Jump to content


Romantik

Recommended Posts

Ah...zna Novak da će Rafu smestiti u njegovu polovinu, zato ovako reaguje. Mada opet, da nije tako u njegovu polovinu bi smestili Federera, što je gora varijanta na ovom turniru imo....

Elem...Novak ne bi trebao da komentariše te stvari, nego da ćuti i dobije sedam narednih mečeva. Posle može da priča šta hoće.

 

edit: mada su ovo u suštini neki relativno neutralni odgovori, tek da se nešto kaže. Nije on sad stao u prvu liniju borbe protiv takvog načina raspoređivanja.

Edited by Yi Sun Shin
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako mu nije bilo cudno svih tih godina kad je preskakao neke tenisere, cak i 2014. kad je preskocio tog istog Nadala, ne secam se da je komentarisao, ali sad je nasao da pametuje :thumbdown:

a jos se formula primenjuje godinama, a on kao da prvi put cuje :classic_rolleyes:

 

Nadala jos i da shvatim sto se buni, on je izgubio poziciju, ali sta ovog bas briga

Link to comment
Share on other sites

"It is surprising A LITTLE BIT, but it is what it is"

 

Dva puta je u razgovoru napisao "surprising a little bit" i ništa više.  Nijednom nije upotrebio teži izraz od tog. Mislim da Fedfanovi ovde od miša prave slona.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rekao je i ovo: but the guy he is being moved ahead of in the seeings is Rafael Nadal

Dakle, on kad je preskocio istog tog Nadala, nikom nista, ali sad je surprising :classic_rolleyes:

 

I kao sto rekoh, on je isto imao koristi u proslosti od formule, a sad je nasao da pametuje i da se iznenadjuje.

Link to comment
Share on other sites

Svi vidimo svoje. Ja vidimo ovo "It is what it is" što je znak prihvaćanja stvari takvih kako jesu.

Nije uzeo mač u ruke , uzjahao šarca i poveo juriš protiv nepravednog Wimbledonskog sistema raspoređivanja nosioca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Yi Sun Shin said:

Svi vidimo svoje. Ja vidimo ovo "It is what it is" što je znak prihvaćanja stvari takvih kako jesu.

Nije uzeo mač u ruke , uzjahao šarca i poveo juriš protiv nepravednog Wimbledonskog sistema raspoređivanja nosioca.

Zar  nije bilo da je pomocu sile utekao sa megdana RG?🤨Sada bi ekskluzivno za ovaj W da menja pravila jer smatra da bi za njega bilo povoljnije da je Nadal 2 nosilac.

Link to comment
Share on other sites

Ne, samo je pokazao koliko je licemeran, do sada je 3 puta u karijeri imao korist od formule koja se primenjuje na W, sto je najsmesnije poslednje 2 godine ima korist od toga, a sad kaze kako je to iznenadjujuce. :classic_rolleyes:

 

Edited by Boxy
Link to comment
Share on other sites

Pa sta je Novak profitirao 2014. sto je zaobisao Nadala. Prvi i drugi nosioc imaju slican zreb. 

Nadal jeste ovde ostecen, ali to su njihova pravila. Ne bih Rafi davao neke sanse ni da je ostao drugi nosioc. Misljenja sam da nece da stigne do zavrsnice slema, posebno posle tolike pauze bez meca na drugoj podlozi i na slemu. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

komentarise 2014., 2017. i 2018. strucno zaobidje :lol_2::lol_2::lol_2:

 

ja se ne secam da je ikad bio ovakav haos oko formule, a nije prvi put da dolazi do promene u odnosu na zvanicnu listu...

i niko jadnog Tima da spomene, on je tek izgubio

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da će Tim ovde daleko bez obzira na žreb.

Ako ćemo da nastavimo sa cepidlačenjem, to "surprising" se ne odnosi na postojanje formule nego na konkretan slučaj, promenu mesta 2 i 3. Ne verujem da su svi oni sedeli i računali bodove svoje i protivničke na travi u zadnjih nedelju dana, imaju valjda pametnija posla, tako da je sasvim moguće da se Rafa neprijatno iznenadio, pošto ima polufinale od prošle godine. A ni Novak ne verujem da je provodio vreme u Bg lupajući glavu ko će biti drugi a ko treći nosilac :classic_tongue:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Borko locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...