Jump to content

Mladje selekcije (U21, U19, U17)


Drug Crni

Recommended Posts

Aleksa Matic nije bio medju 10 najboljih igraca u Zvezdi u svom godistu, ali evo ga danas pocinje. Isto vazi i za golmana TSC-a Ilica, gde stvarno nisam siguran koga ce oni da prevare i prodaju ga. Decko veze sa zivotom nema, kao Gordic svojevremeno. Odbrani na duzinu (Gorda je na refleks) nesto, ali... Mada od njega verovatno i nema boljeg mladog golmana trenutno, dok od Matica mislim da u PLS ima boljih veznih igraca.

 

Cela ove generacija je totalni promasaj. Mitrovic koji nije dobru utakmicu odigrao od Fenerbahcea u julu, danas startuje. Robovanje imenima, dogovori, nema ovde fudbala. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

Znaš otprilike gde si, kad ljudi ni ne slave gol kada ga zabiju. Kao na prijateljskim utakmicama, kada prvoligaš igra protiv petoligaša

Englezi došli kao "kombi ekipa" u seoskoj ligi....kaže moj drugar trener, od takvih me najviše stra' ...dodju s kombi, obukli se još u njihovo selo, nabembaju nam 3-4 komada i odu si kući. Tako su i Englezi, došli avionom, nisu trenirali, došli na utakmicu i već smestili dva komada...dobro da nisu došli na dan utakmice....vrv da ne zakasne na početak.

Link to comment
Share on other sites

Nijedan igrac u ovom nasem timu nema osnovne fudbalske stvari na pristojnom nivou. Ne na dobrom, nego na pristojnom da sutra moze da igra u nekoj Belgiji. Kad kazem fudbalske, mislim na prijem, dodavanje, kretanje, osecaj, razmisljanje. 

 

Lucic ovde najfudbalskije deluje, a vidimo da u Zvezdi ne moze da pravi razliku. 

Link to comment
Share on other sites

Ali koji je bezveznjak Stefan Mitrovic. 

 

Malopre situacija, gde smo odigrali prvu krstenu akciju na mecu u cijoj izgradnji on naravno nije ucestvovao. Lopta dolazi do njega na 18 metara, on krece da dribla, iako ima kome da odigra, i zatim, iako naravno nije predriblao igraca, poksuava da sutira iz gotovo nemoguce pozicije, gde ga igrac koji je na 15cm ispred njega - blokira? 

 

Ne znam, dugo bas glupljeg fudbalera od njega nisam video. Uz to je i manekencic par ekselans. Bas antipaticna pojava.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Markoss said:

Ali koji je bezveznjak Stefan Mitrovic. 

 

Malopre situacija, gde smo odigrali prvu krstenu akciju na mecu u cijoj izgradnji on naravno nije ucestvovao. Lopta dolazi do njega na 18 metara, on krece da dribla, iako ima kome da odigra, i zatim, iako naravno nije predriblao igraca, poksuava da sutira iz gotovo nemoguce pozicije, gde ga igrac koji je na 15cm ispred njega - blokira? 

 

Ne znam, dugo bas glupljeg fudbalera od njega nisam video. Uz to je i manekencic par ekselans. Bas antipaticna pojava.

Meni je ipak Kabić prvi pik....

Generalno...gledam danas ove mladje,a i danas....sve što dolazi iz Zvezde je u teškom padu forme. Osim onog Veličkovića, pa i Nedeljkovića. Mijatović je danas 10 puta pao na utakmici i gleda u sudiju. Šljivić isto. Nema tamo naših sudija...nema čak ni VAR-a ni Jokića da to relativizuje.

Momci iz Engleske su brži, sigurniji na lopti, igraju povezano...mi samo durišemo loptu, srednji red ne postoji.

U ovoj drugoj utakmici, jedino mi je Lučić zapao za oko....ovo ostalo klasični srpski fudbaleri sa naših livada, osim golmana....on je ispod proseka.

Link to comment
Share on other sites

Прво корупција, па онда селекција, па онда струка. 

 

Мада рекао бих да је ово корупција-селекција повезано. Јер лоша селекција произилази из корупције.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Jel Nedeljković imao neku povredu pa nosi zavoj oko glave evo već dve nedelje. Ovaj stručnjak ga pomera sa pozicije koju treba da igra

 

Pa sudario se s onim iz TSC-a na utakmici, pa je izasao s terena maltene na pocetku utakmice tad. 

Link to comment
Share on other sites

Poraz od Škotske, ali valjda nekako idemo dalje. Efikasnost nula, a u špicu nam igrali Mijatovoć i Milošević najbolje što imamo. Bilo neke borbe i pokušaja da se ostvari dobar rezultat ali ni protiv Škota me možemo bolje a oni su samo jaki bez talenta.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Gledao sam cca poslednjih 30ak minuta... ne znam sta da napišem.  Jad, beda, čemer i tuga. Počevši od kvaliteta igrača na terenu, sve do gospodina Ljubinka Drulovica, izmena koje je vrsaio pa sve do reakcija na dešavanja na terenu. 

Link to comment
Share on other sites

Nakon 1:3 protiv Danske naši do 19 godina su na 0:4 protiv Portugala na 15.minuta pre kraja... Nebitno, već za neki dan će krenuti hvalospevi i dizanje u nebesa radi što bolje prodaje aktera ovih veličanstvenih izvedbi iz redova Srbije....

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nema rezultata kad Drulovic na teren izvede sledeci sastav:

 

Ilic - Duplo slabiji golman od Filipa Stankovica.

 

Lazic - Rezerva u ceskom fenjerasu. 

 

Drezgic - Momak sa 0 minuta u ruskoj ligi od septembra prosle godine. 

 

Ilic - Rezerva u Bolonji, jos uvek ni debitovao, zadnju utakmicu odigrao 2023.

 

Kovacevic - Nema 10 dobrih minuta u Partizanu, ali ok, makar igra.

 

Prijovic - Ok, on i igra, nije neki igrac, ali verovatno nemamo boljeg levog beka.

 

Stevanovic - Sve na mestu.

 

Lukic - Ok, standardan u Spartaku.

 

Kabic - Decko koji je zadnju utakmicu odigrao u maju prosle godine, otprilike.

 

Mitrovic - Nema minute, ali ajde, igra bar u Italiji.

 

Vlahovic - Igra razvojnu ligu u Italiji, dakle od seniroskog fudbala ima dva treninga sa Atalantom.

 

Eto onda s klupe - Mimovic koji je rezerva u Zvezdi, Miladinovic i Gluscevic koji treba da pocinju i Lazetic koji je bivsi fudbaler. Da li neko misli da je ovo normalno?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...