Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

1 minute ago, Šarac said:

Da ide samo sa Teodosicem i Vasom?Sumnjam ali ajde neka bude tako, jos bolje za nas onda , mislim na KKCZ.

I onako je Bogdan alfa i omega tima, i kad igra Jovke Bogdan irganizuje napad tako da ne znam sta ce mu Jovke, i nama bi vise odgovaralo da ne ide iskreno, a i njemu bi bilo bolje 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Maverick88 said:

I onako je Bogdan alfa i omega tima, i kad igra Jovke Bogdan irganizuje napad tako da ne znam sta ce mu Jovke, i nama bi vise odgovaralo da ne ide iskreno, a i njemu bi bilo bolje 

Obesmislio Jovica

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Ne znam za naftu u Zelezniku, nije mi to spominjao Teov brat pre pola chuke.

Sad nastavi da patis sto imam bolje insajd infoze od tebe i sto te unistavam u insajderisanju.

Lol necu moci da spavam nocas sada 🙂 Kakav lik boze

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Ne znam za naftu u Zelezniku, nije mi to spominjao Teov brat pre pola chuke.

Sad nastavi da patis sto imam bolje insajd infoze od tebe i sto te unistavam u insajderisanju.

Za stil pisanja tri bambija 😎  Samo bahato 🙂 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Za stil pisanja tri bambija [emoji41]  Samo bahato [emoji846] 

Tairad.

 

Zelja mi je da budem obozavan na forumima, da ubedim raju da sam madafaka insajder, a u stvarnosti nemam blage veze nit me to zanima. [emoji23] Samo ovo ne spominji Maveriku, nek bude ljubomoran na moje infoze. [emoji38]

 

 

Da imam takvu vrstu informacije koju mi je dao ni manje - ni vise nego Teov brat, sigurno je ne bih kao pacer odmah pustio na net.

 

Stay tuned, sutra pijem kafu sa Teom, a planiram i sa Dilejnijem d'izblejim ovih dana. [emoji38]

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovaj tim košta jako skromno, dosta manji budžet od prošlogodišnjeg budžeta Budućnosti.

 

Igrači su izašli baš u susret, pa tako jedan Braun košta znatno manje od Bjelice npr.

 

Fenomenalan posao Nebojše i Milana.

 

S KC i plejom to će biti malo preko 4 miliona.

 

Velika si Zvezdo!

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

Grčki velikan je u okviru trećeg kola Evrolige slavio protiv ’crveno-belih’ sa 90:86 produžetaka, za atmosferu iz „Pionira“ od petka uveče kaže da može da se poredi samo sa onom koju prave navijači u istanbulskom derbiju.

Poznato je koliko je “Pionir” vruć teren. Malo timova je uspelo da pobedi na ovom parketu. Publika je bila zaista odlična, nosili su Zvezdu od početka do kraja. Ovu atmosferu bih mogao da uporedim samo sa onom u Istanbulu kada sam igrao za Fenerbahče protiv Galatasaraja”, rekao je Gist.

 

Znao je brat dobri jos tada gde ce ga put navesti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...