Jump to content


Romantik

Recommended Posts

Broj pobeda na Wimbldonu:
D-99qvIWwAEgLxZ.png
 
Broj QF na Wimbldonu:
D-9-lbdXsAA12Y_.png
Broj pobeda na slemovima:
D-99EziX4AAsDQb.png
Broj meceva na Slemovima (vec uracunat Fedov mec):
D-9_skpWwAA48sq.png
Svasta bi ja ovde napisao i izkonstruisao ali necu da se glupiram. [emoji3]

Konorsa ce verovatno prestici, Feda nema sanse, ali impresivne brojke u svakom slucaju.

PS: Moram to je jace od mene - za koga Beker navija ovih dana i koliko je 69 +3 [emoji848]
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Svasta bi ja ovde napisao i izkonstruisao ali necu da se glupiram. emoji3.png

Konorsa ce verovatno prestici, Feda nema sanse, ali impresivne brojke u svakom slucaju.

PS: Moram to je jace od mene - za koga Beker navija ovih dana i koliko je 69 +3 emoji848.png

Moja prognoza je 90+ pobeda na Vimbldonu. Kakva je konkurencija za buducnost, msm da ce prestici Dzimija i po cetvrtfinalima ili bar stici. 

Ako bude zdravlja, imace Novak 340+ pobeda uz preko 400 meceva na slemovima. Ovo sve zavisi koliko ce Novak biti zainteresovan da produzi karijeru. Sudeci po klincima koji ne ostavljaju nikakav znak, i dalje je veca pretnja 38-godisnji Federer. Mislim da se Novak nece povuci, bar ne dok je u TOP5. 

Edited by Drakaris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Yi Sun Shin said:

Novak će na keca samo ako Miloša i Aguta gurnu na CC, pošto mečevi koji se ukrštaju u SF treba da se igraju paralelno. 

Pa sad, i nije bas neko pravilo. Prosle godine su u isto vreme igrali Novak na CC i Federer na kecu, a bili su na razlicnim stranama zreba. Po meni Federer na Centru u sredu je sigurica, dok za drugi mec birace se izmedju Rafe i Novaka.  

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Elias said:

Pa sad, i nije bas neko pravilo. Prosle godine su u isto vreme igrali Novak na CC i Federer na kecu, a bili su na razlicnim stranama zreba. Po meni Federer na Centru u sredu je sigurica, dok za drugi mec birace se izmedju Rafe i Novaka.  

Skroz je ok da Novak igra na jedinici, ali nije uopste fer da tri puta uzastopno igra na terenu 1, prvi nosioc, svetski broj 1, aktuelni i cetvorostruki sampion. 

Link to comment
Share on other sites

  • Borko locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...