Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

16 minutes ago, perkos said:

RWD sam imao čast da upoznam, par puta smo gledali utakmice zajedno a ako se dobro sećam poznaje ga i dobar deo ljudi iz Partera B i barem 4-5 likova koji pišu i na ovom forumu. Verujem da su mnogi i dalje u kontaktu sa njim.

Dobar tip, veliki Zvezdaš !


da da čuveni njegovi ćevapi :15:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Duh koji lebdi said:

 

Auuuu, svaka cast, pobratime! 🙂 Ti bre kao Coki, o svakom imas po jednu fasciklu u fioci, pa cik nek' neko krene na tebe 🙂

Secam se da je bilo malo pre nego sto je Rakoccevic doosao pa sam znao gde da trazim 😄

@ Firga
To se vec ne secam kada je bilo 😄

Zanimljivo je da smo se i onda i sada nadali odlasku Juniora 😞

Edited by Rajon Rondo
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne kapiram tu pomamu za insajderima, bukvalno se srpsko novinarstvo svelo na to, ne možeš ništa smisleno pročitati. Još novinari koji kupe info od forumaša. 

 

Ja sam na izvoru informacija, ali nikad mi nije palo na pamet da smaram da tim, kad iako se nešto sazna to je dan pred zvanično objavljivanje, šta dobijaš što znaš dan ranije. 

 

Meni su uvek zanimljivije anegdote, kao npr. kad smo bili blizu Murica, i tražio se amin cigana, a oni rekli može, uslov da promeni dva slova (Čedo Marić), to je bilo pre Omića. 

 

Što se Avangarde tiče, Air je imao uvek najbolje informacije, mislim da mu je komšija bio neko iz UO KKCZ. 

 

Teglica je najbolje obavešten forumaš, a od portala bbsphere Mileta Ilica, gde radi i Đorđe Matić. 

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nudelholzchef said:

kako cenite amere iz italije i izraela ima li tamo nekog igraca ispod radara?

 

Po meni, uvek pre iz Izraela nego iz Italije. U Italiji se igra dosta divlja kosarka, izraelska liga je mnogo plemenitija, iako Makabi zasenjuje mnoge fine ekipice tamo. Ja sam uvek pre za nekog Amera iz Izraela ili Turske, nego iz Italije ili Nemacke.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Duh koji lebdi said:

 

Po meni, uvek pre iz Izraela nego iz Italije. U Italiji se igra dosta divlja kosarka, izraelska liga je mnogo plemenitija, iako Makabi zasenjuje mnoge fine ekipice tamo. Ja sam uvek pre za nekog Amera iz Izraela ili Turske, nego iz Italije ili Nemacke.

Ne mora uvek.

Partizanov Amer sa Sardinije je top pojacanje.

Mmw.

Link to comment
Share on other sites

Eh ljudi moji. Dok mi ovdje lomimo glavu oko Tea, Pefija i raznih amerikanaca, jedan zdepasti malisan cuti i vrijedno trenira. Cuo sam cak da ni odmor nece uzimati. Puca na prvog pleja ove godine, velike ambicije su u igri. 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Blat je savrsen za back up PG.Tako smo i trebali traziti neke strane, mlade i  perspektivne plejmejkere kao zamenu nekom iiskusnom i da imas podrsku sa nekim dvojkama koje mogu da uskoce na mesto keca ako zatreba. Ima dosta dobrih mladih, ali eto.

 

Holston je prenizak,i nije za EL nivo,pitanje je i za EC neki solidan nivo.Dobar igrac, vragolan ali. Alba je ispod radara uhvatila Hermansona i on je odlican igrac koji moze da igra 2/1. Ima igraca, ali nas skauting je smesan i zaostao. Mislim, mi smo nasli samo proverene igrace kako iz USA, tako i iz Evrope. Tu ti jednostavno samo trebaju pare, nikakav njuh. Ove sezone smo bukvalno presli na tim kojeg ne zanima perspektiva i razvoj igraca, vec cist prozivod, koliko to moze da traje je dobro pitanje.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Nele said:

Meni RWD slao Whiteside-a na PM jos dok je u Libanu (ili tako negde) igrao i rece ''ovaj je opak ali tesko da ce kod nas'' covek potpise to leto za Majami i postane superstar :classic_smile:

 

Za Whiteside-a je i meni rekao da nam ga nude meneđeri. Što tad uopšte nije bilo toliko nerealno, s obzirom da je stvarno igrao po nekim vukojebinama. Tek koju godinu kasnije se razgoropadio u Miami-ju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...