Jump to content

Mladje selekcije (U21, U19, U17)


Drug Crni

Recommended Posts

I pored smesnog penala Poljska je zasluženo pobedila. Mnogo je falio Mitrovic na sredini terena. Najveću kritiku po meni zaslužuje Popovic koji se sve vreme vuče po terenu. Bez dileme najtalentovaniji ali ovakvom radnom etikom neće on daleko dogurati. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Levi bek Bukanac 2005 jos uvek nije debitovao za Vojvodinu, slicna prica kao i Majstorovic(doziveo tesku povredu) na meti je Bolonje

Bolonja je ponudila i 2 miliona evra za Kabica 2004, nudila je i vise prethodnih godina. 

Napadace Ratkova 2003,Lukovica 2005 traze ozbiljni klubovi iz Evrope, kao i Jojica 2003 iz Lucana

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
6 hours ago, merosina said:

Unuk Šekularca, igra za mladje reprezentacije Švajcarske, trebaju naši iz FSS-a da ga isprate

 

Negde sam čini mi se pročitao,ne drži me za reč, da je nekih kontakata bilo i da nije baš raspoložen da nastupa za nas ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Уф брате па баш доста. Ово није било одавно ако је некада и било. :classic_biggrin:

 

Уместо да се уздамо у наше тренере и рад на тренинзима са клинцима, мислим да је ипак боље да улажемо у скауте и да ловимо клинце по дијаспори :classic_biggrin:

Edited by dzoneee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Azazelkg said:

Kakve talente imamo.... Šteta što ovakvi biseri nemaju mesta u našim najvećim klubovima.... šteta

 

48 minutes ago, dzoneee said:

Уф брате па баш доста. Ово није било одавно ако је некада и било. :classic_biggrin:

 

Уместо да се уздамо у наше тренере и рад на тренинзима са клинцима, мислим да је ипак боље да улажемо у скауте и да ловимо клинце по дијаспори :classic_biggrin:

 

Pre bih rekao da je problem to sto niste upoznati sa likom i delom D. Dordjevica,  tako da me rezultat i ne čudi. Mogu da zamislim kako smo igrali :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Fat Zadd said:

 

 

Pre bih rekao da je problem to sto niste upoznati sa likom i delom D. Dordjevica,  tako da me rezultat i ne čudi. Mogu da zamislim kako smo igrali :classic_laugh:

 

Prvi put čujem za lika. A nije ni čudno. Jedinstvo Surčin, Radnik Surdulica, Napredak, pa mlada reprezentacija. Makes sense...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Engleska je ubedljivo najjača U-21 reprezentacija na svetu, mislim da Francuska, Španija i Nemačka zajedno nemaju toliki broj igrača koji imaju minutažu u PL i Čempionšipu. 

 

Nisam gledao utakmicu, ali sam video golove i utisak je da smo raširili guzove preširoko i da nije bilo potrebno previše muke da ubace kad god su hteli. Onaj autogol je prekomičan.

Link to comment
Share on other sites


Pa nije to Dusan Djordjevic koji vodi u21?
 
Za ovog iz glave znam da je vodio Cuku i Radnik.
Ups....nisam hteo ja njega da "veličam" sa "veličanstvenom karijerom"...ovo je CV Ivana Jevića, a hteo sam da se nadovežem na [mention=341]Perkos2[/mention] i njegovu tvrdnju o trenerima...a situacija je još gora. Imaš tu, a verujem da znaš, i Dejana Brankovića iz Niša...ovaj Jević, da ga Kokeza nije poslao kod Tončeva, ne bi video ni Srpsku ligu, a kamo li SL i bilo koju selekciju. Ovaj Branković, nemam pojima da li je igrao uopšte negde....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pierre van hooijdonk said:

Engleska je ubedljivo najjača U-21 reprezentacija na svetu, mislim da Francuska, Španija i Nemačka zajedno nemaju toliki broj igrača koji imaju minutažu u PL i Čempionšipu. 

 

Nisam gledao utakmicu, ali sam video golove i utisak je da smo raširili guzove preširoko i da nije bilo potrebno previše muke da ubace kad god su hteli. Onaj autogol je prekomičan.


Proverio sam, ove sezone Engleska je tek 5. na svetu u minutima koje mladi igrači dobijaju u ligama petice. Ipak, rad sa trenerima i saigračima iz PL, Rico Lewis i City iskustvo, prethodno iskustvo npr. Elliotta...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...