Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

1 minute ago, profaarmor said:

Znam da je malo off ali mi treba mala pomoc ako je neko verziran oko sezonskih karata, kako se to regulise, mozes li birati mesto u okvirima recimo izabranog dela, npr parter b pa konkretni neki red itd, dalje, ako sam dobro video treba ostaviti licne podatke, dali menja nesto to sto sam iz Makedonije i tako to. hvala unapred

 

ako te zanima bas odredjeno mesto, recimo hoces sezonsku za ispred pionira, pisi fenderu na pm. :classic_biggrin:

 

nema na cemu. :classic_tongue:

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Uhvatio sam sebe da me trenutno vise od pleja (jer para za pristojno pojacanje ipak ima, izgleda) sekira ta bubica sa Borisom i Fenerom. Bas jako ne bih voleo to da se desi, makar jos jednu sezonu.

 

edit: Ne rastu pristojni domaci igraci na drvetu...rece Casaubon i zaplaka za Guduricem po ko zna koji put.

Edited by Casaubon
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Casaubon said:

Uhvatio sam sebe da me trenutno vise od pleja (jer para za pristojno pojacanje ipak ima, izgleda) sekira ta bubica sa Borisom i Fenerom. Bas jako ne bih voleo to da se desi, makar jos jednu sezonu.

 

Kupi ga Fener sada, pa ga ostavi na pozajmici do kraja sezone. Mozda to i nije nerealan scenario.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dobar Los Milos said:

 

Verujem da ovo drugo uslovljava ono prvo.

Moguce, mada verujem da je nenadani odlazak Gudure preko bare rodio neku lovu kojoj se niko nije nadao u ovom momentu, pa mozda moze da posluzi da se odlozi Borisin odlazak. Mada je istina da Feneru sad fali svega, i da bi mu tajming bio odlican. Al nisam ja navijac da bih bio objektivan...

Link to comment
Share on other sites

Meni je tesko da zamislim Borisu kako u Feneru prosperira, prvenstveno zbog njegovih mentalnih karakteristika koje je pokazao do sad.

 

Pritom, on je do sad najmanje oformljen igrac od nasih koje je Zeljko dovodio, a bice veliki pritisak na njega usled toga posto izgleda da  postoji zelja menadzmenta da se fokusiraju vise na turske igrace (a pretpostavljam da ovo duplo vazi za mlade talente).

Link to comment
Share on other sites

Mene vise smara ova odiseja sa domacim plejem, i nekim nenormalnim ocekivanjima, i jos nenormalnijim ciframa koje se pominju.Siva je i dalje slobodan, u Pao nece definitivno,  pa mislim da bi trebalo da zatvaramo pricu polako....

Pritom kapiram da je ovo all in sezona, ali valja misliti i na one koje slede, i mislim da finanijsko sahranjivanje u ovoj sezoni nece doneti mnogo toga dobrog u buducnosti...sve i da dodje Teo, bice hajp i popunjena Arena dok ne vezemo 2-3 poraza kod kuce, a onda sledi zatvaranje gornjeg prstena, a banka obijena...jednostavno navijaci KK-a su verni samo uspehu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj tim se pravi za sezonu 20/21. U toj sezoni treba ocekivati maksimum ove ekipe. Ne znam zbog cega Gudura smara sve ovo, nismo bili prosle godine ucesnici EL pa je zaboravio kako sve to izgleda. Finsijski mozemo lose proci jedino ukoliko ponovo bude nesto potpisano, obecano a onda sponzori ne iskesiraju sve to po ugovoru i uvale time klub u problem.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Haggard said:

ovaj tim pojacan teom da veze 2-3 poraza kod kuce? nema sanse, pa ni alimpijeva zvezda nije vezivala 2-3 poraza kod kuce.

ako dodje teo, to je vise od kosarke, vise od sporta, stedecemo neki drugi put   :classic_dry:

Ako dodje Teo, to su casovi ljubavi :D

Link to comment
Share on other sites

I sama liga ce biti jaca ali ako mi pogodimo sa (Teom? Plejem, tesko cs nam u Abi bilo ko parirati , osim ako ne dozivimo efekat Buducnosti ili stranci izgube talenat dolaskom kod nas, sto se vec desavalo. U Evroligi imamo jak domaci teren iako zbog Arene on moze biti umanjen ali nadam se da ce igraci i taj mit prebroditi pa ni plej of nije nemoguc a to bi bas bio uspeh.

Link to comment
Share on other sites

Plej jednostavno mora da nam bude dobar razigravac, igra oba centra (ako racunamo da Odzo odlazi) ce nam zavisiti od njegove sposobnosti da saradjuje sa njima. Gista se nije PAO dzabe odrekao, u poslednje dve godine je krenuo da propada i u ogromnom procentu je dolazio do poena zahvaljujuci Kalatesu. On nije neko ko moze da iskreira za sebe, nema vise toliko eksplozivan prvi korak nakon finte suta, trojke je uvek gadjao u skromnim procentima, igra na postu mu nije sigurna opcija i zavisi od matchupa. Ne kazem da je los, za nas je i dalje premija zbog odbrane i skoka ali ne treba imati velika ocekivanja od njega u napadu.

Takodje, mislim i da smo ga malo pretplatili. Tacnije, mozda mu ovo i jeste realna trzisna cena, ali nije igrac koji treba da ima najvecu platu u timu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Istekao mi je ugovor sa Bajernom. Sad čekam početak priprema sa reprezentacijom i na to sam maksimalno fokusiran. Oko mog transfera se još ništa ne zna, ali mislim da bi uskoro trebalo da bude sve poznato – rekao je Stefan Jović.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...