Jump to content

NFL Fantasy 2019 - A liga


Recommended Posts

On 8/3/2019 at 12:14 AM, Xpert said:

Ja sam da popunimo A ligu sa Kantom, Djoletom, Sharpom i Eliasom, a da se Lineker prebaci u B ligu.

Jesmo li za ovaj predlog? Nastavljamo gde smo stali prosle godine?

 

Valjalo bi da se popunimo sto pre, a neko od B ligasa bi mogao da otvori ligu, pa da se i ona lagano puni.

Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro zabelezio (ispravite, ako sam nekog zaboravio):

 

A liga: Sky, L' imperatore, Ridjis, Boki, Lavrnja, Gaga, NBK, Kolbas, Romantik, Xpert, Kant, Djole, Sharp, Elias.

Prvo @Skyglider treba da izbaci Linkera, kako bi usao u B ligu, a onda da se posalju inviteovi Kantu, Djoletu, Sharpu i Eliasu.

 

B liga (zasad prijavljeni): Lineker, Kari, Twister, Larry(Felipe), Ikac, San Epifanio, anfield, Jurgen, Laka, Ta'veren

Edited by Xpert
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

😆😆

30 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Prvo da vidimo za koga navijaš. Onda da prođeš  jedan test...pa tek onda.

 

:classic_biggrin:

 

Sijetl moze se reci,bas intezivno pratim NFL od kad je Wilson zakoracio iz koledza,a pored Sijetla uglavnom za tiket NFLa 😁😁a jedinu ekipu koju ne simpatisem ove Karijeve Patriote 😆😁

Link to comment
Share on other sites

Sad se ulogovah prvi put posle decembra. Ovako je izgledala liga prosle god. Izbacicu ove sto su usli u ligu 1 i ostalima saljem pozivnice, plus ovim novim clanovima. Samo ne moze sa mobilnog pa cu sutra sa racunara.

86408d9298798b0e68a88c769499a940.jpg


 

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Cekaj. Vombati su u A ligi. Tvoja ekipa je Tasmajdan Patriots? Da nije doslo do greske ovde?

 

EDIT: Skyu mailove treba da posalju oni za A ligu. Ostali neka se jave Kariju.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Sharp said:

Poslao sam jučer mail u PM, kako da znam da sam dobio invite, dođe mi obavijest na mail ili moram baš ulaziti u yahoo fantasy? 

 

25 minutes ago, Xpert said:

Dobices mail sa linkom do lige, ako se ne varam.

 

Xpert xpertski nepogresiv 😄

 

 

Samo mislim da mora biti neki yahoo mail da bi se usao u taj fantasy... ili gresim?

Edited by anfield
Link to comment
Share on other sites

[mention=433]karipesic[/mention]
Nije ovo bila ta liga. Napravio si posle novu.  b92 2 je naziv te lige koju smo igrali i u kojoj je bilo 12 timova. Za ovu koju si okacio niko nije ucestvovao u draftu.
Hvalaa

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert changed the title to NFL Fantasy 2019 - A liga
  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...