Jump to content

Košarkaška oprema


Chaos Is Me

Recommended Posts

On 4/27/2024 at 11:12 PM, Fat Zadd said:

Kopija Li-Ninga :classic_biggrin: Meni su ti kineski modeli manje vise svi isti ( za "udobnost" ne znam).

 

Od nekoga ko je 10 godina ekskluzivni Nike korisnik i ko zadnjih 5 godina odigra preko 40 utakmica po sezoni sa pripadajućim svakodnevnim treninzima (nekad i X2) veruj na reč da su Anta KT8 patike kojima nije bilo potrebno uhodavanje i nošenje rezervnih, starih, na prvi trening.

 

No, kakogod, danas, u direktnom probanju pred kupovinu novih Lebron Zoom NxxtGen AMPD i KT9, Anta je počistio patos Lebronkama... KT9 je patika, kao i KT8, koju kad obuješ imaš osećaj da je nosiš već mesecima. :classic_biggrin:

Sve u svemu, Rocco 🐶 🦴 je stigao kući, slike idu kad se vratimo iz gradske bleje :default_coffee:

 

3 sata kasnije:

 

20240429-211718.jpg

 

20240429-204125.jpg

 

20240429-204327.jpg

Edited by fancy
* slike *
Link to comment
Share on other sites

On 4/8/2024 at 5:55 PM, alpaka Bereta Sida said:

13.04 Nike ponovo izbacuje Kobe 4, meni licno najljepsa kosarkaska patika ikad. 

https://www.nike.com/at/en/launch/t/kobe-4-protro-philly-basketball-shoes-na

Kobe najlepse. Ikada. Ali ove.

kobe-nike-sneakers.jpg



Inace pre neki dan obukao Mamba Instict, bio u neko branje sremusa, pa reko ajde da izbunarim neke stare paticke sto imam kod mojih kuci.
Epska patika. Mnogo je volim.


_____________


Inace kad smo kod patika, malo offtopic, video sam da je New Balance krenuo da proizvodi kosarkaske gilje. Kakve su?
Ja imam lifestyle ovakve.


M5740SSP_sivasdescalzo-New_Balance-57_40



Sa dizajnom oni trenutno kidaju, imaju zilion lepih modela. Ali su u poredjenju sa Asics-om, okovi...

main-square_c69d7b7c-124d-48d7-b410-bedc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...