Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

24 minutes ago, taliesin said:

 

Ova drugarstina, kamaraderija, protekcionizam i javasluk moraju na leto pod hitno da se seku, Zvezda nije nicija kuca, dom, razni kurci-palci, vec profesionalni klub u kojem zasluge treba da se sticu na terenu. Milojevic, ako uopste ima nameru da ostane posle ovakvih izdrkavanja pojedinih igraca za koje je umnogome sam kriv, mora surovo i bez emocija da sreze ovaj roster na funkcionalnu celinu i da batali tugaljive izjave koje samo dolivaju ulje na vatru ovog javasluka. Za pocetak, kompletna ekipa gardista mora da leti iz kluba pod hitno. Dok su se borili na terenu necim su i doprinosili, otkako su pomislili da su veci od kluba ovo sto igraju ne lici ni na sta.

 

Апсолутно се слажем али да ли ти мислиш да Милојевић хоће и може да сјебе гардисте ако је и сам допринио томе, како си и сам рекао? Наравно да од тога неће бити ништа, и он сам воли ту комфорну зону да се понекад скрене пажња на свлачионицу и навијаче, поготово када на терену нема шта да се види.

Елем, тренер након меча мртав ладан изјави да је утакмица била феноменална!? Да је противник одличан, незгодан исл то сам очекивао јер сам се нажалост навикао, али за ову аматерску представу рећи да је феноменална, превазишао је сам себе. Још једна сељачка утакмица у којој су аматери имали више озбиљних шанси у пп па нису водили само зато јер нису професионалци. Одбрана поново у расулу, ко се потруди шанса је загарантована. Не чуди јер би капитен требало да је командант исте а он је само један у низу гардиста, нема официрске чинове. Знао сам да од првог дана да губимо одласком Дегенека, али ни сам нисам слутио да ће бити овакав даунгрејд. Нед'о Бог да су сада квалификације. Наравно свему овоме је допринијело и понашање горе поменутих гардиста који просто немају концентрацију и дисциплину која се очекује од једног играча Црвене Звезде. За оно Гобељићево симулирање на домаћем терену, на мечу за титулу, некада давно би у овом истом клубу следило лађење, па ако се понови онда тамо одакле си дошао. Генерално у овој игри без игре сви су се навикли да чекају шта ће Марин направити. Јадно да јадније бити не може, а прошла су 2 прелазна рока у коме су потрошене највеће паре икада, на стране играче финих репутација за наше услове, на најбоље домаће домаће и на домаће повратнике и не знам више какве. Супер је ствар титула прије свега због нове ЛШ шансе, али да се славила и пред много више навијача, Европа је за 2 мјесеца. Овај тим је пројектован управо за Европу и какав циркус ће настати са великим и вишегодишњим уговорима ако се нед'о Бог не пласирамо у групну фазу, није тешко предвидјети...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ZiS said:

Gardisti- ekipa okupljena oko "giske" Vujadina...Zule, Gobelja, Jovicic...bio i Radonja clan ali pobeze za Francusku...

Hvala ti..jbt znaci i Vujadin me valja, prosle sezone hvaljen, koliko se brzo sve zaboravi, kao i Le Talek najpre pljuvan pa dizan u zvezde, Stojkovic ? Decko je za nase uslove odlican bek e sad znam i ja da  je Dani Alves bolji ali eto, Jovicic? Radonja, decko koji je nakon sjajne sezone doneo klubu milione, dao gol i u Trnavi. Gardisti..bas onako bzv ali ok svako ima pravo kako hoce i kako zeli svakog da naziva i da hvali i da napada. Danas je da za slavlje, kisa je pokvarila posetu ali u zadnjem kolu se nadam da ce biti puno, naredne sezone na dresu tri zvezdice , zvanicno ili ne ali i Partizan ima dva trofeja osvojena u sudu udruzenog rada a pehar jedne os toh titula je kod Vardara, videh protpotip kod Bogija lepo , bas lepo tri zvezdice stoje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Hvala ti..jbt znaci i Vujadin me valja, prosle sezone hvaljen, koliko se brzo sve zaboravi, kao i Le Talek najpre pljuvan pa dizan u zvezde, Stojkovic ? Decko je za nase uslove odlican bek e sad znam i ja da  je Dani Alves bolji ali eto, Jovicic? Radonja, decko koji je nakon sjajne sezone doneo klubu milione, dao gol i u Trnavi. Gardisti..bas onako bzv ali ok svako ima pravo kako hoce i kako zeli svakog da naziva i da hvali i da napada. Danas je da za slavlje, kisa je pokvarila posetu ali u zadnjem kolu se nadam da ce biti puno, naredne sezone na dresu tri zvezdice , zvanicno ili ne ali i Partizan ima dva trofeja osvojena u sudu udruzenog rada a pehar jedne os toh titula je kod Vardara, videh protpotip kod Bogija lepo , bas lepo tri zvezdice stoje.

Sud udruženog rada?

Ok kapiramn šta si hteo, ali jebote za Srbiju je sud nedosanjanoog sna pravde i pravničke struke.

Pa ako je Sud Udruženog Rada dao komšijama - mora da je bio u pravu.

Mi smo na terenu svaku našu...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Hvala ti..jbt znaci i Vujadin me valja, prosle sezone hvaljen, koliko se brzo sve zaboravi, kao i Le Talek najpre pljuvan pa dizan u zvezde, Stojkovic ? Decko je za nase uslove odlican bek e sad znam i ja da  je Dani Alves bolji ali eto, Jovicic? Radonja, decko koji je nakon sjajne sezone doneo klubu milione, dao gol i u Trnavi. Gardisti..bas onako bzv ali ok svako ima pravo kako hoce i kako zeli svakog da naziva i da hvali i da napada. Danas je da za slavlje, kisa je pokvarila posetu ali u zadnjem kolu se nadam da ce biti puno, naredne sezone na dresu tri zvezdice , zvanicno ili ne ali i Partizan ima dva trofeja osvojena u sudu udruzenog rada a pehar jedne os toh titula je kod Vardara, videh protpotip kod Bogija lepo , bas lepo tri zvezdice stoje.

 

Nije kiša pokvarila posetu jer nije ni padal tokom utakmice. 

Link to comment
Share on other sites

Ја бих на Пижонову екипу чешће долазио него на ову, као што и јесам. Човек је имао само осовину на десној страни у лику Нинкова и Лазетића, остало је све било прилично танко, и риљало се до изнемоглости, али су сви у сваком тренутку давали све од себе, и сигуран сам да бисмо освојили титулу да није дошао Кратко Останић. Динамо Тбилиси је и даље најбоља утакмица којој сам присуствовао у новије време. Овде тога нема, није то засићење, него гардисте и другаре баш заболе да се цимају. Свака Звездиној деци част, али немају због тога тапију на џиберско понашање, у чему предњаче Жуло и Гишка. Већ су људи све исписали, нема сврхе да се понављамо. Свака част за прошлу сезону и један делић ове, али већ дуже време играмо ужасан фудбал. Да не помињем да се стварају разне идиотске мантре, данас сам буквално од човека са којим сам гледао утакмицу чуо "И овај Марин ми је нешто изашао из воље" (кад се расправљао са неким, ваљда Савићем). Мислио сам да сам у зони сумрака.

Edited by Сандро Ђентиле
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Barakuda Brnabić said:

 

Nije kiša pokvarila posetu jer nije ni padal tokom utakmice. 

Vreme Barakuda, vreme, ceo dan je kisa veca ili manja, znam bar troje ljudi koji nisu zbog toga otisli, vec ces videti u zadnjem kolu kad se i pehar dodeli..Sto se tridesete titule tice, i ja iskreno nisam bas ti nacisto, ali ako je u Hrvatskoj ona iz 1946 data Hajduku racunam da je i ok i nama da se ova prizna.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Vreme Barakuda, vreme, ceo dan je kisa veca ili manja, znam bar troje ljudi koji nisu zbog toga otisli, vec ces videti u zadnjem kolu kad se i pehar dodeli..

 

Sto se tridesete titule tice, i ja iskreno nisam bas ti nacisto, ali ako je u Hrvatskoj ona iz 1946 data Hajduku racunam da je i ok i nama da se ova prizna.

 

Prvo, odvoji redove kad prelaziš na drugu temu. Drugo, u Beogradu nije padala kiša a da će cela Srbija da se digne i ide na proslavu titule, nemoj ovde pls.

Edited by Barakuda Brnabić
slovo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barakuda Brnabić said:

 

Prvo, odvoj redove kad prelaziš na drugu temu. Drugo, u Beogradu nije padala kiša a da će cela Srbija da se digne i ide na proslavu titule, nemoj ovde pls.

Pa , nisam hteo dva posta da pisem bzv zato sam napisao u nastavku ovo za titulu. Ko je pomenuo da ce cela Srbija na proslavu, rekao sam samo da ce biti vise ljudi, kontam da je popularno to lose igramo, sad cuh to i za gardiste, Causic je amater, ovaj ili onsj nije za Zvezdu ali ja imam malo vise godina i svestan sam sta i koga ova Zvezda moze da priusti , ali bar ono sto nisam rekao nemoj, cuj cela Srbija.

Link to comment
Share on other sites

Savic je prosle godine bio hvaljen jer je dobro igra i jer se isticao na terenu. Meni je on ok igrac, ali ove sezone em igra dosta slabije, em se povredjuje na svake dve nedelje, jednostavno nepouzdan. Trebali smo zimus da ga prodamo.

 

Stojkovic je prosecan igrac, ono sto je odigrao prosle godine nece odigrati vise nikad. Zimus smo doveli beka u21 reprezentacije, talentovanijeg igraca, bukvalno nije postojao jedan smisleni razlog da i njega ne prodamo. Em je imao cenu, em smo doveli u teoriji boljeg igraca.

 

Jovicic je vezara. Igrac za ekipe koje se brane i to je to. Da ne pricamo o guranju u reprezentaciju, jbt, lik koji nema mesto u prvih 11 u Zvezdi dobije poziv za reprezentaciju.

 

Gobelja je ok, pokriva par pozicija, korisno je imati takvog igraca.

 

Ja protiv Gardista nista nemam, cak me ni ne nerviraju kao vecinu, ali iskljucivo sa igracke i fudbalske strane mi smo trebali 3 od 4 clana te ekipe da prodamo zimus. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Videcemo, Vujadin sad mozda ima pravi trenutak za jos jedan dobar ugovor, za Stojkovica Gajic je i bolja zamena, i mladji je, Milunovic, Babic, Pankov i jos  plus mladi Erakovic je skroz ok, ne svidja mi se pominjanje Mladenovica, voleo bih drugog beka ali dobro mozda su to jos tek price. Pavkov takodje treba da naplati dobru sezonu ali videcemo sta od napadaca ima na trzistu, mozda onaj Slovenac Beric? Mada koliko je realno..

Link to comment
Share on other sites

Nije razlog samo dosadna i spora igra razlog lose posete, mnogo je razloga, stvarno je mnogo.

 

Prejaki smo, raspad FKP, gura nas FSS i Duh koji lebdi, kriminalna liga, Delije koje se autocenzurisale, najnamsetenije prvenstvo u Evropi, stvarno moras da budes mazohista kao ja pa da ides.

 

Doci ce ljudi na proslavu kad bude bilo free, da opale koju sliku, pozdrave legendarnog kapitena Milijasa i doci ce u kad krene Evropa.

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

Vredi spomenuti da je Graficar razbio Kolubaru u Lazarevcu (najveci konkurent za ulazak u PLS). Rezultat 0:4. Imamo 3 boda vise od IMT-a i 5 od Kolubare. Jos pet kola do kraja, nije nista reseno. Ali bi stvarno velika stvar bila da Graficar udje u PLS. Nije mi najjasnije zasto, ali klinci na PLS gledaju kao na Premijer ligu na spram Srpske lige Beograd. 

 

Omladinci imaju 4 boda manje od Cuke i 5 od Brodarca. Jos 4 kola do kraja, tesko da cemo uspeti da odbranimo titulu.

 

Kadeti su prvi sa 4 boda vise od Partizana. Tu mislim da uzimamo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...