Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Evo Blic pise da je Laza bio u poseti Kuzmicu, da je Ognjen cak i setao i da su normalno razgovarali. 
S obzirom da mu ni zivot ni karijera nisu vise ugrozeni, a ni prijatelj po svemu sudeci, ne znam zasto ne bi pocelo da se ozbiljno razmatra kada ce biti moguc njegov povratak na teren. 

U takvoj situaciji nam pa tek ne treba Stimac

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ridji said:

Evo Blic pise da je Laza bio u poseti Kuzmicu, da je Ognjen cak i setao i da su normalno razgovarali. 
S obzirom da mu ni zivot ni karijera nisu vise ugrozeni, a ni prijatelj po svemu sudeci, ne znam zasto ne bi pocelo da se ozbiljno razmatra kada ce biti moguc njegov povratak na teren. 

U takvoj situaciji nam pa tek ne treba Stimac

 

stimac nam ne treba u bilo kakvoj situaciji.

e sad, ja ne znam kako je sa kuzom moguce "normalno razgovarati" ako ima, a pretpostavljam da ima, skalameriju na licu nakon teskih operacija vilice, koje ce mu tu verovatno dugo stajati. pride, tu ide ishrana na slamcicu mesecima, tako su bar ljudi pricali. nisam siguran da igrac koji se hrani na slamcicu moze da se bavi sportom. bilo bi dobro da neko ko se bolje razume nesto kaze na tu temu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ridji said:

Evo Blic pise da je Laza bio u poseti Kuzmicu, da je Ognjen cak i setao i da su normalno razgovarali. 
S obzirom da mu ni zivot ni karijera nisu vise ugrozeni, a ni prijatelj po svemu sudeci, ne znam zasto ne bi pocelo da se ozbiljno razmatra kada ce biti moguc njegov povratak na teren. 

U takvoj situaciji nam pa tek ne treba Stimac

Sada kada niko nije zivotno ugrozen, treba prvo da se razmislja ko je prekrsio koje propise u saobracaju i rizikovao ne samo svoj zivot vec i tudje. A kada se to zavrsi moze da se prica o terenu.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, losmi17 said:

Btw, upravo me blokirala ta pateticna pihtijasta masa na tviteru. Osecam se pocastvovano.

Je l moguce da neko gubi vreme da bi fckin Stimcu (ili bilo kome drugom) rekao nesto bitno, naduvao ga, omalovazavao, podjebavao???
Mislim slicno, ako ne i gore mislim i o njemu ako je trosio vreme na takve pojave.. Sem ako ne sedi i pije fuka sam i d*ka telefon...

 

 

17 hours ago, Pakito said:

Štimac je za 300k sasvim solidno rešenje. Sta je problem ako dodje za tu svotu novca ? Ima boljih centara ......  polako :)))

 

Plej - za naše uslove ------ mamo...eb :)))))

 

220px-Are_U_Ready_cover2.jpg

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Isaiah taylor je davnasnja zelja mnogih forumasa. On je u atlanti imao nekih bas dobrih partija i bio je pred potpisom u klivlednu, ali je  bas pred final cut imao povredu i ostao bez ugovora. Od tad mu se gubi svaki trag. Potanje je sta je bilo sa tom povredom, ocigledno nije bila bezazlena. Kvalitet ima, jako brz pevinkorak i generalno brzinu, dobar defanzivac 1 na 1, nije neki suter ali je i tu napredovao poslednje dve tri sezone.

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da je bilo ko u klubu lud da baca novce na bilo kog igraca ako vec na toj poziciji imamo trojicu pod ugovorom( Kuza ne racunam ). Dakle, ako odu dvojica od te trojice i ako Stimac hoce da igra za zbirnu platu koju su npr.imali Ristic i Jovanovic ja sam za. Mislim da on sam ekipi donosi mnogo vise nego njih dvojica pojedinacno. 

Stimac je defanzivna rupetina, ali na nekom kratkom uzorku od 10-15 minuta po utakmici moze biti vrlo koristan kao neka vrsta energy guy-a. Moze da se par puta uguzici , da uhvati neki ofanzivni skok , da odmara Gista u Aba ligi. 

 

Na sve to , domaci igraci imaju svoju ulogu i znacaj na jadranu. To je Duda, a bogami i Loncar lepo objasnio u emisiji  " U obrucu" . Duda se ne slihta ni Vucicu, onda nije ni Covicu ili Tomicu. Nek pogleda svako ko voli basket.

Mislim da je i Tomic mogao u Grckoj da vidi vaznost jake domace osnove. U prosloj sezoni je to bas doslo do izrazaja .I ako to nije bila ideja na startu protekle sezone verujem da na startu ove imaju osecaj koliko je to bitno. 

 

I na kraju, ne vidim da grobari teraju Novicu iz ekipe , a jos manje da ga nazivaju pogrdnim imenima. Stimac i Novica ne mogu da se porede po onome sto su dali Zvezdi odnosno Partizanu, ali recimo u ovom momentu Stimac je bolji i ofanzivno i defanzivno 

 

Ne kazem da bih voleo Stimca u ekipi, samo navodim kad bi MENI LICNO to bilo prihvatljivo i obrazlazem zasto mi je jasno zbog cega klub mozda razmislja u tom smeru.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Sada kada niko nije zivotno ugrozen, treba prvo da se razmislja ko je prekrsio koje propise u saobracaju i rizikovao ne samo svoj zivot vec i tudje. A kada se to zavrsi moze da se prica o terenu.

 

 

Javiš se na policijsku stanicu Prijedor i kažeš da si dobrovoljac koji je spreman da pomogne u istragi, kad ti je to toliko bitno. Ja recimo mislim da je o tome bezveze raspravljati na jednom sportskom forumu. Niti ko ima sve informacije da bi mogao da sudi nekome, nit je ovo mesto za nešto tako.

Edited by L' Imperatore
  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

Javiš se na policijsku stanicu Prijedor i kažeš da si dobrovoljac koji je spreman da pomogne u istragi, kad ti je to toliko bitno. Ja recimo mislim da je o tome bezveze raspravljati na jednom sportskom forumu. Niti ko ima sve informacije da bi mogao da sudi nekome, nit je ovo mesto za nešto tako.

Necemo mi na forumu da vodimo istragu.
Nego ti iz te stanice sto ih spominjes, oni su placeni za taj posao i vec su trebali da odrade dobar deo svog posla jos im fale izjave iz ovog 2. automobila.  Posto vozac, Kuzmic drugar je valjda bio vozac, nije vozio 32km/h u zoni od 30,  vec je mogao da pobije 4. coveka sto iz svog auta sto iz ovog 2. u koji je udario, usao je u njegovu liniju.
 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Necemo mi na forumu da vodimo istragu.
Nego ti iz te stanice sto ih spominjes, oni su placeni za taj posao i vec su trebali da odrade dobar deo svog posla jos im fale izjave iz ovog 2. automobila.  Posto vozac, Kuzmic drugar je valjda bio vozac, nije vozio 32km/h u zoni od 30,  vec je mogao da pobije 4. coveka sto iz svog auta sto iz ovog 2. u koji je udario, usao je u njegovu liniju.
 

 

Ja neznam šta oni več znaju a šta bi trebali još da saznaju. Nije moja stvar. Hteo sam da kažem da velika večina na forumu isto tako nezna šta tačno se zapravo desilo, nego donosi sud na osnovu lupetnja Blica, Kurira i sličnih. A to je jako neozbiljno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ja neznam šta oni več znaju a šta bi trebali još da saznaju. Nije moja stvar. Hteo sam da kažem da velika večina na forumu isto tako nezna šta tačno se zapravo desilo, nego donosi sud na osnovu lupetnja Blica, Kurira i sličnih. A to je jako neozbiljno.

Tačno se zna šta se desilo, govorio je suvozač iz drugih kola. Sva sreća pa je vožač bio dovoljno priseban, inače bi mnogo gore prošli. Samo je pitanje ko je vozio Kuzmićev auto. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ridji said:

Evo Blic pise da je Laza bio u poseti Kuzmicu, da je Ognjen cak i setao i da su normalno razgovarali. 
S obzirom da mu ni zivot ni karijera nisu vise ugrozeni, a ni prijatelj po svemu sudeci, ne znam zasto ne bi pocelo da se ozbiljno razmatra kada ce biti moguc njegov povratak na teren. 

U takvoj situaciji nam pa tek ne treba Stimac

Koliko sam razumeo kod Kuzmica postoje lomovi kostiju vilice i imao je otok mozga. Ne znam koliko je otok ozbiljna stvar, ali lomovi vilice zahtevaju imobilizaciju u trajanju od nekih 6 meseci. Licno verujem da nakon toga Kuz moze poceti da trenira sa nekom maskom. Verujem da ga zaista mozemo ocekivati oko nove godine. Naravno, pod uslovom da on bude zeleo da igra.

Svakako da je jasno da klub, ukoliko je on vozio, nema apslutno nikakvu obavezu da mu isplacuje platu. Ne treba nam uvid u ugovor da bismo to znali. Sta vise u takvim situacijama pre postoji osnov za trezenje nadoknade stete nego obaveza isplate.

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Sada kada niko nije zivotno ugrozen, treba prvo da se razmislja ko je prekrsio koje propise u saobracaju i rizikovao ne samo svoj zivot vec i tudje. A kada se to zavrsi moze da se prica o terenu.

A sto bismo mi o tome razmisljali. Sta nas briga ko je prekrsio koji propis i kakve to ima veze sa redosledom vracanja na teren. Ne razumem zasto Kuzmic ne bi bio dovoljo dobar za KKCZ ako je prekrsio saobracajne propise pa time  rizikovao tudje zivote. Mi smo inace klub sa velikim moralnim nacelima i ugledom pa eto za nas ne moze da igra neko ko je napravio SAOBRACAJNI PRESTUP. Pa  mi navijamo za klub koji je izveo nevidjeni marifetluk da bi prevario poverioce i izbegao vracanje dugova.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Off

Svi znaju sta se desilo, ko je kriv ali eto jos samo da se utvrdi ko je vozio i ko ce da odgovara pred zakonom, pa da zatvaramo radnju. Kako vas samo ne mrzi?

 

On 

Kad je prefinjena ciganska kosarkaska publika progutala malog Ficka, sta je jedan Stimac manje vise? A pritom se udara u grudi nakon svakog postignutog kosa. Pakuj.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

 

Javiš se na policijsku stanicu Prijedor i kažeš da si dobrovoljac koji je spreman da pomogne u istragi, kad ti je to toliko bitno. Ja recimo mislim da je o tome bezveze raspravljati na jednom sportskom forumu. Niti ko ima sve informacije da bi mogao da sudi nekome, nit je ovo mesto za nešto tako.

 

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

Ja neznam šta oni več znaju a šta bi trebali još da saznaju. Nije moja stvar. Hteo sam da kažem da velika večina na forumu isto tako nezna šta tačno se zapravo desilo, nego donosi sud na osnovu lupetnja Blica, Kurira i sličnih. A to je jako neozbiljno.

 

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

Znači nezna se

 

Lajkovao ti Dravot samo prvi post. Misli o tome 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...