Jump to content

UEFA Champions League 2019/20


Xpert

Recommended Posts

43 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ne drogirajte se. Atalanta je prezajebana ekipa i igraju atomski fudbal. Prosle godine su postigli najvise golova u prvenstvu. Ostala im je citava ekipa na okupu, i doveli su jos par dobriih igraca. Dosao je Lukas Muriel, Malinovski iz Genka, dobar vezni igrac. 

 

Oni bez problema mogu da prodju ovu grupu i vjerujem da oce, sa druge pozicije.

Luis 🙂

 

Za njega je Pankov rekao da je najbolji igrač protiv kojeg je igrao 😄

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Darko said:

Dinamo je po meni izvukao dobru grupu, imaju šanse (male naravno) da završe drugi. I sa Šahtorom i sa Atalantom se može igrati, mada su oba dvoje favoriti protiv Dinama. 

Teško će tu Dinamo proći. Šahtjor je bolji, Siti druga dimenzija fudbala a Atalanta objektivno jača ali videćemo kako će se snaći u Ligi Šampiona. Dinamo osvaja do 4 boda maksimum. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

On 8/28/2019 at 2:30 PM, Shunsuke Nakamura said:

Imam i ja par pitanja za navedene kolege iz Hrvatske, ako su raspolozeni da odgovore:

 

Nikola Moro? Nijesam ga prosle godine gledao puno. Vidim da je sad standardan i da ga dosta hvale. 

 

Luka Ivanusec? Procitao sam par tekstova o njemu,  pisu da je ogroman talenat i da je vec dosta zreo igrac.

 

Sta je sa Teofilom- Katerinom? Prosle godine je bio odlican na mecevima koje sam ja gledao. Ove sezone je zakucan za klupu. Je li ovaj Peric bolji od njega ili je nesto drugo u pitanju?

 

I jos me zanima: Dje je onaj zadnji vezni iz prosle sezone? Zaboravio sam mu ime. Kidao je opasno na sredini terena, kao ludak je trcao.

Za Moru i Ivanušeca sam napisao. Neki dan čitam da možda i Moro ide.
Teophile je igrao danas derbi. Bio solidan, osim gola kad je obrana malo zaspala a Li9vaković kiksao. Dobar je Perić, skoro 2 metra a zna s loptom. Jbg, to je uvijek na cjeni. Teophile je bio nešto ozljeđen, sad ko će igrati više kroz sezonu ne znam. Mislim, ipak on. Dilaver je broj 1 stoper Dinama. Vidim da dosta ljudi misloi da je Dinamo samo Olmo. On je daleko najbolji igrač, ali Oršić, Teophile, Dilaver, Moro, Ademi su sve kvalitetni igrači. Petković i Livaković reprezentativci (uskoro vjerojatno i Oršić). Dinamo više ne ide u ligu prvaka primat po 5+ golova svaku utakmicu i poslije uzet pare od 2-3 igrača koje su kroz skupinu eksponirali. Može bit 0 bodova, ali teško da će bit blamaža.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 minute ago, mare80 said:

Gledam sam uzivo rezultate,vidim da je Genk popaso 5 komada za poluvreme od Salzburga...

Tako da kako god sutra prodjemo u Minhenu vec izgleda da ima tim koji ce  poneti titulu "brukanje kola"... 😄

Što je najgore za Genk, nema naznaka da će stati na ovome. Red Bull je na steroidima, za vikend su dali 7 golova, sada 5 na poluvremenu....Doooobro je što smo izbegli ovu grupu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj mali sto je uvaljao 3 komada za poluvreme je i u prvenstvu uspostavio dominaciju, znam kad sam pratio rezultate za vikend. 11 golova za 7 kola, uz ovo danas 14 komada na 8 tekmi. 19 godinica. Uzece opasne milione nekom Bajernu 

Edited by threepwood
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, threepwood said:

Ovaj mali sto je uvaljao 3 komada za poluvreme je i u prvenstvu uspostavio dominaciju, znam kad sam pratio rezultate za vikend. 11 golova za 7 kola, uz ovo danas 14 komada na 8 tekmi. 19 godinica. Uzece opasne milione nekom Bajernu 

 

Da to je alf ingeov sin. Sreca pa su prosle godine forsirali onog daku poluidiota. I veceras kad je usao se napromasivao. Evo englezi vec digli frku da bi bio dobar za mancester. Boze kakve su to paljevine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...