Jump to content

UEFA Champions League 2019/20


Xpert

Recommended Posts

34 minutes ago, Crni Bombarder said:

E,sad vise nece biti takvih prilika za Lion jer Bajern vise nema imperativ da toliko pritiska i otvara toliko prostora. Bar mi tako logika govori :classic_biggrin:

 

32 minutes ago, 12Laki said:

I Barselona je mislila isto.

Mislim da ili nisi dobro procitao moj post ili ga nekako nisi razumeo.

Napisao sam kako mislim da Lion nece vise imati toliko prostora jer Bajern ne mora toliko da rizikuje. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mile1 said:

Na kraju se ispunila moja prognoza Bajern-Psg u finalu

Ne znam kako gledaju glavesine koje kroje LS-om ali bih razmislio da ostane ovaj sistem takmicenja.Bas ozbiljan kvaltet na ovom f8 turniru

 

Ovaj format nema budućnost. Prvi razlog je naravno ekonomski, svaka utakmica više u KO fazi donosi novac, tako da je uefi u interesu da ih bude što više, a ne što manje. Druga stvar je to što je maltene nemoguće na 2 nedelje zatvoriti ekipe negde u Evropi, mnogo bi trpela domaća prvenstva i bilo bi teško uklopiti to sve u raspored ekipa i stadiona.

 

Jedina opcija je ovako na kraju sezone, ali to ostavlja ogromnu rupu tokom nedelja kada se inače igra LŠ. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Crni Bombarder said:

Nego..onome iz Bajernove skaut sluzbe,ko je otkrio Dejvisa u Vankuveru,trebaju da tripliraju platu u klubu.
Kakav ubod,leptejebo!

 

Jeste ubod, ali Dejvisa su trazili i drugi klubovi, plus je placen 9 miliona sto bi bilo kao da neki klub nekog igraca iz sl plati 30 miliona... dakle, znalo se da ce biti opasan igrac

Link to comment
Share on other sites

Dva osvojena KPK pre dolaska Abramovica jasno govore da se instant ne moze koristiti u istoj recenici sa ovim klubom. Hvala.

Do dolaska Romana, 1 liga, 3 fa kupa i 2 karabao kupa. Sigurno se moze naci dvadesetak trofejnijih engleskih klubova. Nema na cemu, nemoj se trigerovati toliko.
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vepar said:

 

Jeste ubod, ali Dejvisa su trazili i drugi klubovi, plus je placen 9 miliona sto bi bilo kao da neki klub nekog igraca iz sl plati 30 miliona... dakle, znalo se da ce biti opasan igrac

Bio je Rookie godine u MLSu kolko sam ja shvatio

Link to comment
Share on other sites

Izvanredna partija Davida Alabe sinoc. Mislim da je odigrao gotovo bez greske. Svaka lopta osvojena ili ociscena..svaki duel dobijen..bas je postigao punu igracki zrelost.
Bice odlicno finale,potrudicu se da napisem i neku najavu ili takvo sto.

Edit:veliki propust sam napravio sto nisam pomenuo izvanrednu partiju Anhela di Marie protiv Lajpciga. Naklon majstoru :23:

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Kakva steta sto je Depay promasio onu sansu, pa posle toga jos jedna dobra prilika kad je Nojer odbranio. Bayern je naravno za klasu bolji tim, ali mogli su Lionci uneti malo neizvesnoti u mec da su prvi postigli gol.

 

  Sto se finala tice, nadam se da ce Neymar bolje sutirati ako dodje opet do neke dobre sanse. Bayern svakako blagi favorit

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

mogli su Lionci uneti malo neizvesnoti u mec da su prvi postigli gol.

Jasno da bi utakmica bila dosta rezultatski neizvesnija i napetija, ali i da su postigli dva gola opet bi na kraju bilo 3:2 za Bajern. Razlika u kvalitetu je evidentna, ali valja reći da Lion ima strašan zalog za budućnost u manevru (Auar-Caqueret-Bruno), treba tu dodati i Rein-Adelaide-a koji izlazi iz povrede, a pre iste je bio strašan. Rajan Čerki je isto neviđeni talenat, dečku je samo nebo granica ako ovako nastavi. Strašan omladinski pogon imaju, samo da im je malo doterati odbranu i mogli bi lagano da pariraju Parizu. Valja pomenuti da sledeće godine neće igrati u Evropi pa će biti maksimalno fokusirani na prvenstvo, očekujem da barem namuče PSG.

Link to comment
Share on other sites

Gnabry je imao izuzetno zanimljiv razvojni put. Dosao kao veliki talenat u Arsenal, godinama je tumarao oko prvog tima, ali nikad nije dobio pravu sansu. Igrao za njihov mladi tim, slali ga na pozajmicu u WBA. Cinilo se da od njega nece biti nista, ali vratio se u Njemacku i spasio karijeru. Odigrao po jednu dobru sezonu za Werder i Hofenhajm. Posle toga stize u Bajern, prva sezona dobra, a ove sezone se potpuno afirmisao, jedan je od najboljih igraca Bajerna. 9 golova u LS, odlicni nastupi za reprezantaciju Njemacke. Poenta je kad si veliki talenat da ima uvijek vremena da zablistas. Neki igraci pocnu odmah sa 18-19 da razbijaju, ali neki talenti sazrijevaju kasnije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Gnabry je imao izuzetno zanimljiv razvojni put. Dosao kao veliki talenat u Arsenal, godinama je tumarao oko prvog tima, ali nikad nije dobio pravu sansu. Igrao za njihov mladi tim, slali ga na pozajmicu u WBA. Cinilo se da od njega nece biti nista, ali vratio se u Njemacku i spasio karijeru. Odigrao po jednu dobru sezonu za Werder i Hofenhajm. Posle toga stize u Bajern, prva sezona dobra, a ove sezone se potpuno afirmisao, jedan je od najboljih igraca Bajerna. 9 golova u LS, odlicni nastupi za reprezantaciju Njemacke. Poenta je kad si veliki talenat da ima uvijek vremena da zablistas. Neki igraci pocnu odmah sa 18-19 da razbijaju, ali neki talenti sazrijevaju kasnije.

 

Meni je on uvek bio bas dobar i nikad mi nije bilo jasno sto mu ne veruju tamo uopste. Bas mi je drago sto je proigrao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Gnabry je imao izuzetno zanimljiv razvojni put. Dosao kao veliki talenat u Arsenal, godinama je tumarao oko prvog tima, ali nikad nije dobio pravu sansu. Igrao za njihov mladi tim, slali ga na pozajmicu u WBA. Cinilo se da od njega nece biti nista, ali vratio se u Njemacku i spasio karijeru. Odigrao po jednu dobru sezonu za Werder i Hofenhajm. Posle toga stize u Bajern, prva sezona dobra, a ove sezone se potpuno afirmisao, jedan je od najboljih igraca Bajerna. 9 golova u LS, odlicni nastupi za reprezantaciju Njemacke. Poenta je kad si veliki talenat da ima uvijek vremena da zablistas. Neki igraci pocnu odmah sa 18-19 da razbijaju, ali neki talenti sazrijevaju kasnije.

Sećam se da sam pisao na starom forumu da ga se Arsenal prelako odrekao.Tad se već pričalo da će biti Bajernov igrač i da će ga polako pripremati za prvi tim.

Svaka čast Bajernu kako su to sve izveli.Za male pare dobili odličnog igrača.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Koja su predvidjanja za vcrs?

 

Ja idem na goleadu, 5:3 Bajern posle preokreta

Kvotovah te jer si omasio temu :classic_tongue:

Kad sam upao..lepo,veliko finale dostojno najelitnijeg evropskog klupskog takmicenja. I ne samo evropskog. Misljenja sam da bi ove dve ekipe vrlo lako gledali u finalu i da nije bilo prekida sezone i izmenjene zavrsnice.

Bajern se pod Flikom od motora koji je kasljucao pretvorio u masinu za mlevenje mesa! Impozantna transformacija. Flik je malo "ocistio" Bajernovu igru od nepotrebnih stvari i viskova i sada to izgleda nalik onom Bajernu pod Jupom Hajnkesom. Igra im je tecna,igraju direktno i konkretno,zaista kao dobro podmazana masina. Bokovi su im mocni,Flik je probudio Milera,a Levandovski je ubica. Imaju i bolju sredinu od Parizana i utisak je da treba da zaustave Di Mariu i Nejmara i tako zavrse pricu. Slaba tacka im je desni stoper,sporiji Boateng i tu ce slabost eksploatisati PSG.

Parizani su trenutno jedina ekipa za koju smatram da ima sansu protiv Bavaraca. Pre svega jer imaju ovaj trio fantastiko napred - Nejmar,M'bape i ADM. Njih trojica rade ubitacnu tranziciju,brzi su, i kao trojka i 1na1 svaki od njih moze da napravi dar-mar. No,da bi uopste dosli u priliku da to ucine morace najpre nekako da uspore bavarski stroj na sredini terena i bace mu pokoji klip u tockove. Tu bi im kao suvo zlato vredeo verati,ali sumnjam da ce poceti utakmicu. Za Parizane ce od kljucne vaznosti biti da zaustave Bajernovu igru preko bokova.. Lakse reci nego uciniti i jedan Bernat ce se djavolski namuciti sa Gnabrijem i Kimihom npr.

Bajern deluje kao opravdani favorit,ali je vec gubio takva finala u istoj ulozi (1987. i 2012.). Nemam simpatija pred finalni mec i navijam za otvoren,uzbudljiv fudbal sa mnogo golova.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...