd malo da se poslozimo i podsetimo prosle sezone 🙂 ko je 14. koji fali za A ligu (Kant, Sharp su 12 i 13)? Neko iz A, ili drugi iz B lige?

Djole je bio clan prve lige i igrao plejof. Al nije daleko dogurao. :default_coffee:

 

Treba da vidimo, ko je jos ispao iz prve lige, pored D-Wadea, koji je izbacen. Evo sad vidim - Lineker je bio taj.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Ja još čekam pozivnicu od Sky-a pa da podučim ovu neznalicu iznad :default_coffee:

 

btw vidim da vam nešto ne valja računica... Lineker je valjda ispao u B ligu, sad sam prelistao topik sa prošlog foruma?

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert changed the title to NFL Fantasy 2019 - A liga
  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...