Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, NMX said:

Ok, sad pošto smo pokrili poziciju drugog pleja, šta ćemo za prvog...meni se ideja ostanka Reglanda ne sviđa toliko. On je sjajan plej, pisao sam na rahmetli forumu da mi deluje da ima osnova da bude top3 stranac kod nas. On to nije pokazao. Neka vrlo vrlo čudna kombinacija povreda (objektivna okolnost) i nekog mentalnog odsustva iz utakmice, gde samo nestane, pa se vrati, pa nestane, pa se vrati....baš čudan lik. Plus, na stranu undersize, previše je ISO plej za ono što nam treba u EL. Ispade da smo pnr uspeli da proigramo tek sa Filipom (isuse majko...) dok je Regland centra uspeo da spoji sa obručom na prste jedne ruke. Opet, kad je u full modu ima brutalne ISO partije, strašan prvi korak i probijanje prve linije odbrane....baš ne znam šta da mislim. 

 

Stvarno su minimalne sanse da Dzo ostane, jedino da Tomic bas navali. Covic je bas bio nezadovoljan Reglandom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Wingwalker said:

Gudura brate mili praštaj što sam te ovako uznemirio ...peticija je dokona šala usmerena na tvoje otvaranje ovog topika kao i svake godine kada merimo koliko nam je starter ove teme taličan... em sam napisao ,,doživotno brisanje", em nisam kvotovao te tvoje upise i ne pamtim ih najiskrenije...pardon još jednom...kosio i vutru danas na trijespet cirka.

Sve cool👍

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gudura said:

Brown nije igrao godinu dana.Kuzmic, Brown, sta smo mi, rehabilitacioni centar ili klub koji treba da igra EL?😫

Gledaj to sa vedrije strane, nakon godinu dana bez kosarke, zamisli koliko je zelje u njima da ponovo izdominiraju i grizu za svaku loptu 😄

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ridji said:

Mi u ovom periodu prelaznog roka od jacih imena samo mozemo i da jurimo te koji nisu dugo igrali. 
Za ostale moramo da cekamo da prvo bogatiji i jaci proberu

Ma nema ni za te jače da se bira, sve ode u NBA ...

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako. Naša šansa da uzmemo neko zvučnije ime je u ovom periodu i to uglavnom one koje izlaze iz povreda, da bi imali vremena da uđu u ritam do jeseni. Kuzmić i Braun na 5 i 4/5 bi bilo odlično rešenje. Braun jeste pauzirao dugo zbog povrede, ali je odličan EL igrač i nije sigurno zaboravio košarke. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Gudura said:

Brown nije igrao godinu dana.Kuzmic, Brown, sta smo mi, rehabilitacioni centar ili klub koji treba da igra EL?😫

Covece , jel moguce da nisi zadovoljan Braunom? Covek je sa jednom nogom i jednom rukom medju najboljim cetvorkama u Evropi. Mi sto imamo priliku uopste da potpisemo takvog igraca treba da skacemo od srece.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Davidović said:

Covece , jel moguce da nisi zadovoljan Braunom? Covek je sa jednom nogom i jednom rukom medju najboljim cetvorkama u Evropi. Mi sto imamo priliku uopste da potpisemo takvog igraca treba da skacemo od srece.

Udarao bih se nogama u dupe od srece da smo ga potpisali na kraju sezone 17/18 kada je bilo jasno da ga Efes ne zeli.Godinu dana bez kosarke cuda cini od igraca, a on bukvalno ni minut nije odigrao u toku prosle sezone, i sad bi trebao da nam bude prva cetvorka u EL?Kuzmic koji je izgubio 2 sezone prva petica?Bojim se da nece da valja....

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...