Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

12 hours ago, Valensija said:

Nadam se da Piast moze do titule. 😊

Koliko sam ispratio Piast je u najboljoj formi tamo, ali nisam siguran da ce Legija pokleknuti.

 

12 hours ago, red_white said:

CSKA sledece kolo docekuje Ludogorec i ako pobede preuzimaju prvo u slucaju da bude bar dva razlike. Mada i bilo kakva pobjeda bi verujem mogla donijeti konacno titulu CSKA. Dobili su ih u kupu kao gosti, imaju itekako sanse. 

Kao i u slucaju Poljske, ovde je Ludogorec ozbiljan favorit, uz to ima i povoljniji raspored od Cska koji ce gostovati Levskom u gradskom derbiju.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Milijaš #10 said:

Stanje trenutno:

 

 

Prosto mi je neverovatna ova tabela a neka imena još neverovatnija. Broj bodova je najneverovatniji a onoliko cimanje i jebavanje za 16.500 se graniči s ludilom. I opet nije dovoljno, da čovek ostane bez teksta...

Link to comment
Share on other sites

Malo ljudi da shvate gde smo bili pre Milojevica.

Mi u naredne dve sezone nista da ne uradimo imacemo 18.000 poena, jer nam se brise suspenzija i Kairat.

Ako bismo usli u LE u buducnosti bi sigurno bili nosioci u drugom kolu, koje je sustinski i kljucno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, red_white said:

Daj Ajaks da ih razmontiramo. Ionako ce promjeniti vise od pola tima tako da je to dobra sansa za veliki skalp 😎

Taj optimizam nam treba, a ne ove trla baba lan price...

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Ahmet Sabo said:

Mi sa trenutnom formom ne mozemo da prodjemo ni Spartak Trnavu. Ovom timu treba osvezenje. Prvi korak je raspustiti gardiste koji su uzasni na terenu. U principu svesti igracki kadar sa 40 i kusur na 22 igraca. 

Sve pet, al taj film necemo gledati.

Makar nas je iskustvo moglo pripremiti za naredna desavanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trenutno smo daleko od LE, a kamoli LŠ. Pitanje je kakav će biti žreb, mada mene mnogo više plaši kakav ćemo imati tim. Trenutno je igra ispod svakog nivoa za Evropu.

 

Gardiste ne možemo da oteramo i da hoćemo, ljudi imaju ugovore, a i nema smisla da menjamo pola ekipe preko noći. Ali neophodno je da se rastereti igrački kadar. Kao i da se vidi da li pojačanja sa zime mogu da igraju neku bitnu ulogu (ali čim su Čaušići i Simići imali prednost u odnosu na Jirku i ostale, stvarno nisam optimista da će dobiti prostor u budućnosti). Od pojačanja, neophodni su nam vrhunski štoper i napadač. 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Milijaš #10 said:

Stanje trenutno:

 

Ako Ajax osvoji ušati pehar da li je istina da če  na njegovo mesto (negde sam pročitao) da se namesti ponovo RB Salzburg? 

Mislim da bi bilo lepo da ih  opet za LŠ dobijemo kao protivnika, ako je to istina.

Edited by Barka73
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ево одгледах 1/2 ЛШ са уживањем али оставио бих овде утисак. Тренер Ливерпула рече прије меча да ће пробати све ако ништа барем славно изгинути. Није помињао моћну Барсу која их је помела прије 7 дана, паклени трио нападача или да му не играју Салах и Фирмињо. Отварање меча са потпуним пресингом 1 на 1 које је тек против Каталонаца ризично, а онда држање јаког ритма уз 100% мотивацију и концентрацију свих играча до самог краја и потпуно заслужен тријумф. Моменат почетка судијске надокнаде 5 играча Ливерпула на половини Барсе па тек онда у крило Алисону. Да су примили гол испали би, али би храбро обећање о славној погибији било испуњено а људи би опет били задовољни и препричавали храброст и срчаност својих миљеника.

Немам амбицију наравно да поредим ове клубове и ЛШ са Звездом или нашом лигом, али стварно не може да се човјек не пита како је могуће да је код нас професионализам на овако јадном нивоу, како је могуће оволико одсуство жеље да се мијењаш, од тренера до играча...

 

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...