Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

13 minutes ago, Markoss said:

 

Jevtovic pocascen za ono sto je sam pobedio Proleter. Strasno.

 

Gobeljic treba da igra pre Rodica, iako je ovaj mnogo bolji fudbaler. Pa nek uzme da se zamisli dal ce ubuduce na teren izlaziti kao na streljanje. Isto vazi i Gajic pre Stojkovica. Bekovi su nam za qrac.

 

Rodic je danas spasio dva gola. Igrao je ocajno ali ni blizu ocajnosti koju su pokazali Pavkov, Jovancic, Ben, Ivanic i Milunovic. Nije ovo sto smo gledali do igraca, problem je ocigledno sistemski. Cak je i Marin danas izgledao bedno a za njega bar znamo sta moze. Posle ove utakmice sam uveren da Milojevic ide, jer ovo sto je danas uradio moze da uradi samo trener koji iz kaprica i uvredjenosti pokusava nekom nesto da dokaze. On je ili potpuno izgubio kontrolu nad timom ili iz nekog razloga namerno drka igrace. Cekaju te dve bitne utakmice, jedna revijalna koja treba da bude praznik fudbala i proslava titule a druga finale za preostali trofej, ti ubacujes prvi tim na utakmici koju sa juniorima ne bismo izgubili sa tri gola razlike a toliko igraca ceka bilo kakvu sansu da nesto odigra do kraja sezone. O neigranju Ebesilija, Jirke i, narocito, Jevtovica, koji su u poslednjoj prvenstvenoj utakmici pokazali makar zelju i trud da nesto urade na terenu necu ni da govorim. Sramota, cisto izdrkavanje na tim igracima po sistemu "ja sam sef i moze mi se, neka je dao gol, necu zainat da ga stavim".

 

Milojevic je trener koji je napravio senzacionalne uspehe sa Zvezdom, hvala mu, ali i pored toga necu zaliti za njim kad ode i nadam se da ce otici na kraju ove sezone. Danas je pokazao odlike sitnog, provincijskog, inadzijskog uma, tvrdoglavost i bezobrazluk, kakve ne sme da ima neko ko hoce da bude trener Zvezde.

Edited by taliesin
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, taliesin said:

 

Rodic je danas spasio dva gola. Igrao je ocajno ali ni blizu ocajnosti koju su pokazali Pavkov, Jovancic, Ben, Ivanic i Milunovic. Nije ovo sto smo gledali do igraca, problem je ocigledno sistemski. Cak je i Marin danas izgledao bedno a za njega bar znamo sta moze. Posle ove utakmice sam uveren da Milojevic ide, jer ovo sto je danas uradio moze da uradi samo trener koji iz kaprica i uvredjenosti pokusava nekom nesto da dokaze. On je ili potpuno izgubio kontrolu nad timom ili iz nekog razloga namerno drka igrace. Cekaju te dve bitne utakmice, jedna revijalna koja treba da bude praznik fudbala i proslava titule a druga finale za preostali trofej, ti ubacujes prvi tim na utakmici koju sa juniorima ne bismo izgubili sa tri gola razlike a toliko igraca ceka bilo kakvu sansu da nesto odigra do kraja sezone. O neigranju Ebesilija, Jirke i, narocito, Jevtovica, koji su u poslednjoj prvenstvenoj utakmici pokazali makar zelju i trud da nesto urade na terenu necu ni da govorim. Sramota, cisto izdrkavanje na tim igracima po sistemu "ja sam sef i moze mi se, neka je dao gol, necu zainat da ga stavim".

 

Milojevic je trener koji je napravio senzacionalne uspehe sa Zvezdom, hvala mu, ali i pored toga necu zaliti za njim kad ode i nadam se da ce otici na kraju ove sezone. Danas je pokazao odlike sitnog, provincijskog, inadzijskog uma, tvrdoglavost i bezobrazluk, kakvu ne sme da ima neko ko hoce da bude trener Zvezde.

 

Spasio je Rodic, al je i dodao Oditi loptu u noge ono kad je ovaj pogodio Milunovica, i drugi put je ispao ko iz voza kad je ovaj imao sansu. S tim da mislim da su Ivanic i Ben losi, jer Marin igra u sredini, i stalno je kod njega lopta. Naravno, on i treba da nam bude glavni u napadu, ali danas kao i prethodnih 100x, imamo situaciju da se Marin i Ben ili Marin i Ivanic sudaraju. Mnogo bi bolji protok lopte, i sama podela bila da samo Marin i Ivanic zamene mesta. 

 

Jovancic i Pavkov su danas najgori bili, ali nije to ni bitno toliko kad timski ovako prejadno odigramo.

 

Meni ova situacija deluje kao da igraci znaju da Milojevic ide, kao i da on zna da ide, i da sad stavlja u tim igrace koje gotivi kako bi im na neki nacin "zahvalio". I da uopsteno nema sta da eksperimentise i razigrava igrace koji mu svakako nisu igrali. Ne znam, ja i dalje mislim da je za nas klub najbolje da on ostane jos godinu dana, ali kad vidim kako izgledamo izduvano na terenu, kad vidim i njega kakve poteze pravi, kakve izjave daje, stvarno nisam pametan.

 

Jbt, pomislio bi covek kao da ih bicuju, a ne da dobijaju masne pare da rade ono sto vole. Kapiram ja da Milojevic moze da misli da je postigao sve sto moze u klubu, da ga pomalo Zvezdan sabotira sa nekim kretenskim prodajama, ali opet ne mozes celo prolece ovo raditi. 

 

I wtf, zasto se finale kupa ne igra za nedelju i po dana, nego ce od poslednjeg kola pa do finala kupa da prodju skoro dve nedelje? Bas glupost. Inace, imacemo problema u finalu kupa protiv koga god da zaigramo, s tim da mislim da bi nam bolje bilo da Partizan veceras izbaci Radnicki. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Kritika je uvek pozeljna...no, Milojevic kad ode zasluzio je da bude ispracen sa lovorikama i nista drugo...fudbal jeste igra ali igra koja se u ovom vremenu igra pre svega zbog rezultata...S toga moj sud o Milojevicu...kapa dole za ove dve sezone, pravi takmicar...a "umetnicki dojam", not my cup of tea...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Milojevic se obilato posrao na svoj legacy y Zvezdi  sa ovim sramotnim drugim delom sezone, gde bukvalno nista se nije radilo, kako se radi off the field, tako se prezentujes i na terenu. Coveka bukvalno ne zanima sta ce biti sa ovim timom naredne sezone, zato mu se i jebe da razigrava neke novajlije, vec gura ovih 11, ma koliko da se sramote na terenu.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Markoss said:

Meni ova situacija deluje kao da igraci znaju da Milojevic ide, kao i da on zna da ide, i da sad stavlja u tim igrace koje gotivi kako bi im na neki nacin "zahvalio". I da uopsteno nema sta da eksperimentise i razigrava igrace koji mu svakako nisu igrali. Ne znam, ja i dalje mislim da je za nas klub najbolje da on ostane jos godinu dana, ali kad vidim kako izgledamo izduvano na terenu, kad vidim i njega kakve poteze pravi, kakve izjave daje, stvarno nisam pametan.

 

 

Sta ima da im se zahvaljuje na ovoj oranici? I nije neko zahvaljivanje.:classic_biggrin: Neka im se zahvali na poslednjoj utakmici kad se bude proslavljala titula i cao.

 

Ovo sa Milojevicem nepodnosljivo podseca na zavrsetak druge Bozoviceve sezone, s tom razlikom sto smo ovog puta bili prejaki i nije imao ko da nas ugrozi jer je Partizan prejadan. Bukvalno raspad sistema, ovog proleca smo odigrali toliko utakmica na autopilotu da pola nismo zasluzili da dobijemo, a verovatno i ne bismo da nas Marin i Ben nisu vukli negde do derbija, kad su se i njih dvojica iskljucili. Ocigledno je da u klubu postoje tolike tenzije da sve dobro moze da traje nekih godinu i po dana, dok traje euforija, a posle se sve strmoglavi. Ovo kako izgleda Milojevic u poslednje vreme nije normalno, covek je upravo osvojio titulu a deluje i ponasa se kao da su mu sve ladje potonule. Onaj njegov izraz lica kad je Jevtovic dosao da ga pozdravi posle postignutog gola mi ne izlazi iz glave.

 

Nekako je nezdrava atmosfera u timu, igraci se stalno raspravljaju i optuzuju jedni druge za propuste, ne secam se kada sam poslednji put video (ako ne racunamo slavlje posle golova) da neko nekom podigne palac, aplaudira za neki potez ili bilo sta slicno. Sva ona dobra atmosfera s pocetka sezone je nekako utihnula i uopste se ne vidi na terenu.

Edited by taliesin
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, suptil said:

To ce se i desiti. Kao da bekovi znaju da su ex...

 

I da je tako, nedopustivo je da igraju kao jajare. Ali nije, pošto su nedavno produžili ugovore. Rodić čak i nema konkurenciju jer je Terzić uvaljen za siću, a na Hajdina se ne računa odavno.

 

Bekovi su nam sramotni ove godine, što igrama, što ponašanjem.

Link to comment
Share on other sites

Reklo bi se da sad trazimo dlaku u jajetu kada se osvrnemo na iznadprosecne rezultate, s tim da je evidentan pad koncentracije samog Milojevica i ovo u vezi njegovog ponasanja koje jasno govori da odlazi nakon dve sezone.

Ne znam da li ste vi ocekivali bajnu atmosferu u ekipi u kojoj preovladava odgovarajuci broj igraca upitnog kvalitets, iz kojih je trener izvukao vise od njihovog gornjeg limita, uz prolazni karakter euforije sa kraja leta i posle plasmana u Ls.

Ovo nije ozbiljna fudbalska sredina, vec poligon za kombinacije i kojekakve baljezgarije na koje ni tim nece ostati imun, nikad i nije. A ova Zvezda rezultatski se uzdigla u neslucene visine, pa eto i razloga za "nemire".

 

Jbg, treba pripremiti nerve, onako navijacki, za ono sto nas ceka.

Vladan je ostavio dubok trag u klubu i ocigledno je istrosen i bez dalje motivacije.

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Manoly said:

Reklo bi se da sad trazimo dlaku u jajetu kada se osvrnemo na iznadprosecne rezultate, s tim da je evidentan pad koncentracije samog Milojevica i ovo u vezi njegovog ponasanja koje jasno govori da odlazi nakon dve sezone.

Ne znam da li ste vi ocekivali bajnu atmosferu u ekipi u kojoj preovladava odgovarajuci broj igraca upitnog kvalitets, iz kojih je trener izvukao vise od njihovog gornjeg limita, uz prolazni karakter euforije sa kraja leta i posle plasmana u Ls.

Ovo nije ozbiljna fudbalska sredina, vec poligon za kombinacije i kojekakve baljezgarije na koje ni tim nece ostati imun, nikad i nije. A ova Zvezda rezultatski se uzdigla u neslucene visine, pa eto i razloga za "nemire".

 

Jbg, treba pripremiti nerve, onako navijacki, za ono sto nas ceka.

Vladan je ostavio dubok trag u klubu i ocigledno je istrosen i bez dalje motivacije.

 

Ta istrosenost,nedostatak motiva i hronicni umor kod nasih igraca i trenera je za mene misterija veca od bermudskog trougla. Kao da su na prinudnom radu u radnim logorima ili robovi na gusarskim brodovima, crnci na plantazama pamuka. Medjutim, oni su odlicno placeni za posao koji bi kao trebali da vole. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Misterija ti je da su osvojili titulu maltene posle 25 kola i da izgubis motiv da se cimas jos 10 sa istim timovima i slicno. 37 kola , deljenje bodova, tri nedelje razmaka izmedju revansa kupa, dosadno im je prosto nema motiva, zato ocekujem u finalu kupa jedan dobar mec i to je to od ove sezone.

 

Nadam se da nikada nikome nista nece zavisiti od tvoje motivacije.:classic_biggrin: Cujes, izgubili igraci motivaciju da se bave svojim poslom, valjda su isuvise bedno placeni za to sto jednom nedeljno izadju i odsviraju kurcu 90 minuta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, taliesin said:

 

Nadam se da nikada nikome nista nece zavisiti od tvoje motivacije.:classic_biggrin: Cujes, izgubili igraci motivaciju da se bave svojim poslom, valjda su isuvise bedno placeni za to sto jednom nedeljno izadju i odsviraju kurcu 90 minuta.

Ma to je Abrahame uglavnom tako eno i Barsa skoro ne pobedi Uesku, mislim ne govorim da to tako treba vec zbig cega je to, evo sa Lucanima treci mec u dve nedelje, e sad ako ovako odigraju i finale kupa to je tek problem.

Link to comment
Share on other sites

Неће Сисоје да се врати у Милоја, па то ти је. Данас се прво захваљује играчима на пролазу а онда као није задовољан. Компаса без или тотални безобразлук, треће нема, као прије недељу дана када се извињавао што ето као неки нису добили довољно шансе а онда данас не стави Ебисилија и Јевтовића. Манојло каже Владан оставио дубок траг у клубу. Наравно, не може нико оспорити резултате из претходне 2 сезоне, поготово у Европи коју смо посебно ми Звездаши дуго чекали, али ја мислим да ће тек оставити дубок траг када оде (чак и ако не оде). Ростер 40+ са ненормалним уговорима, дрвна грађа вишегодишње уговоре, само фали да останемо без Европе, то ће бити такав траг да ће бити неизбрисив...

Иако још не контам зашто би ишао са примањима од милион у земљи Србији, са никада скупљим ростером и великој популарности и слави. Остављање скупих и квалитетних играча по страни је очигледно само његова одлука,ево нпр. данас једног Гобељу стави на крило умјесто Бена крај живог Јевтовића (ајд да више не помињемо Кафуа који је добро радио како је говорио тренер)!?  Није то лоша позиција никако, није се ваљда препао новог нивоа игрице? Спомињао је више пута у негативном контексту (иако још увијек не знам ко га је то нервирао) како су говорили да смо срећно прошли Краснодар, Салцбург исл, па ево мајсторе прилике да покажеш и докажеш. Имаш ростер, имаш буџет, имаш резултат, имаш континуитет, све што треба а није било ихаха година...

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, 29.05.1991 said:

Pjast odigrao nerešeno i propustio priliku da zbog poraza Legije kolo pre kraja obezbedi titulu a nama status povlašćene ekipe u drugom kolu kvalifikacija za LŠ.

 

Steta. Trrba nam pobeda Pjasta, nereseno nece biti dovoljno ako Legija pobedi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Ma to je Abrahame uglavnom tako eno i Barsa skoro ne pobedi Uesku, mislim ne govorim da to tako treba vec zbig cega je to, evo sa Lucanima treci mec u dve nedelje, e sad ako ovako odigraju i finale kupa to je tek problem.

 

Ne sporim ja to ali Barselona tu utakmicu nije igrala s prvim timom. Neka ne pobedi Mladost iz Lucana 11 igraca koji imaju zelju da igraju jer tek treba da se dokazu a ne tim koji je "igrao s njima treci mec ove nedelje" pa se, mozes misliti, smorio od tolikih utakmica. A mi imamo obezbedjen prolaz i na pola sata pre kraja umesto Bena, krilnog igraca, ulazi bek Gobeljic. Zasto ulazi Gobeljic? Pa, ulazi zato sto je pajtos, gardista, dobar za atmosferu i hoce da ode sa sebi slicnim drustvom na razne splavarske uranke. Zasto bi ulazili Jevtovic ili Jirka kad nisu u fazonu? Sta treba, da onaj prokleti Jevtovic da jos jedan gol i napravi jos par onakvih vratolomnih driblinga kao u Novom Sadu pa da se duplo cesemo po glavi sta je s njim i gde je bio svih ovih meseci?

 

Bukvalno svaki jebeni put kad je pripusten na teren neki od igraca koji nije po ukusu Milojevica taj je nesto napravio i cim je ta utakmica zavrsena vise ga nije bilo. Jirka pokida na pripremama - nema ga celu polusezonu. Ebesilio udje i odigra odlicno - odmah ga nema na nekoliko utakmica jer je "povredjen", debeo, nespreman, bla, bla. Sad Jevtovic udje i napravi picvajz - mi izvedemo krilo sa utakmice i uvedemo beka umesto njega, na tri razlike, pola sata pre kraj, a Jevtu ostavimo na klupi. Istu smo kurcinu uvalili Kafuu, samo sto njega odavno nema, pa mogu da se sire ovi troleri da prde kako nista nije odigrao i da bi to dokazali masu previse tankom statistikom igraca koji nije ni igrao. Sada smo doveli Vukanovica i da bismo dokazali da nije promasaj odmah smo ga izbacili kao prvu alternativu za krilo. Nije decko kriv, on se trudi, ali mozes da zamislis kako se oseca duplo bolji igrac od njega za kojeg nema mesta (jer trener kaze da je previse igraca pa ne mogu svi da igraju) a onda ovaj upadne i istisne ga iz rotacije cim je dosao. Razumem ja da svaki trener ima svoje miljenike ali trener ciji miljenici su deset puta gori igraci od onih koje sistematski sikanira nije trener kojeg ja volim da vidim na klupi kluba za koji navijam.

 

Drugo, pogledaj kako igraju ovi po medijima izvikani igraci. Pavkov od derbija nece da potrci, dao je dva gola Liverpulu pa mu ispod casti. Jovancic otkako je produzio ugovor igra kao kanta i kurci se po terenu, a sa 28 godina nije dobacio dalje od JSL-a. Rodica zivo zabole da se pomeri, kako ode u napad treba mu taksi da se vrati nazad. Joveljic udje i nece nikom da doda, pokusava neke kerefeke, pete i makazice i blamira se a jos nije ni zapoceo karijeru. O gardistima da i ne govorim, ono sto Stojkovic, Savic i Gobeljic igraju u poslednje vreme ne da ne prilici igracu Zvezde nego ne prilici profesionalnom fudbaleru.

 

Previse je ovo igraca koji niti daju koliko su davali, niti se ponasaju kako su se ponasali, a kad je previse takvih igraca onda se ne upire prstom u njih vec u trenera. Milojevic je napravio sijaset sjajnih stvari za Zvezdu ali bojim se da ovom polusezonom debelo kvari opsti utisak i da nece otici s onoliko hvalospeva koliko ih je zasluzio za svojih prvih godinu i po dana mandata. Nije to samo do ove ili prethodne utakmice, mi jednostavno ne igramo nista otkako smo ispali iz Lige Sampiona, a losa i neodgovorna igra su kulminirale od pocetka ove polusezone i traju sve do danas. A karakteri koji su skloni ovakvom zajebavanju tesko gube lose navike, bojim se da nam se to vrlo lako moze obiti o glavu u kvalifikacijama ako se ozbiljan rez ne napravi na kraju ove sezone. Ovo sto trenutno gledamo jednostavno nista ne valja.

Edited by taliesin
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, red_white said:

Ulazak Gobeljica nema nikakve veze sa gardistima i tom pricom da neko ide zato sto je u ekipi sa Savicem. Napraviste sektu od njih. Eto Bakula igra zato a njegovog kuma Jevtovica sikaniraju jer im nije u ekipi? Jirka vise puta bio na kosarkaskim mecevima sa tim gardistima pa ni njega isto nema na terenu. Zasto Milojevic gura neke igrace je pitanje za njega. Ni Milic nije bio gardista pa je riljao ljetos, Srnic nije gardista pa je bio odani vojnik Vladana Milojevica. 

Ajde da poverujem da Terzic utice koga da forsira a koga ne ali da gardisti i jbn Vujadin Savic i Zule Stojkovic to rade 🤣🤣🤣... 

Inace ova polusezona je zaista za zaborav. Ako nismo gledali Jovicica i jos neke zato da vi ih negdje prodali onda je totalno protraceno vrijeme. 

 

Molim te, pokusaj da mi argumentovano objasnis zbog cega je danas Gobeljic usao na poziciju desnog krila? A zasto to nije bio Jevtovic koji je bio najbolji igrac i sam pobedio u prosloj utakmici?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, red_white said:

Ulazak Gobeljica nema nikakve veze sa gardistima i tom pricom da neko ide zato sto je u ekipi sa Savicem. Napraviste sektu od njih. Eto Bakula igra zato a njegovog kuma Jevtovica sikaniraju jer im nije u ekipi? Jirka vise puta bio na kosarkaskim mecevima sa tim gardistima pa ni njega isto nema na terenu. Zasto Milojevic gura neke igrace je pitanje za njega. Ni Milic nije bio gardista pa je riljao ljetos, Srnic nije gardista pa je bio odani vojnik Vladana Milojevica. 

Ajde da poverujem da Terzic utice koga da forsira a koga ne ali da gardisti i jbn Vujadin Savic i Zule Stojkovic to rade 🤣🤣🤣... 

Inace ova polusezona je zaista za zaborav. Ako nismo gledali Jovicica i jos neke zato da vi ih negdje prodali onda je totalno protraceno vrijeme. 

 

Nije on, naravno, usao zbog gardista vec zbog trenera, on ih licno uvodi i izvodi. Kakav odnos trener ima prema njima to je druga prica.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, taliesin said:

 

Nije on, naravno, usao zbog gardista vec zbog trenera, on ih licno uvodi i izvodi. Kakav odnos trener ima prema njima to je druga prica.

 

Al ne moze nijedan post bez prodaje. :classic_biggrin:

 

Elem, nabijem ih sve na kurac ako je nama ova polusezona sluzila da bi prodali Jovicica i jos neke. Samo se nama sve svodi na import-export, kakav crni fudbal, koga to zanima. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...